Zor kadın mı, kolay kadın mı?

Erkekler zor kadınlardan mı, yoksa kolay kadınlardan mı hoşlanır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Kadınlar ağaçlardaki elmalara benzerler. En iyileri ağacın tepesindekilerdir. Birçok erkek bu iyi olanlara erişmeyi istemez, düşmekten ve yaralanmaktan korkarlar. Onun yerine yerdeki çürük elmaları alırlar ki onlar iyi değildir ama KOLAYDIR. Böylece tepedeki elmalar, kendilerine yanlış bir şey olduğunu sanırlar. Kendilerinde ararlar suçu ve sorarlar “nerede hata yapıyorum” diye. Aslında onlar HATASIZ VE MUHTEŞEMDİRLER. Onlar doğru adam gelene kadar yalnızca beklemelidir ki o ağacın tepesine tırmanacak kadar YÜREKLİ ve CESARETLİ olsun.."

• wow

• :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevgiyi oyun zanneden biri olmasın da ne olursa olsun. aman zor olayımda beni elde edemesin , aman kolay oluyim de beni sevsin. oyuncak zaten ya. yok böyle birşey. SEvginin anlamını bilen kac kişi kaldık ?

• bana kolay başkasına zor

• Tabiki zor kadın.Ulaşılması en zor olan herzaman için daha deyerlidir çünki herkez sahip olamaz.Kolay kadın tat vermez cünki kolay ulaşmışsındır ve herkez ulaşabilir.Meseladesem ki porsche mi yoksa faça bi şahinmi hangisini isterdiniz? cevap belli herkez porsche der ama çok az kişi ulaşır ama deyeri bilinir kullanırken bile çok dikkat edersiniz incitmemeye çalışırsınız faça şahin herkez ulaşabilir kullanırken paldır küldür kullanırsın çok deyeri yokturçünki kolay ulaşmışsındır ya işte böyle :))

• bence en iyisi kolay kadın:)

• sadece kadın.

• Güzel, zeki ve sevimli kadın. Hayatını kolaylaştırması da tercih sebebidir. Super Mario değiliz ki biz peşinden koşup duralım. İşimiz gücümüz var.

• bütün kadınlardan hoşlanır ancak..evleneceği kadın zor kadındır..tabiki..

• ben de eskiden şu vardı. zor kızlar ilgimi çekiyordu. belki de uğraşmak hoşuma gidiyordu. allem edip kalem edip tavlıyordum. ama birinin peşinden koşunca o da kendini bir halt sanıyor. şimdi asla zor kadınlarla uğraşmam. saçma geliyor. çok kolay da olmamalı tabi.

• Kolayı zoru yok, seveni sevileni var bunun. Kaçıp kovalanma heyecanı yaşamak için oyunlara gerek yok. Sonra yakalayınca oyun bitiyo, heves kaçıyo. Ortada buluşalım herşeyde denge kuralım.. dengesizlik istersek parka gider tahteravalliye bineriz :)

• çok doğru

• istediğin ilişkiye göre değişir.. Yatmak için uğraşıyosan kolay kız tabi. Ama sevdigin kızsa zorladıkca daha cok baglanırsın

• zor kadin kolay kadin? onlar nasil oluyormus? kadin istedigini acikca soylerse kolay, kendini fasulyeden sayip sacma trip atarsa zor mu oluyor? bence hic birisi, beni etkileyen kadini secerim ben ...

• erkekler hepsinden hoşlanır, aradaki fark zor kadınla olan birliktelik daha uzun sürer.. ee onca emek var sonuçta tavlamak için..erkek emek harcadığı şeyin değerini bilir.. :))

• katılıyorum. zorla elde edilen şeylerin daha değerli olduğunu düşünenlerdenim. kolay olansa kolay insanların tercihidir ve çabuk bıkılır diye düşünüyorum.

• aklın yolu bir ;)

• hayatı çetrefilli olursa severim, zor bir kadınsa güzel olan benim için .. ben uğraşmayı severim eğer kadın beni uğraştırmayacaksa neyleyeyim böylesini

Kızlar Ne Diyor 4

• ya ne zoru ne kolayı kpss sınavımı bu sevdiği kadından oşlasırlar abe gizli kullanıcım

• zor ve kolay ayrımı ne ? kaçalım kovalayalım yerin ortada buluşalım mantığı daha geçerli gibi gelio.neden yoralım ki birbirimizi ama işte sanrm erkekler böle düşünmüo.bi de kadınlar karmaşık düşünüo derler:DDD al en sadesinden bi düşünce

• Herkes zoru sever bence ama erkekler bi' sure sonra bikabilir diye dusunuyorum.

• eccuk naz yapılır ama fazla zor olmak bana kompleks gelıyor sevıyorsan zor yada kolay farketmez ıkısınide sever erkekler

Yükleniyor...