Sarışın mavi gözlü kızlar nasıldır sizce?

Gizli Üye
Sarisin mavi gözlü balik etli kizlar hakkında ne düşünüyorsunuz. çevremdeki herkes gözlerime yicekmis gibi bakiyo valla etrafındaki herkes çok güzel olduğumu soyluyo. yani öylede zaten gözlerim mavi ve cok güzel. peki siz ne düşünüyorsunuz? sizce böyle kizlar nasıl böyle bir kiza Hayır diyebilirmisin iz? uğruna olabilirmisin iz türkiyede nadir zaten siz ne düşünüyorsunuz bir adım onde midir diğer kızlara göre?:))))
Güncellemeler
+1 yıl
bu sitede ne kadar çok kıskanç kız var ya kendileri siradan oldukları için hepsi aynı tip oldukları için hemen sarisin mavi goz diyince kiskaniyolar
Sarışın mavi gözlü kızlar nasıldır sizce?