Ts-1 Ts-2 Tm-3 nedir yahu :D

çözemedim arkadaşlar şimdi lys-3 lys-4 den giricem ben sınava. TS-1 den mi tercih yapıcam TS-2 den mi yoksaaa TM-3 den mi ? nedir bu anlatabilir misiniz.. nasıl bir karın ağrısı sistemde okumaya çalışıyoruz yahu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lys-3 ve lys4 gireceksen sadece TS den tercih yapabilirsin.TS yani Türkçe-Sosyal.TS-1 Halkla ilişkiler,reklamcılık,iletişim,basın yayın,gazetecilik,radyo...TS-2 Tarih,Edebiyat Öğretmenliği,Sanat Yönetimi,Sanat tarihi...bu şekilde her alanda farklı meslekler var.derslerin kat sayıları da ona göre değişiyor.

• hay kurban olduğum sağol be :D TS-1 puanı Lys-3 Lys-4 farketmiyo yani öyle mi

• TS-1 de sosyal Türkçeden daha etkili puanlama olarak,iki sınava da gireceksin ve puanlama yapılacak.

• 1ay

Bende bisey sorucam gastronomi istiyorum ts1 puan turuyle aliyormus ygs ve lys icin nasil bir calisma programi onerirsiniz?

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkçe sosyal Baş harfleri !

• hadi ya bence kızda o kadar zeka var.

• sadece baş harflerini algilacak zekası mı var yani :PP uehuheuh

• 1ay

ts 1-2

• sistem de sürekli değişiyo yazık bu sonradan gelenlere hadi biz iyi kötü girdik bi yolda ilerliyoruz

• tercih yapıcağım alanı bilsem puanına bakcam yaa

• Öncekileri Göster
    • gazete , bi de kendi alanım radyo - tv

• ins kazanırsın hadı bakalım ;)

• radyoculukla hangi bölümden giriliyorsa onu çöz boşver diğer testleri:P

• gizlenme artık :)) kim bu benim radyocu olduğumu bilen dost

• Öncekileri Göster
    • sınava şunun şurasında kaç gün kalmış seninkide sorumu yahuuu:P

• tercih stresi sardı işte :D

Kızlar Ne Diyor 2

• TM eşit ağırlık, TS sözel. TS1, TS2 de seçtiğin bölüme göre değişir

• Türkçe sosyal 1Türkçe sosyal 2Türkçe matematik 1 falan derken bunlar sınıflarla alakalı konular bu şeklde sınıflandırlıyor

Yükleniyor...