Arkadaşça kahve içeceğiz diyor?

Geçen hafta bir kızla tanıştım, konuştuk ettik, çıkmayı düşünüyorduk. Bir gün bana şöyle bişey dedi: Bu pazar bir bankacı ile kahve içeceğiz. Adam bir kaç kez mesaj çekti, bana kahve borcun var ve devam etti: Sanırım bu pazar onunla kahve içmeye gideceğim. Bu lafın üzerine kıza dedim ki: artık senle konuşmayacağım, bir kaç da kötü laf ettim. Beni medeni olmamakla ve kaba olmakla suçladı. Yorumlayınız lutfen. Benimle çıkmayı düşünen bu kız, ilk defa tanıştığı biriyle kahve içmeye gidiyor ve arkadaşça diyor. Ben gerçekten kaba ve medeni olmayan bir davranış mı gösterdim. Bayanlara da soruyorum. Siz bayanlar böyle bir durumda gerçekten karşınızdakinin size sadece arkadaşça yaklaştığını mı düşünürsünüz ve bu kız hakkındaki fikriniz ne?

Güncellemeler:
Bu kız bakire olmadığını bana baştan söylemişti. ben de bişi demedim. içimden: - bakayım tanıyayım nasıl biri düye düşünmüştüm. konuşmalarından çok ta şehvetli bir kız olduğunu da anladım. bunların ardından yukarıda yazdığım şeyler . ben bu kızın, yollu bir kız olduğunu düşünmdüm. erkekleri öylesine hafife alması da ilginç. bak ben neler yapıyorum bunu da rahatlıkla söyleyebiliyorum. der gibi bir durum sanki. bu tip kızlar son yıllarda daha cesaretli davranmaya mı başlıyor nedir ?
Arkadaşlar benim aradığım şey şu: kız sadece beni bilsin. beni rahatsız edecek şeyler den uzak dursun: ki bunlar şu. başka erkeklere mesafeli dursun. oturaklı olsun. fingirdek gibi ortada dolanmasın. çok mu bişey bu arkadaşlar? bakın bu kız bana o gün şunları da söyledi. birisi de gel sana araba kullanmayı öğreteyim demiş. çalıştığı yerde biri de asılmış bu bankacı da çaya çağırmış. bu ne yaaaa. herkes neden bu kıza bu kadar rahat şeyler söyleyebiliyor . nedne hep bu tip kızlar bana rastlıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sen kaba davranmamışsın.genelde erkekler siz daha iyi bilirisniz bir kıza bana kahve borcun var diye üsteledikleri zaman bunu arkadaşça etmiyorlar eğerki yakın arkadaşı değilse.anladığım kadarıyla kahve içeceği kişide arkadaşıı değil.senin gördüğünü o da gördü muhtemelen bu yüzden ısrar etti.ya da nerden biliyorsun ki sana sölediğini ona da söylemediğini.nitekim niyetin ileriye dönük birşeyse hiç tavsiye etmem o kızı.başın derde girer.ilk haftadan kıskandırma oyunlarına girmiş olamaz sanırım.seni mi kısakndırmaya çalışıyor desek diyemeyiz.sana zaten tavrını belli etmiş ben böyle bir kızım beni kabul edeceksen böle edeceksin imajını çizmiş sana.iiyice düşün derim ya devam edip herkesle paylaşacaksın ya da yoluna bakacaksın

• İtiraf edeyim ki aynısını ben de düşündüm. acaba yanlış mı yorumladım edim. bir bayanında bunu farketmiş olması hoştu. evet şuna eminim. bu kız beni kabul edeceksen ben buyum dedi.. eşi, sevgilisi kim olursa olsun. diğer erkeklerle arasına sınır koymasını istemiyor. medeniyet diye tuturduğu da bu.. bu kızın sonu iyi değil ben ce.

Kızlar Ne Diyor 13

• Arkadaşça bir kahve içmesinde ne var ki? Sizde haklısınız ama keşke bu kadar sert çıkmasaydınız

• yani şunu sorayım sana o zaman. arkadaşın olmayan ve bir yerde karşılaştığın bir erkek seni bir yere davet etse.ve senin telefonuna bi kaç mesaj atarak. bu adamın sana asıldığını düşünmez misin.

• Biraz öyle düşünebilirim evet zaten bu yüzden sizde haklısınız dedim dikkat ettiyseniz ama arkadaşınzı biraz fazla mdeni galiba keşke ona bu akdar seet çıkmasaydınız

• bence takılı kalma ona.. cunku sen boyle dusunuyorsan karşına senin gibi iyi niyetli birileri cıkar er yada gec.. ama gecelik takılın savaşın

• yok kesinlikle onunla görüşme seni çok üzer sanki görüyor gibiyimarkadaş ayaklarına yatıp neyse gerek yokdüşüncelerinde kesinlikle haklısın arkadaşım

• seninle ciddi bir ilişki düşünmüyorsadece hosuna gittigi için seninle görüşmek istiyorsanırım sen daha duygusal yaklaşmışsınbence birdaha onunla kesinlikle görüşme çünkü seni çok üzeceko arayıs içinde herşeyi birbirine karıştırmış.öyle saçmaki ilk tanıştığı biriyle kahve içmeye gidecekmiş

• bence de arayış içinde. hatta aramayı bitireceğini de sanmıyorum. sanırım bu tipler ölünce duruyorlar ))))

• çok saçma .tavrın çok yanlış belki en başta sen haklı olabilirdin ama gerek sözlerin gerek imaların saygı sınırının dışına çıkmış.ne alaka şehvet yada bakire olmaması hemen o... damgası yapıştır.asıl sen bu hareketinle en başta kendini belli etmişsin.haklıyken haksız duruma düşmüşsün ama düşüncelerin çok yanlışşşşş

• hayır zaten kendisi söylemiş bakire olmadıgını

• ben o nun bakireliğini sorgulamadım ki.. ilk baştan sadık olacağını belli etmiyor bu davranışıyla . diye düşünüyorum. belki de yanlış bilemem.

• bekle sen nolacak .. olmadi takip et neler yaptigini nasil biri oldugunu yakindan tanimis olursun ..yada söyle yap. nerde olacaklarini bilmiyorsan eger . söyle söyle ona pazar günü birseyler yapalim seni ordan alayim olmazmi de bak ozaman nasil bi cevap veriyor..

• yok ya çocuk muyum izlicem. hem daha sevgili bile olmadık.

• Öncekileri Göster
    • ))) anlamadın mevzuyu sanırmı. kızı nereye çağırrısam uçar da gelir. ben bu kıza güvenmiyorum. aldatama meselsi yani.. o nu elde etme gayretim yok..

• güvenemiyorsan bastan sonradan hic güvenemessin :)
      salla ozaman eger seni istiyorsa o sana döner:)

• hayır kafana soka soka mı öğretelim anlamıyorumki. hangi özellkleri istiyosun kimde arıyosun. önce isteklerini netleştir sonra ona göre birini bul. bu isteklere göre bulduğun kızı büyük ihtimal beğenmiceksn ztn...

• ya nedne öyle söylüyorsun ben deli değilim yaa))) isediğimi bulucam bi de beğenmicem

• Öncekileri Göster
    • evet bu cevaba yazılacak şeyi iyi biliyorum. sen de sorunlusun bu her halinden belli oluyor.. senle dalaşmıcam . işim olmaz.

• saygı çerçevesnde konuşmuyosun ztn hiç konuşma. sorunlu demek senn ne haddine. insan kendisini nasıl görürse dünyayı öyle görür. bidaha görüşmemek dileğiyle iyi günler...

• neden şehvetli kızlar ilgini çekiyo o zmn o kdr namuslu kız istiyosunda. otur sana görücü usulü birini bulsunlar...

• hımm. bak bunu düşünmemiştim. şehvetli kızlar genelde namussuz mu oluyorlar sonunda? yani şehvetli bir kız isteyen bir erkek kızın namussuzluğunu görmezden gelmeli yada kabul etmiyorsa kadeirne razı olmalı? bu fikri hü.ç düşünmemiştim. bu böyle midir ?

• Öncekileri Göster
    • başka erkekleri bilmem de ben şehvetli kadını gözünden tanırım. bi kaç saniye mi alır. yüzüne bakmam yeterli. senin anlamadığın şu. ve burada tartışmaya açtığım da şu. bir kız ikili oynayıp. bunu da karşısında ki adma söyleme cesaretini nasıl buluyor. yoksa ben mi bu hızlı dünayda biraz geriden geliyorum... peehhh

• bence sen cevaplarımı bidaha oku aynı şeyleri yazmak istemiyorum...

• adam ısrar etti diye kahve içilirmi.sende gitseydin.ama saçma bence kahve borcu falan.

• ya işte ben de edim ki bu kıza. sen benle kafa mı buluyon. ne arkadaşlığı. adam asılmış sana sen de gidiyorsun. bana diyor ki: sen medeni değilsin.. be nde soruyorum. medeniyet bu mu ?

• bu medeniyetsizlikse varsın öyle olsun ,rahatlıkla medeniliği karıştırmasın lütfen her gel diyene gidilmesi medeniyetse arkadaş ben yobazım sonuna kadar..

• Sen bence kendıne başka kız arkadas yap.bir kahve hoşlantı olursa bir yemek sonra bır gece ...bu böyledır.

• bence o gün yatacaktı o kız. buna emin değilim. ama zaten bakire de değildi.

• Öncekileri Göster
    • bence bakire olmayan bir kız bakireye göre yatak işini daha rahat yapmaz mı. kahveden sonra neden adamın evine gitmesin ki. bunu için bir sebep var mı ? benimle çıkmayı düşünürken başkasıyla kahve içmeye giden bir karakterdeki kız. neden yatmaya da gitmesin. ben ce arada hiçbir fark yok. bu kız bir sınırı aşmış. sınırdan sonra nereye kadar gideceği belli olmaz. ben böyle düşnüyorum. bu düşncemi de burada sorgulamak ta istedim. belki yanlış belki doğru. insanları da dinelmek istedim..

• sen kararını vermıssın zaten ,

• kız bankacıyı tanıyosa o kız için normal bi durummuş demek ki ama sen buna bu kadar sert bakıyosan hiç başlama sana uygun değil. kendine göre birini bul. ama bence kızın yaptığı ayıp bşy değil...

• kaba davranmışsın. kız kahve içeceğim demiş sevişmeye gidiyorum dememiş. eğer adam çok sıkboğaz ettiyse görüşelim diye başından atmak için buluşmuş olabilir ki benim de birkaç kez yapmışlığım vardır.

• hımm . o zaman şöyle düşünebilir miyim. bu kıza bir adam çok ısrar ederse. bu adamla yatabilir de. başımdan defettiğime sevindim şimdi)))

• Öncekileri Göster
    • kötü deneyimler kötü davranışı getirmiş yani. insan bazen eski tecrübelerin etkisiyle fevri davranabiliyor ancak hakaretengiz bir tavır takınmaktansa bir süre daha uzaktan izlemeyi tercih etseydiniz keşke. belki de aradığınız dürüst kadın tam da o (ki istese size o adamı iyi tanımadığını söylemezdi ve ortalık karışmamış olurdu) fakat ani kararınızla bunu öğrenme şansınızı yitirmişsiniz...

• bence bu kız açık açık bana ikiniz arasında bir seçim yapıcam gibisine getirdi. belki 3. cüsü de var. böyle bi kız benim ayağımın tozu bile olamaz. dürüstlüğü falan umurumda değil.

• bence uygun olmaz. bende sevgilimden kız arkadaşları yüzünden ayrılmıstım.

Erkekler Ne Diyor 14

• 2.edite 2. cevap :)"Geçen hafta bir kızla tanıştım, konuştuk ettik, çıkmayı düşünüyorduk. " Böyle girmişsin yazıya ve 1 haftada kadını bir bacı, bir sevgili gibi sahiplenmişsin. Bu hız da sorgulanmalı :)

• ilerisini düşündüm. ee bu kız gitti adamla çay içti. adam buna asılacak elbette. şimdi sonra bana geldi.. sevgili olduuukk. ben evet mi diyeceğim şimdi buna? bilmiyorum da gurur. onur. bunlar önemli şeyler. ben bunlar seviyor veasla terketmiyorum. gerisi boş benim için.

• Öncekileri Göster
    • öyle bir soru sordun ki... bunu bir erkek nasıl bilsin. en az 10 tane şey sayabilirim. kimbilir hangisi. bu kız beni o adamdan daha çok istiyor belli. ama ben o nu istemezsem bu adamı da kaçırmak istemiyor. yada bu kız önüne gelenle yatıyor. bunu da arkadaşız ayağından götürmeye çalışlyor. yedirebilir miyim diye mi yapıyor ne. en yakın ikisi var kafamda..

• Daha çıkmadan bu kadar takarsan çıkınca ne olur bilemem. Bu kız güven vermemiş sana, ilişkide de sürekli sorgulayacaksın. Yol yakınken vazgeç sen.

• Güncelleme yanıtı: Pardon da her buluşan kız bacaklarını açacak varsayımı nereden geliyor? Flört mekanizması zaten kur yapma ve kahve-çay-vs ile başlar. Buna başlamak da o**spuluk değildir. Bunu yapan o**spuların olması ayrı bir olay.Kızın başkası ise flört etmesi seni dellendirmiş gibi geldi bana.. Ha yok "arkadaşça" diye kendini kandırıyor diyorsan attığım ilk yanıtta da onu açıkladım :

• or..puluk. yatmakla eşğer değildir sadece. hatta biriyle yatana ben bu kelimeyi kullanmam ki. insanlar sex yapacak elbette. benim dediğim. ikili oynayanlar . ben bunlara o kelimeyi kullanıyorum. daha önce de yaşadım bunu. sevgilimi başka bir adamın arabasında yakalamıştım. adam da ona asılan biriymiş. sonradan öğrendim. o kız da bişi yoktu ki abarttın demişti)) bazan diyorum bana mı rastlıyor bu tipler ))

• Öncekileri Göster
    • )))

• Diğer yorumlarına baktım da bayağı uzak düşünüyormuşuz :) Yine de tavsiyem baki. Bu kız üzer seni.

• Benim bir mainita bana kahve içmeye gidiecez dedi. "iyi git 1 dedim..neden kıskanmıyorsun dedi.eğer bir halt edecek olsaydın ruhum bile duymazdı dedim.Şunu unutmayın.erkekler aldatır diyorlar ya o öyle değil aslındaerkekler yakalanır. ;)

• çünkü kadınlar aslnda küçüklükten beri yakalanmadan babalrından gizli nasıl yalan söyleyip nasıl ekmesi gerektiğini bilir:)

• kadının yalan konusunda ki uzmanlığının yanısıra. erkek risk alır. kadın bekler.

olmayacak bir zamanda gel dese de kadın. adam risk alır ve gider.
      Kadın ise hesapçıdır. Öyle olmak zorundadır.

Çoxuk doğuracak ileride. Hesap etmeli. bu adam ailesine sahip çıkar mı vs..

kadın pimi çekilmiş bir bombadır aslında. Taşıyamazsan elinde patlar.

• joker. )))) burada uzunca yazmıcam ama bunların bu hesapları var yaaaa. başlarına geçiyor. şu evlilik meselesinde. hesapları tutmuyor.))) acıancak haldeler şimdi )) bende keyif alıyorum..

• Bana tuhaf gelen zaten kahve başka türlü nasıl içilir ki? :)Düşmanca kavga edilecek ya da Starbuck'da Latte beklerken sevişmeyecekler diye düşünüyorum.İlk tanışma kısmı kritik? Hiç mi görüşmemişler? Görüşmüşlerse sıkıntı yok sanki. Benim bir arkadaşım işyerinde bir kızdan hoşlanıp yemeğe davet etmiş, 3 gün sonra evlilik teklif etti, şimdi çocuklar falan var..Bu arkadaşım yönetimci ve bankacıydı :))

• arkadaşça kahve iç o zaman. arkadaşça evine davet et. arkadaşça dvd seyredin. sonrada arkadaşça yapın işte bişeyler. bu kız ancak bundan anlar. uzun vadeli bişeyler düşünme bu kızla dostum

• belki de arkadaşça yatsam iyi olur ))) şaka maka da bunun yüzüne bakmak bile istemiyorum.

• Seinfeldde der ki : Coffee means sex ( Kahve seks demektir ):))Biraz geniş meşrepli bir kızmış diyor ki rakibin var hanginiz iyiyse onunum. Piyasa kızıştırıyor piyasa değerini arttırmaya çalışıyor seni ikili mücadeleye zorluyor. Böyle kızdan uzun süreçli sevgili olmaz vurkaç olabilirmiş ama sen kavga çıkarıp olayı bozmuşsun bundan sonra bir şey çıkmaz. Başka fırsatlara yelken aç.

• İyi yapmışsın. bu kızdan hayır gelmez sana..

• Sen iyi niyetli birisin ve seninle onun hayatı çok farklı kendini üzme bence uzaklaş ondan.. O kız sana göre değil kardeşim..

• eyvallah..

• "Yollu bir kız olduğunu düşündüm" ahahahahahah şahane tespit.Ee kız senle çıkacak diye başkasıyla görüşmeyecek mi?Belki kahve içeceği adam senden daha zengin daha yakışıklı nedir yani.Yalnız sen bu kızla mutlu olamazsın,bence sana ülkemizde milyonlarca(abarttım) bulunan "beyim bilir"ci bir hatun lazım.

• aşmışsın sen kardeş))

• Keşke herkes aşsa bazı şeyleri.Böylece yurdumun güzel kızları frijit olmazlardı

• Bir erkeğin bir kızı yakın değillerken kahve içmeye çağırması üstü örtülü bir tekliftir ve kız bunu kabul etmişse olmulu yaklaşmakla birlikte duruma göre arkadaş kalacak veya duruma göre işi ilerletecektir. Onunla olmazsa sana dönecek ve sen ikinci olacaksın bunu gururuna kabul ettirebiliyorsan sorun yok ama ben olsam onunla bi daha konuşmazdım.

• maverick. evet ben de bunu bilyorum. ona da bi bakyım. sonra sana dabakarım diyen kızlara ben or.s.. b.u diyorum. bunu o kıza da değişik dille ima da ettim tabi. sözümü esirgemem. beni kızdıran bunu yüzüme söyleyebilmesi. acaba diyorum bak ben bu pazar bir adamla ytaıcam. haberin olsun diyen bir kızın bu cesareti nasıl buluyor olması.. şaşırtıcı bir durumdu benim için

• hemen yatacağını düşünme cevabımda ne olduğunu belirttim.

• dediğin gibi gururuma dokudu ve bitirdim

• Abi seninle broker çakmasını aynı teraziye koymuş tartıyor işte.. Hanginiz ağır basarsanız onu seçecek yadırganacak bir durum yok.. Dua et de döviz kurları aşağı insin :)

• )))))))

• aga kızda yoksa bile o bankacıda kesin bişeler vardır

• bankacını onun için ne düşündüğünden şüphem yok zaten.. bir kızda bunu bilir diye düşünüyorum ama o kız arkadaşça oturacağız diye beni salak yurduna koymaya çalılyır. ben böyle düşündüm

• kısasa kısas kardeşim sende başka bir kızın evine davetliyim tamamen arkadaşça bişeyler içip üstümüze hafif bişeyler giyip film izleyecez de

• ))) evet farklı bişi söyledim. ama gerçeğini. bi başka kız var. o da biliyor. deidnm ki: o nunla görüşeceğim hatta şimdi arıyorum dedim. bana köpek dedi )))

• Kızı beğeniyor olsan, oyununa sen de katılırdın; muhtemelen senin de tam istediğin tarzda biri değildi. Kaba bir şekilde çıkışmasan daha iyi olurdu ama. yüksek ihtimalle bir daha görüşmeniz mümkün olmayabilir.

• onun bana oyun oynadğını mı düşünüyorsun ?

• Flöt oyunu... Seni tavlamaya çalışıyormuş...

Yükleniyor...