Arkadaşça kahve içeceğiz diyor?

Geçen hafta bir kızla tanıştım, konuştuk ettik, çıkmayı düşünüyorduk. Bir gün bana şöyle bişey dedi: Bu pazar bir bankacı ile kahve içeceğiz. Adam bir kaç kez mesaj çekti, bana kahve borcun var ve devam etti: Sanırım bu pazar onunla kahve içmeye gideceğim.

Bu lafın üzerine kıza dedim ki: artık senle konuşmayacağım, bir kaç da kötü laf ettim. Beni medeni olmamakla ve kaba olmakla suçladı. Yorumlayınız lutfen. Benimle çıkmayı düşünen bu kız, ilk defa tanıştığı biriyle kahve içmeye gidiyor ve arkadaşça diyor.

Ben gerçekten kaba ve medeni olmayan bir davranış mı gösterdim. Bayanlara da soruyorum. Siz bayanlar böyle bir durumda gerçekten karşınızdakinin size sadece arkadaşça yaklaştığını mı düşünürsünüz ve bu kız hakkındaki fikriniz ne?

Güncellemeler:
Bu kız bakire olmadığını bana baştan söylemişti. ben de bişi demedim. içimden: - bakayım tanıyayım nasıl biri düye düşünmüştüm. konuşmalarından çok ta şehvetli bir kız olduğunu da anladım. bunların ardından yukarıda yazdığım şeyler . ben bu kızın, yollu bir kız olduğunu düşünmdüm. erkekleri öylesine hafife alması da ilginç. bak ben neler yapıyorum bunu da rahatlıkla söyleyebiliyorum. der gibi bir durum sanki. bu tip kızlar son yıllarda daha cesaretli davranmaya mı başlıyor nedir ?
Arkadaşlar benim aradığım şey şu: kız sadece beni bilsin. beni rahatsız edecek şeyler den uzak dursun: ki bunlar şu. başka erkeklere mesafeli dursun. oturaklı olsun. fingirdek gibi ortada dolanmasın. çok mu bişey bu arkadaşlar? bakın bu kız bana o gün şunları da söyledi. birisi de gel sana araba kullanmayı öğreteyim demiş. çalıştığı yerde biri de asılmış bu bankacı da çaya çağırmış. bu ne yaaaa. herkes neden bu kıza bu kadar rahat şeyler söyleyebiliyor . nedne hep bu tip kızlar bana rastlıyor

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

  • sen kaba davranmamışsın.genelde erkekler siz daha iyi bilirisniz bir kıza bana kahve borcun var diye üsteledikleri zaman bunu arkadaşça etmiyorlar eğerki yakın arkadaşı değilse.anladığım kadarıyla kahve içeceği kişide arkadaşıı değil.senin gördüğünü o da gördü muhtemelen bu yüzden ısrar etti.ya da nerden biliyorsun ki sana sölediğini ona da söylemediğini.nitekim niyetin ileriye dönük birşeyse hiç tavsiye etmem o kızı.başın derde girer.ilk haftadan kıskandırma oyunlarına girmiş olamaz sanırım.seni mi kısakndırmaya çalışıyor desek diyemeyiz.sana zaten tavrını belli etmiş ben böyle bir kızım beni kabul edeceksen böle edeceksin imajını çizmiş sana.iiyice düşün derim ya devam edip herkesle paylaşacaksın ya da yoluna bakacaksın

    0|0
    • Şikayet

      İtiraf edeyim ki aynısını ben de düşündüm. acaba yanlış mı yorumladım edim. bir bayanında bunu farketmiş olması hoştu. evet şuna eminim. bu kız beni kabul edeceksen ben buyum dedi.. eşi, sevgilisi kim olursa olsun. diğer erkeklerle arasına sınır koymasını istemiyor. medeniyet diye tuturduğu da bu.. bu kızın sonu iyi değil ben ce.