Salatı tefriciye okuyup diegi gerçekleşen oldu mu?

ssalatı tefriciye okuyup dieği gerçekleşen oldumu _?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senın dediğin şey şölr bir şey '' bir yere ulasmak ıcın yuruyerekmı daha hızlı qıdersın arabaylamı?Tabıkı araba ile işte bu da onun qıbı bır sey vasıta kullanmak gıbı dusun araçla amaca ulasmak''...

• sorun varmı

• Öncekileri Göster
    • Sevindim şu an senin için... Ve sana tek tavsiyem bu tür derin konularda soru sorarken cevapları çok önemseme caydırıcı çok cevap var.. Bu hadis-i Şerif ile açıklanmıştır.. Bir kere İçersinde La İlahe İllallah Muhammeden Rasulullah geçiyor... Allahtan başka ilah yoktur ve Hz.Muhammet (S.A.V) onun kulu ve elçisidir ibaresi geçer... Daim olsun İnşallah..

• .buda salavat zaten faziletinden haberdarım öyle kolay caya bilinecek bi yol değil.sadece kabul olan varmı onu merak ettim

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben onu okumadan istediklerime ulaşıyorum ;)

• ne güzel (:

• Beyni patates püresine çevirme yöntemi. İnsanlar düşünmesin diye neler uydurmuşlar.

• :) güldüm sadece

• okumadım ya

• hep okuyorum her dilek gerçekleşiyor

• gerçekten mi

• hiç denemedim

Kızlar Ne Diyor 13

• okumadım hiç

• 4444 kere okunan dua , ben kendi başıma 3 günde okudum bunu . İsteğim 3 ay sonra oldu, ama oldu. İçten dua etmek önemlisi.

• ne istemiştin .ve naıl okudun her deferinde abdes alarak mı nasıl başladın başında bi duıaylamı

• Dileğim bana kalsın. Abdestsiz okumadım. Aralıklı okudum ama sayısı çok önemliymiş . İnternetten bakabilirsin duanın nasıl yapıldığına. Başında ve sonunda yapılan dualar var.

• peki teşekkür ederim .Allahın izniyle benimde duam kabul olur.

• etrafımda pek çok şey için denendiğini gördüm annemin sigarayı bırakması için okunmuştu mesela annemin haberi yoktu ve tefriciye bittiğinde annem sigara içerken midem bulanıyo içemiyorum artık falan demeye başladı bence kesinlikle işe yarıyo

• gerçekten mi.sen hiç okudun mu

• onu bi kişi okumuyo dağıtıyosun niyetini sölüyosun rica ediyosun herkez çekebildiği kadar çekiyo 4444 olunca bi bağışlanma dua sı var yanlış hatırlamıyosam o okunuyo başkalarına okutmanın sebebi kulun kula dua sı daha makbuldur o yüzden öyle işte

• hiç okumadım herşey ALLAHtan O isterse olur istemezse ne yaparsa yapsın olmaz

• Allahtan istiyoruz zaten.salavat bu büyü değil bişi değil.

• Öncekileri Göster
    • oku tabikide zararı yok faydası var ama çok çokta umudun olmasın %50-50

• bilemeyiz .

• istediğin olmasa da kaybın mı var neyin hakkımızda hayırlı olduğunu ancak O bilir

• bu cümleden hiçbişey anlamadım yeminle

• onu okutup dileğine ulaşan çok kişi duydum 4444 adet okunan bi duaydı dimi ben hiç denemedim ama okuyanların amacına ulaştığını çok duydum etrafımda

• evet 4444 tane.

• Öncekileri Göster
    • evet aynen öyle ne 1 eksik nede 1 fazla rakamı rakamına okunucak bir dua

• Ahh ah

• eğer içinden gelerek dua edersen Allah senin için hayırlıysa dileğini verir.

• İnanarak okursan Allah'ın izniyle dileğin gerçekleşir.Ama sen yine de hayırlısını dile.

• çıkarcı,ısrarkeş...bu dünyada dilekleri niye gerçekleşiyor biliyor musun?oportunizm onları daha da azdırsın kesin kes cehenneme gitsinler diye.

• Allahım sen sabır ver dinimizi böyle gösterenlerden nefret ediyorum

• bilip bilmeden konuşma .salatı tefriciye faziletlerinden haberdar olmayıp ne konuşursun.

• Öncekileri Göster
    • Allah isteyin veriyim diyo

• Allah duayı biz ondan birşeyler isteyelim die verdi .ne demek dini isteklerin için kullanmak .Allahtan istemeyeceksek kimden istiyicez

• Allahın izniyle gerçekleşir.Büyük bir iman içerisinde okumaya devam et

• böyle şeylere inanmam ama annem abime zamanında çok okuyordu sınav döneminde şuan mühendislik okuyor

• inanmam ne demek ya ?

• Öncekileri Göster
    • Neyse kardeşim.Sen keyfine bak

• Eksilemişler ben de artıladım.

Yükleniyor...