Katy Perry gibi göğüs mü yoksa Jennifer Lopez gibi kalça mı tercih edersiniz?

Gizli Üye
Katy Perry gibi göğüs mü yoksa Jennifer Lopez gibi kalça mı tercih edersiniz?
Erkekler siz sevgilinizin katy perry gibi göğüslü mü olmasını isterdiniz yoksa jennifer lopez gibi kalçası olan birini mi?

Kızlar sizde katy perry gibi ggöğüsleriniz mi olmasını isterdiniz yoksa jennifer lopez gibi kalçanızın mı olmasını isterdiniz
katy perry gibi göğüs
jennifer lopez gibi kalça
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Katy Perry gibi göğüs mü yoksa Jennifer Lopez gibi kalça mı tercih edersiniz?