25 bin TL param var. Nereye yatırım yapmalı?

Miras olarak 25 bin TL elime geçti.Parayı nasıl değerlendirebilirim? En iyi geliri nasıl sağlarım? Siz olsanız ne yapardınız?

0|2
3086

En İyi Erkek Görüşü

• gençlerin sürekli takıldığı yerler olan ınternet cafe olabilir iyi para var o işte.

0|0
    0|0
    • Şimdi öncelikle nasıl bir iş ile meşgulsunuz? Yatırım yaparken işinizin başında olacak mısınız? Yoksa taşınmaz mı almayı planlıyorsunuz? Sorunuzu daha detaylı sorarsanız yardımcı olmak isterim.

• Tekrar Merhaba, Emlak sorularınız için emlakmusaviri. net/27/emlak-soru-cevap-bolumu kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın ve konusunda uzman danışmanlarımız ücretsiz olarak sorunuzu cevaplasın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• karı kıza yedirebilirsin

0|0
    0|1
  • Ben altına yatırırdım.Yaz da geliyo Ayrıca Avrupa ve Amerika ekonomisi de malum.Altının artacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Euro rıske atma

0|1
    0|0
  • altına

0|1
    0|0
  • Altın

0|1
    0|0
  • ben altın alırdım altın altın altın <3

0|0
    0|0
  • Bana yatırım yap.

0|0
    0|0
  • en mantıklısı altın. bana ver ben yaaparım altınını :D

0|0
    0|0
  • Altınları bozdur bankaya koy parayı yatırım yapma dursun köşede faiz gelsin.

0|0
    0|0
  • yazlık bır yerde sezonluk dukkkan alırdım onu çalıstırırdım yaz sezonunda o para 3 e katlanırdı zaten ;))))

0|0
    0|0
    • 25bin az değil mi bunun için?

• akçay altınoluk ayvalık ;)))))

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 85

• Niye gizli sordun,paralarını mı çalıcaz.

Ya da seni zengin olduğn için mi seveceğiz,arkadaş olarak ekleyeceğiz.

öyle çok büyük bi para değil 7 bin kadar" diyerek kendini gene de garantiye almışsın.

Soulmatesneverdie'a sor.Sana anlamadığın bir dilde tavsiyeler versin

0|0
    0|0
    • ya sen neyin peşindesin anlamadım ki ben sadece nezaketen gizliden sordum paranı mı çalıcaz da ne ya ne ne alaka arkadasım cevap yazmaa o zman mal mısn malatyalımısın...

• Malım,çok naziksiniz efendim.Nezaketen gizli soruyorsunuz,çokta nazik ceevaplar veriyorsunuz

• Kaçak sigara ( teröristlerden alınanı demiyorm,avrupadan getirt ) ve viski depola.2013te yeni zamnlar gelicek,o zamlarla birlikte kazancını hiç yorulmadan 30.000+ yapabilirsin

0|0
    0|0
  • WC ye.

Küçük 1 lira büyük 2 lira.

Bir araba parası kaybım olmuştur.

0|0
    0|1
  • Bir kısmını hepsini değil ama bağış yapmanı öneririm bir 1000 tlsini filan.Sonra bankaya yatırıp zor zamanlarında kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • altın tavan yaptı daha artmıyacak artsa da bozdurma esnasında karlı bir yatırım olmuyacak düşük fiyata bozacaksın

0|0
    0|0
  • bunu burda kizlar soruyorda mi soruyorsun uyelerin yarisii issiz ogrenci geri kalani kizlar erkek pesinde erkeklerde kizlarin.. 25bin cok buyuk bir para degil isyeri acamazsin ama istanbuldan ihracat fazlasi tekstil alip anadoluya pazarlayanlar var bunu bi arastir bence

0|0
    0|0
  • borsa bence ama şu işimi bi halledemedim kii

0|0
    0|0
  • altın iyi fikir ama risk istersen borsa

0|0
    0|0
  • Bana ulaş bir yılda en az 1 e 5 ila 10 arası yatırım aracım var.Danışmanlık yaparım.

mail : bytrader@hotmail.com

0|1
    0|0
  • hocam şuan param yatırımda o yüzden ilgilenmiyorum ben altınla paramı 2-3 katladım. ama şuan pahalı altın.

0|1
    0|0
  • altın yıl sonuna kadar artışı devam edecek

0|1
    0|0
  • mesleginle ilgili yatirim yap.

1|1
    0|0
    • Öğrenciyim.Ancak bir alanda iş kurarak ailemin çalışmasını da sağlayabilirim.Ama hangi alan işte...

• ailenin tecrubesi olan bir alan olabilir. ya da kendi egitimine yatirim yap

• Hisse senedi...

0|0
    0|0
  • Altın Altın Altın is the best my man :)

0|1
    0|0
  • borsa altın

0|1
    0|0
  • ögrenciysen hic bozma dursun ha elinde bir meslek varsa yap derim ama carcur etme

0|0
    0|0
  • altın kısa vadede de yükselebilirmiş...

0|1
    0|0
  • KS'den hisse al.

0|0
    1|0
  • altin alma su an cunku fiyati yuksek :) yuksekken alip sonra kazik yeme ihtimalin cok fazla

0|0
    0|0
  • arkadaşım bana bi pm atsana fikir vericem...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    65
Yükleniyor...