• Sor
  • Bence

25 bin TL param var. Nereye yatırım yapmalı?

Miras olarak 25 bin TL elime geçti.Parayı nasıl değerlendirebilirim? En iyi geliri nasıl sağlarım? Siz olsanız ne yapardınız?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gençlerin sürekli takıldığı yerler olan ınternet cafe olabilir iyi para var o işte.

Kızlar Ne Diyor 6

• en mantıklısı altın. bana ver ben yaaparım altınını :D

• karı kıza yedirebilirsin

• aranan karı kız senmisin ?

• ben altın alırdım altın altın altın <3

• Ben altına yatırırdım.Yaz da geliyo Ayrıca Avrupa ve Amerika ekonomisi de malum.Altının artacağını düşünüyorum.

• Bana yatırım yap.

• yazlık bır yerde sezonluk dukkkan alırdım onu çalıstırırdım yaz sezonunda o para 3 e katlanırdı zaten ;))))

• 25bin az değil mi bunun için?

• Öncekileri Göster
    • akçay altınoluk ayvalık ;)))))

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Kaçak sigara ( teröristlerden alınanı demiyorm,avrupadan getirt ) ve viski depola.2013te yeni zamnlar gelicek,o zamlarla birlikte kazancını hiç yorulmadan 30.000+ yapabilirsin

• borsa bence ama şu işimi bi halledemedim kii

• Bana ulaş bir yılda en az 1 e 5 ila 10 arası yatırım aracım var.Danışmanlık yaparım.mail : bytrader@hotmail.com

• bunu burda kizlar soruyorda mi soruyorsun uyelerin yarisii issiz ogrenci geri kalani kizlar erkek pesinde erkeklerde kizlarin.. 25bin cok buyuk bir para degil isyeri acamazsin ama istanbuldan ihracat fazlasi tekstil alip anadoluya pazarlayanlar var bunu bi arastir bence

• ögrenciysen hic bozma dursun ha elinde bir meslek varsa yap derim ama carcur etme

• KS'den hisse al.

• Bir kısmını hepsini değil ama bağış yapmanı öneririm bir 1000 tlsini filan.Sonra bankaya yatırıp zor zamanlarında kullanabilirsin.

• mesleginle ilgili yatirim yap.

• +1

• Öğrenciyim.Ancak bir alanda iş kurarak ailemin çalışmasını da sağlayabilirim.Ama hangi alan işte...

• ailenin tecrubesi olan bir alan olabilir. ya da kendi egitimine yatirim yap

Yükleniyor...