Kürt kavramına ve Kürtlere bakış açınız nedir?

Saygısızlık yapılmaması temennisiyle , düşünceleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
Bayan arkadaşlar , erkeklere nazaran daha sağ duyulu yaklaşmışlar olaya.Şimdi her kürt , terörist dersen , senin hitlerden farkın kalır mı ? Ben bir kürtüm.Ben ve yakınlarımın hepsinin evinde atatürk resmi ve türk bayrağı bulunur.Benim gibilerden onbinlerce var.Bölücü zihniyet taşıyanlarla irtibat kurmuyor , selam vermiyoruz.Askerde onlara karşı savaşıyor , bu yolda şehit oluyoruz.Şehit haberlerini bir tararsanız , pkk ile savaşırken şehit düşenlerin çoğunluğu yine kürttür.ırkçılık yapmayın ltfn

En İyi Kız Görüşü

• insan olduğu sürece ne inancı dini dili ırkı soyu sopu beni bağlamaz insan olsun yeter etrafımda yakın arkadaşım olan onlarca kürt var güleriz eğleniriz şüpheyle bakmam önyargıyla yaklaşmam söylenenin aksine çok temizlerdir asla cahil değillerdir kendini çok sağlam geliştirmişlerdir bir kere kendi içerinde birbirlerine çok bağlılar hep destekler çok yardımseverler paylaşmayı seven insanlar

ama benim antipatim pkk sempatizanı yada pkk yandaşı olanlara karşı ki onlardan da çokca mevcut sadece anlamadan dinlemeden hepsini aynı kefeye koymak çok yanlış bana göre

Soran beğendi
    • işte benim prensesimden beklenecek cevapta budur harikasın +++++++4

• Öncekileri Göster
    • Bende kürdüm ama dışarıdan bakış açıları kürtse kesin pkkdır böle bişi yok pkk bölücü bi örgüttür ve ırk ayrılığı ortaya çıkarıyolar kendi içimizde bizi birbirimize düşman ediyolar

• +++++++++++++++++++++++++++