Zor bir ilişki, ağzı bozuk bir eş adayı ve önerileriniz?

Gizli Üye
Erkek arkadaşım benden yaşca büyük birisi yaklasık 15 yaş kadar büyük. Kendisi Doğulu. Biraz fazla benimle inatlaşma oluyor. Benim söylediğim herşey ona emir gibi geliyor ve ona göre ben ona birşeyler öğretemezmişim. ( Yaş farkından dolayı olsa gerek ). Fazlasıyla bencil ve ağzı çok bozuk. Sürekli bana kızdıkça aileme küfür ediyor ve ben çıldırıyorum. Dayanamıyorum. Ayrılığa zaten asla kabulü yok. Ben ama onun ailesi için ufacık birşey bile desem öfkeleniyor sen görüceksin diyip bni kapatıpp ailemi arıyor. Babamla büyük denecek derecede kavga ettiler ve babam ailem asla onu istemiyor. Örnegin ben telefonu kapat diyorum sen kimsin ki kapat diyorsun sakın surtma kapatma diyor sonra eğer kapatrsan iş yerini ararım herkese küfür eder sni işten attırırım diyor. Sonra hemen bir laf söyleyip suratıma kapatıyor telefonu. Hep böyle ama ben ona onun bna yaptıklarını yapamıyorum. Onun gibi telefonu kapattıktan sonra birdaha telefonuna cevap vermesem evi ateşe verir. Ama o yapabiliyor. Çok ama çok zor bir adam. Ne yapabilirim.
Böyle birisine nasıl davranmalıyım?
Zor bir ilişki, ağzı bozuk bir eş adayı ve önerileriniz?
16 Cevap