Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Bir kıza sorulacak sorular nelerdir?

Ben çok merak ediyorum yeni tanıştığın veya çıktığın bir kıza sorulacak sorular neler kızın hangisi hoşuna gider

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• yani bu onun kafa yapısına göre değisir kimisi sactan konusmayı sever kimisi kitaptan

0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ıcınden geldıgı

0|0
  • ee anlat ? diye sormada ne sorarsan sor bence :D

0|0
    • Benım en çok kullandıgım laftır :D:D

• Neden bıtıı pekıı

• tahammülsüzlük basladı ardından saaygısızlık

• seni dinliyorum da deme sakın

0|0
  • en sevdiğin renk nedir ?

en çk ne yapmayı seversin ?

ilgi duyduğun şeyler nedir ?

kendini nasıl buluyosun ?

burcun ne dir?

...akLıma bnlar qldii :)

0|1
    • Sence bu onun hoşuna gıdermı dersın

• tm yarın denıcem şans dile

• iyi şanslar ..!

• neden bu kadar güzelsin neden bu kadar tatlısın neden!

0|0
  • bende bılmıyom

0|0
    • Yaşayan Ölü D::D:D

• Senınle benım aramda büyük bir far var Ceza dinlemenı tafsıye ederım canım

• haklısın arada koskocaman farklar var.sen bılmıyosan burdakıler nasıl bılsn.senin onun konuşmalarından ve sordugun souya yaklaşımdan anlarsın.sakın saçma sapan sorular sorupta kızı kendınden uzaklaştırma

Erkekler Ne Diyor 5

• huh naber =)

0|0
  • Benim gibi tv den görüp ittikat ta meshebini veya en sevdiği cumhurbaşkanı nı falan sormada

0|0
  • Bunu söyle. En sevdiği şarkıcı için seni konserinine götürücem de, sonra hangi çiçeği seviyorsa o çiçek hakkında ona hitap eden şeyler söle tabi ABARTMA SAKIN. Fazla sıkma, biraz sen biraz o konuşsun.Kızı sıkarsan kaçar..Unutmadan eski sevgilisini görünce yolunu değiştiriyorsa sakın yolunu değiştirme de hee eski sevgilisi bişi yaparsa da artık o iş sana kalmış kardeşim..

0|0
  • Empati yeteneğim inanılmaz :D çok parlak fikirlerim var :D

0|0
  • kaç kişiyle yattın de, daha sonra ayrılırsınız.

0|0
    • cevap veriyorsun ama gizli snn gibilere sinir oluyorumadam gibi cevap versen ölürmüsün yada hiç cevap verme

• Kişisel birşey değil, ben hep bu şekilde cevap veriyorum.

Şahsen ben bunu soruyorum açıkcası. Sevgi ve saygı adına tüm geçmişine saygım var, ama diğerine saygı duymuyorum.

Yükleniyor...