Bir kıza sorulacak sorular nelerdir?

Ben çok merak ediyorum yeni tanıştığın veya çıktığın bir kıza sorulacak sorular neler kızın hangisi hoşuna gider

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yani bu onun kafa yapısına göre değisir kimisi sactan konusmayı sever kimisi kitaptan

• En çok mısal

Kızlar Ne Diyor 6

• ıcınden geldıgı

• seni dinliyorum da deme sakın

• ee anlat ? diye sormada ne sorarsan sor bence :D

• tahammülsüzlük basladı ardından saaygısızlık

• Neden bıtıı pekıı

• bol şanslar arkadasım bol sans :D bak sana bişey söyliyim bi sevgilim vardı 5 6 ay arkadslık yaptık snrada 1 bucuk sene cıktık . ilk tanıstığımz andan beri konusduk daha 1 kez bile takıldığımz konu bulmadığımz zamn olmadı güzldi ama sonndada bitti :)

• Öncekileri Göster
  • neden bu kadar güzelsin neden bu kadar tatlısın neden!

• en sevdiğin renk nedir ?

en çk ne yapmayı seversin ?

ilgi duyduğun şeyler nedir ?

kendini nasıl buluyosun ?

burcun ne dir?

...akLıma bnlar qldii :)

• iyi şanslar ..!

• tm yarın denıcem şans dile

• bana sorulduqunda hoslanmıstımm..sonucta onla ilgilenmen bilee hos olacktırr..dene istersen

• Öncekileri Göster
  • bende bılmıyom

• haklısın arada koskocaman farklar var.sen bılmıyosan burdakıler nasıl bılsn.senin onun konuşmalarından ve sordugun souya yaklaşımdan anlarsın.sakın saçma sapan sorular sorupta kızı kendınden uzaklaştırma

• Senınle benım aramda büyük bir far var Ceza dinlemenı tafsıye ederım canım

• haha senınde benden bı farkın yok:))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• huh naber =)

• Bunu söyle. En sevdiği şarkıcı için seni konserinine götürücem de, sonra hangi çiçeği seviyorsa o çiçek hakkında ona hitap eden şeyler söle tabi ABARTMA SAKIN. Fazla sıkma, biraz sen biraz o konuşsun.Kızı sıkarsan kaçar..Unutmadan eski sevgilisini görünce yolunu değiştiriyorsa sakın yolunu değiştirme de hee eski sevgilisi bişi yaparsa da artık o iş sana kalmış kardeşim..

• kaç kişiyle yattın de, daha sonra ayrılırsınız.

• Kişisel birşey değil, ben hep bu şekilde cevap veriyorum.

Şahsen ben bunu soruyorum açıkcası. Sevgi ve saygı adına tüm geçmişine saygım var, ama diğerine saygı duymuyorum.

• cevap veriyorsun ama gizli snn gibilere sinir oluyorumadam gibi cevap versen ölürmüsün yada hiç cevap verme

Yükleniyor...