Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Aramızda meslek lisesinden üniversite kazanan var mı?

Arkadaşlar imkansız mı böyle bir şey? Çok çalışmak ve inanmak olursa kazanılamaz mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• dershanedeki çogu anadolu lisesini solluyorum gerçi sınavdada solladım çogunu çok çalışman gerek temelin yok benimde yoktu adam gibi çalıştım oldu

burda durcagına git bir ders kitabını aç

1|0
    0|0
    • Sende meslek lisesinden mezunsun yani? Şuan ne okuyorsun peki?

• yok bu sene gircem daha ygs-1 380 inş marmara bilgisayara gitcem

• İnşallah diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• olur niye olmasın

0|0
    0|0
  • mutlaka vardır

1|0
    0|0
  • annemin kuzeninin kızı teknik liseden itü işletme mühendisliğini kazandı

0|0
    0|0
  • onların hepsı fasa fıso..unıversıte kazanmak cocuk oyuncagı, dedıgın gıbı onemlı olan ınanmak...

o potansıyel varsa hangı lıseye gıttıgının hıc onemı yok..elını kolunu sallaya sallaya kazanırsın hem de

2|0
    0|1
    • Bu cevaba da çok mutlu oldum çok teşekkürler sana :))

• ben sımdıye dek uc kez gırdım ucunde de kazandım..hıc oyle ahım sahım ccalısmadım ama herbırını kazanacagıma da emındım...

• Açık liseden bitiren kuzenim Tıp kazandı.

1|0
    0|0
    • O kuzenine saygılar.. :) Peki gerçekten çok mu çalıştı inanıyor muydu anlatır mısınız :(

• kendini kaybetmişti,yemek bile yemiyordu neredeyse,dışarı hiç çıkmıyordu bazen markete gidip geliyordu okadar,bazen ben kendim gidip çıkarıyordum dışarı :)...ama gerçekten deli gibi çalışıyordu inanmıştı birkere ,yaşıda 23 bu arada...lisedeyken çok başarılı olduğu halde özel sorunları nedeniyle devasızlıktan atıldı ve sonra tamamen yaşayan bir ölüye dönmüştü..derhaneye gitmedi 2 yıl hazırlandı..

• Azim işte vay be Allah kuzenin yolunu açık etsin. :)

• benim teyze oğlu kazandı

1|0
    0|0
  • olmamı 5 yıl aradan sonra uluslar arası kıbrıs ünivrsitesi hukuk fakültesi :)))

1|0
    0|0
    • İnanmıyorum :) Bunları duymak bana çok mutluluk verdi bir de 5 yıl aradan sonra idolsünüz :)

• eyvalla 5 yıl hiç kitap acmadım uludag müh . terkim 1 yıl calıştım oldu ama artık şişman ve gözlüklüyüm :))))

• Ama idolsün bence bu yeterli :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ben varım :) hakkımız yenilmiş olsa da bazıları bizim universitelerde okumamızı istemesede söke söke hakkımız aldık.

0|0
    0|0
    • Hangi bölümü okuyorsun :) ?

• 4 yıllık o zaman :) Hangi üniversite off işte istedigim insan :)

• ben özelde okudum ama benim puanım birçok bölüme yetiyordu mesela kimya bölümünü yazmıştım kayseri ve konya ikisini de gitmedim :)

• çalışırsan kazanırsın artık herşey sizin lehinize katsayıda kalktı zaten...

1|0
    0|0
  • hem kazanabilir hem de kazanamaz..

istediği bölüme ve üniversitesine göre değişir.

çok çalışmak ve inanmak..kapasite ve temele bağlı olan şeyler gidip de bir boğaziçi beklememeli.

0|0
    0|1
    • Kapasite konusunu aştık amaa..a

• yardım istersen çözemediğin soruların olursa matematikten yardımcı olmaya çalışırım...

rica ederim :)

• Tamam o zaman aklımın bir köşesinde :)

• ne kadar dengesizce bir düşünce bu.meslek liseliler ünv.kazanmaz diye birşey mi var? madem kazanılmıyor niye meslek liseleri var?

0|0
    0|0
    • kalifiyeli eleman olmaları için var...mühendis olmaları için değil.

• meslek liseleri bildigin amele yetiştiriyor

• sistem öyleyse sizin yapcanız çok çalışmak. siz kafanızı kullanacaksınız bunu da mı ben söyleyim.

• bence açıktan oku. acıktan okuyunca 4 senelk anadolu ünverstesi mezunu oluyorsun ve acıktan okudugunu da sen söylemedgn sürece kmse blmyr

0|0
    0|0
Yükleniyor...