Aramızda meslek lisesinden üniversite kazanan var mı?

Arkadaşlar imkansız mı böyle bir şey? Çok çalışmak ve inanmak olursa kazanılamaz mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dershanedeki çogu anadolu lisesini solluyorum gerçi sınavdada solladım çogunu çok çalışman gerek temelin yok benimde yoktu adam gibi çalıştım olduburda durcagına git bir ders kitabını aç

• Sende meslek lisesinden mezunsun yani? Şuan ne okuyorsun peki?

• Öncekileri Göster
    • yok bu sene gircem daha ygs-1 380 inş marmara bilgisayara gitcem

• İnşallah diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• olur niye olmasın

• mutlaka vardır

• annemin kuzeninin kızı teknik liseden itü işletme mühendisliğini kazandı

• Açık liseden bitiren kuzenim Tıp kazandı.

• O kuzenine saygılar.. :) Peki gerçekten çok mu çalıştı inanıyor muydu anlatır mısınız :(

• kendini kaybetmişti,yemek bile yemiyordu neredeyse,dışarı hiç çıkmıyordu bazen markete gidip geliyordu okadar,bazen ben kendim gidip çıkarıyordum dışarı :)...ama gerçekten deli gibi çalışıyordu inanmıştı birkere ,yaşıda 23 bu arada...lisedeyken çok başarılı olduğu halde özel sorunları nedeniyle devasızlıktan atıldı ve sonra tamamen yaşayan bir ölüye dönmüştü..derhaneye gitmedi 2 yıl hazırlandı..

• Azim işte vay be Allah kuzenin yolunu açık etsin. :)

• onların hepsı fasa fıso..unıversıte kazanmak cocuk oyuncagı, dedıgın gıbı onemlı olan ınanmak...o potansıyel varsa hangı lıseye gıttıgının hıc onemı yok..elını kolunu sallaya sallaya kazanırsın hem de

• Bu cevaba da çok mutlu oldum çok teşekkürler sana :))

• ben sımdıye dek uc kez gırdım ucunde de kazandım..hıc oyle ahım sahım ccalısmadım ama herbırını kazanacagıma da emındım...

• benim teyze oğlu kazandı

• Hangi bölümü? :)

• otomotiv :-)

• olmamı 5 yıl aradan sonra uluslar arası kıbrıs ünivrsitesi hukuk fakültesi :)))

• İnanmıyorum :) Bunları duymak bana çok mutluluk verdi bir de 5 yıl aradan sonra idolsünüz :)

• eyvalla 5 yıl hiç kitap acmadım uludag müh . terkim 1 yıl calıştım oldu ama artık şişman ve gözlüklüyüm :))))

• Ama idolsün bence bu yeterli :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ben varım :) hakkımız yenilmiş olsa da bazıları bizim universitelerde okumamızı istemesede söke söke hakkımız aldık.

• Hangi bölümü okuyorsun :) ?

• Öncekileri Göster
    • 4 yıllık o zaman :) Hangi üniversite off işte istedigim insan :)

• ben özelde okudum ama benim puanım birçok bölüme yetiyordu mesela kimya bölümünü yazmıştım kayseri ve konya ikisini de gitmedim :)

• çalışırsan kazanırsın artık herşey sizin lehinize katsayıda kalktı zaten...

• bence açıktan oku. acıktan okuyunca 4 senelk anadolu ünverstesi mezunu oluyorsun ve acıktan okudugunu da sen söylemedgn sürece kmse blmyr

• hem kazanabilir hem de kazanamaz..istediği bölüme ve üniversitesine göre değişir.çok çalışmak ve inanmak..kapasite ve temele bağlı olan şeyler gidip de bir boğaziçi beklememeli.

• Kapasite konusunu aştık amaa..a

• Öncekileri Göster
    • yardım istersen çözemediğin soruların olursa matematikten yardımcı olmaya çalışırım...
      rica ederim :)

• Tamam o zaman aklımın bir köşesinde :)

• ne kadar dengesizce bir düşünce bu.meslek liseliler ünv.kazanmaz diye birşey mi var? madem kazanılmıyor niye meslek liseleri var?

• kalifiyeli eleman olmaları için var...mühendis olmaları için değil.

• meslek liseleri bildigin amele yetiştiriyor

• sistem öyleyse sizin yapcanız çok çalışmak. siz kafanızı kullanacaksınız bunu da mı ben söyleyim.

Yükleniyor...