Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Bilgisayarın bluetooth'u nasıl açılır nerdedir?

arkadaşlar telefonumdaki resimleri bilgisayara atıcam ama yuespi kablosunu kaybetttim..bilen var mı bluetooth nerde ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Başlat menüsüne gel altta arama için olan bölüme yaz programı bulursun ordan açarsın kapalıysa

0|0
    0|0
    • Oraya bluetotth mu yazıcam cunku oyle yazınca cıkmıyor ?

• Kardes demek ıstedıgım ozellık yoksa program felan mı yukleme lazım ?

• Programla olmuyor galiba o iş sinyali gönderip alacak bir parça olması lazım tam bir bilgiye sahip değilim o konuda mobilden bağlıyım şu an araştırma da yapamıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Wireless açtığın düğme aynı fonksiyonu taşıyabilir. Veya FN + Üst tuşları kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Telefon ve pcnin marka ve modellerini söylermisin.

0|0
    0|0
    • Dıgıphone K900 - vestel :)

• yok kardesım de masaustu pc kullanıyorum dızustu degıl

• Pardon bende dizüstü sandım. Masaüstünde bluetooth yoktur. Kendin bir bluetooth cihazı alarak kullanabilirsin ancak.

• Laptop'ın marka/model?

0|0
    0|0
  • çok kolay en üst srada tuşların üstüne bak işareti vardır

0|0
    0|0
  • Denetim masasına gir

Sonra sag üstte arama yerine bluetooth yaz ordan halledebilrsin belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fn+F8 tuşuna bas..orda wireless ve bluetooth ayarları çıkacak ordan açık veya kapalı olduğu gösteriliyor..

1|0
    0|0
  • Ya sağ alt kısımdadır, ya da sol alt başlat kısmına tıkladığında orda çıkması gerekir

0|0
    0|0
  • Bluetooth özelliği varsa sağ alt köşede olması gerek

0|0
    0|0
  • simgeler kısmında bluetooth simgesi olacak oku o sımgenın ustune getır ve saga tıkla dosya al kısmına bas ve ne gondereceksen bluetoothla gonder de hemen geıyor benım bılgısayarımda hp :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...