McDonalds ve Burger King'lerde çalışan kızların kıl durumları hakkında ne düşünüyorsunuz?

DogusEfe
Merhaba, İstanbul'da yaşıyorum. Bir çok semtte ayrıca bir çok farklı ilde de bulundum ve tespitin dibine vurdum.
Bu Burger ve Mcdonalds larda çalışan kızların kollarının aşırı miktarda kıllı oluşunun sebebi sizce ne olabilir, ya da siz de denk geldiniz mi?
İştahla gelmişsin, sıra bekliyorsun.. Kolları görüyon hem hevesin hem iştahın kaçıyor. Acaba işe alırken ki kriterlerinin arasında "kollardaki kıl miktarı " mı söz konusu?

-Aç kızım kolunu.. Hmm az kıllı.. Düşüneceğiz..
-Aç kızım kolunu.. Wow Belgrad Ormanındaki ağaçlar resmen buraya toplanmış. İşe alındın, tebrikler

Kimse bana maddiyat diye bahane uydurmasın, bir ağdanın fiyatı milyon dolarlar değil sonuçta :)
McDonalds ve Burger King'lerde çalışan kızların kıl durumları hakkında ne düşünüyorsunuz?