USB Belleğe nasıl dosya aktarılır?

Bugün USB Bellek aldım pcyi formata götürcem ama dosyaları aktarmam lazım belleğe daha önce hiç kullanmadım nasıl aktarıcam nasıl edicem hiç bilmiyorum usb belleği takıyorum bi F// klasörümü ne geliyor oraya aktarınca bizde ki dosyalar duruyormu yoksa kopyaları USB Belleğemi aktarılıyor bilen biri yardım edsin :/ anlatamadım sanırım ama.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana bağlı eğer hdd (harddisc) den aldığın veriyi kes deyip O görünen F sürücüsüne kopyalarsan hdd bom boş kalır temiz olur yani ama kopyala dersen hem hdd de hem usb belleğinde veriyi kayıt etmiş olursun.Sürükle bırak yöntemi ise kopyalar sadece ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• kopyala yapıştır

• Bu anlattıklarım Windows için geçerli.Belleği USB girişine takın. 6-7 sn sonra "Bilgisarayım"a girin orada yeni bir yer göreceksiniz. Daha önce orada olmayan bir yer. Aynı C:, D: gibi bir yer. Ona tıklayın iki kere. Açılsın. Aktarmak istediğiniz dosyaları seçip, o pencereye sürükleyin, kopyalanır.

• sağ klik kopyala yapıştır

• Usb belleğe yollamak istediğin dosyaya sağ tıkla, göndere tıkla ve F'i seç. Böylece aktarmış olursun.

• kopyala yapıştır yap

Kızlar Ne Diyor 1

• tut fırlat kopyalanır.. Kesip yapıstırırsan hdd boşalır ama kopyala yapıstır yap.. sonra direkt formatla..

• tabi ne varsa gitsin. ne kadar iyi niyetlisin panpa:|

• evet :))) pampaaa gitsin tabii !

Yükleniyor...