• Sor
  • Bence

Ehliyet almak istiyorum fiyatı ne kadar tutar?

arkadaşlar b sınıfı ehlıyet almak ıstıyorum kurs ucretı ve vergılerı falan ne kadar tutuyor _?

En İyi Görüş

• taş çatlasın en fazla 700 gider, ilk etapta kurs ücreti veriyosun, sana 300 350 diceklerdir, ama 200 250 ye kadar pazarlık yaparsan indirirler, burda 250 verdin diyelim, sonrasında sınav harcı yatıracan 50 60 tl kadar, sonra sınav giriş kartı oda 50 60, savcılıktan sabıka kaydı 5 tl, sağlık raporu 20 30 tl, ehliyeti geçtin diyelim, sonrasında direksiyon sınavın var ordada 50 60 gidiyor, ehliyeti kazandın, kaldı maliye trafik, maliye sanırsam pek emin değilim ama 250 gibi bişi olması lazım, trafikte 80 gibi bişi sanırsam, bildiğim bu :)

• saol ya :)))) desene kesenın agızı hıc kapanmıcak :D

• Öncekileri Göster
    • bana sorun cıkaramazlar zaten alırım akıllarını :D

• hadi bakalım hayırlısı olsun :))

Erkekler Ne Diyor 8

• toplamda 800 tl ama parça parça ödüyorsun

• hımm iyiymiş kredı kartına taksıt yapıyolar mı

• tüm ehliyet kurslarında taksit vardır, ama kurs ücreti toplamda en fazla 400 tl kalan 400 resmi kurumlara

• 600

• 300 500 diye biliyorum

• cevap cok ıyı olmus 300 500 :D:D

• :D:D

• selam vergilerden bahsetmek gerekirse 347 vergi dairesine 107 emniyete 100 direksiyon sınav harcı 80 teorik sınav harcı olmak üzere kurs dışı 634 TL ödemen olacaktır.Kurs Ücretleri de değişiyor ancak 500 TL olan bir çok kursta 5 saat direksiyon dersi var.Yönetmelikte 12 saat olması gerektiği yazıyor.Bu yüzden 12 saat ders alabileceğin bir kuruma yönlen.Çünkü 12 saat ders alırsan kalma ihtimalin kalmıyor.Kendi araban ile kurs arabalarının kavrama yetisi çok farklı kalırsın sınavdan.

• toplam cebınden cardu curdu 800 tl çıkar ...

• 1000 tl çık gözden

• :S:S taksıt yapıyolar mı kı

• cıx peşin

• bakkaldanmi almayi düşünüyosun

• aktif olarak araba kullanıyorum ;) bakkaldan ehlıyet alacaklardan degılım ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kursa göre değişir iyi araştırma yapmalısın. 200-250ye anlaşabileceğin bir kurs bul. Diğer giderler sabittir zaten sanırsam

• 900+ ayrıca derslerede katılırsan +200 idi

• üff cok pahalı :D

Yükleniyor...