Üniversitede 2 yıllık iş imkanı olan bölümler neler?

2 yıllık okuyabileceğim iş imkanı yüksek olan bölümler nelerdir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben öğretmenlik polislik istiyordum daha önceleri ama artık vazgeçtim onlardan bu sene aşçılık okuyacağım 2 yıllik. Insanlar yemek yiyor bu yüzden bu meslekte her yerde iş var. Özellikle otel ve restoranlarda. Kendini geliştirirsen maaşın da 10 binleri geçer güzel bir otelde araştır bu mesleği aşçılık bir sanattır :) beraber gidelim haha :)

• :D hey guzel fıkırrr

Erkekler Ne Diyor 12

• otel motel okuma. Teknik bölümler oku. Elektronik, mekanik, teknik resim, bilgiayar flan filan. Ha bir de revaçta olan bölüm "özel eğitim" okul öncesi çocuklara veya yaşlılara, hastalara veya engellire bakım bölümleri var. kolay iş buluyorlar.

• ısletme turızm otelcılık

• Adalet meslek oku hukuk fakültesine geç dgs ile.Çok kolaylaştı artık.

• muhasebeden başka hiçbir meslek yok heralde 2 senelikte

• At eğitmenliği-garanti meslek ve 2500 TL ile işe başlıyorsun.

• Bie şekilde lisans diploması almaya bak.Memlekette yaptıgın işten ziyade diplomaya önem veriliyor.

• denizcilik m.y.o.. güverte ya da makine bölümü..mezun olur olmaz 2500-3000 usd maaşla işe başşlayabilirsin..

• polis ve astsubay meslek yuksek okullari bitirebilirsen is garanti

• gümrükle ilgili bir bölüm var birde t.j.k. nı destekledigi jokey myo var . tıbbı personel her daim iş bulur

• iki yıllık üniversitenin iş imkanı olduğunu sanmıyorum dört yıllık üniversite mezunları işsiz gezerken günümüzde yani

• bu aralar sağlık bölümleri tutuluyor , tam olarak bilgim yok 2 yıllık hangi bölümler var. Araştırmana değer.

• Bayan için ideal değil ama raylı sistemler.Tek geçerim.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...