Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Ahmak ıslatan yağmuru nedir bileniniz var mı?

az önce sınavdan çıktım. eve gelmeye çalışıyordum. yağmur bir bastırdı. balığa döndüm. yarım saatte anca kurulandım utanıyorum kendimden :) siz değerli dostlrla paylaşayım dedim :)

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• inceden inceden, yağan yağmur. Romantik aşılkarın altında gezmekten hoşlanacağı türden...

Kendisine ahmak ıslatan denmesinin nedeni, ya bu kadar yağan yağmurdan ne olur ki deyip umarsızca altında dolaşılması durumunda 5-10 dakikaya kadar sizi sırılsıklam ıslatıp üzerine afiyetle yediğiniz bi güzel rüzgar akabinde 1 hafta kadar yatak istirahati almanıza sebep olmasıdır. Artıkın ondan sonra sevgilinizde size bi tavuk çorbası yapar herhalde o kadarda ahmak değildir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dolu yağdı resmen bizim evin önü göl gibim bi şey oldu.

0|0
    0|0
    • sabah güneş vardı. bardaktan boşalırcasına yağdı anlam veremediğim izmir hvası

• korkuyom ben aniden olunca :) şimdi de güneş geri geldi

• Tuhaf hava :))

• seninki çok ahmak ıslatan olmamış

ahmak ıslatan dediğin yağmur inceden inceden yağar çok umursamazsın ama bir güzel ıslatır seni

0|0
    0|0
    • he tamam benimki ne oluyo o zamn

• tamam rahat ol ahmak değilsin :)) sıradan bir yağmur mağdurusun :)

• mutluyum şuan anlatamam :)

• Ahmak ıslatan dedikleri,ciseleyerek uzun sürede ıslatan yağmurdur.

0|0
    0|0
  • utanma kardeş.geçen hafta bu şekilde ıslanıp 1 hafta salya sümük gezdim.

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın:-) güzel kurulan da hasta olma sonra

0|0
    0|0
    • ama yağmur suyu saçlara çok faydalıymış dalgalı ve parlak saçlarımın olması için bu şart diye saçımı kurutmadım :) ( aslında zor geldi bahanesi bu olsun :)

• Hadi olsun madem;-)

• tamam anlaştık :)

• ee ne olmuş yaniii çok normal bişey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...