• Sor
  • Bence

Türkiye'de Afrika kökenli (siyahi) bir kız ile evlenmek...

Türkiyede afrika kökenli (siyah) bir kız ile evlenirse beyaz bir erkek çevrenin tepkisi ne olur sizce?

En İyi Görüş

• Zannetmiyorum yadırganacagını.Aynı apartmandayız öyle bir yeni gelin'le ve cok seker biri.Cok sıcakkanlı. Etraftaki herkes onu cok seviyor kimse -eskilerin tabiriyle- "arap bu yaa anaa" demedi :))Neticede insan degil mi yahu ne var ki bunda? Öyle bi' düsüncen varsa hic cekinme

Kızlar Ne Diyor 6

• tuhaf karşılanacağından eminim ama iki insan birbirini seviyorsa ve evlenmişlerse çevrenin de artık susması gerekir diye düşünüyorum

• ınsan sevdıyse ne onemı var kı etrafın ne dedeıgının gecen gunlerde bır cıft gordum kadın sıyahı adam beyazdı hemde bıldıgın sarısın mavı gozlu kadın adamın yanına cok yakısmamıstı cunku asırı guzeldı adama gore:))

• onun erkek versiyonundan istiyorum ben de

• afrikalilar sizin olsun turkleri bize birakin:)

• ben onu evlenmeye layık görüyosam kimseye laf,söz düşmez...

• Pek bi gözel olurdu sanırım.adam beyaz kadın esmer veya zenci.Aynı kakaolu dondurma gibi

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim çevremde bu hususta bir tepki gösterecek kimse yok. Ben de tepki göstermem.

• az ileri görüşlü olsak ne olur yaa yok siyah,beyaz, kürt,türk alevi ,aşmalıyız çok gerilerde kalmalı önemli olan teni,inancı kökeni değil insan olması .ya avrupalı olunca koşar adım gidip evleniyorlar bu ülkede olunca başlıyorlar neye inanıyor ,siyan,beyaz nedir bu cehalet

• Bizim Komşumuz vardı zenci,beyaz bir erkekle evlendi kızı hiçte tuhaf karşılanmadı :D

• evlenmeyi birak sevgilin bile olunca sıkıntılı oluyor diyim sana..

• bizim ülkede en ufak bir şeyin bile farklı olsa yadırganırsın o yüzden öyle tepkiler gelir ama boşver umursama keyfine bak

• sevseydim kimse umrumda olmazdı. siyah, mavi, yeşil önemli değil.

• kısmeti buymuş hayırlı olsun

Yükleniyor...