Cep telefonu kapalı iken dinlenebilir mi?

Cep telefonu kapalı iken dinlenebilir mi ?Bataryasının çıkması mı gerekir dinlenmemesi için ?

Güncellemeler:
komşumuzun arabada konuştuğu tüm konuşmalar ev telefonuna mesaj olarak gelmişte ondan sordum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• evet bataryasınn çıkması gerekir çünkü program yüklendyse arka planda gizli bir şeklde çalışır mesajlar gönderr internete bağlanır arama yapar ruhun bile duymaz...

• valla dediginden bişey anlamadim

• Bende öyle duymuştum .

• bataryası sökülüp takıldığında senden saati ayarlamanı istemiyorsa açık kapalı batarya sökük farketmez :)

• O konuşulan telefona yazılım yüklenmiş yoksa mümkün değil. Piyasada herkesin rahatlıkla satın alabileceği bu tarz yazılımlar mevcut. Ve o yazılımların özelliği tam olarak anlattıgın şekilde çalışması

• ev telefonuna mı yükleniyor bu yazılım

• Cep telefonuna normal sms yolu ile farkedilmeden yükleme yapılabiliyor sabit telefona direk olarak yüklenmiyor. Daha sonra dinlemeleri sms leri falan yine dilediğin bir telefon numarasına aktarma yapılıyor

• hmmm ilginçmiş teşekkür ederim

• mit,cia,fbi,polis, hangisi peşinde?:SS

• Bataryası çıkarılmadığı sürece her telefon dinlenebilir Fakat herkes dinleyemez tabiki

• niye istihbaratla mı çalısıyorsun...

• hayır komşumuzun arabada konuştuğu tüm konuşmalar ev telefonuna mesaj olarak gelmişte ondan sordum.

• daha neler...polis dinler oda öyle birşey yapmaz...

• İsteyen dinler, polis, istihbarat eskidendi. 3-5 kuruşa satılıyor artık bu yazılımlar.

• kapattım ve küfür ettim şu an duruma göre anlıyacağım bende

• telefon kapalıyken, kimseyle görüşme yapamayacagın için o an dinlemede olsa nolcak ki, anlamadım ben :)

• güncelemene yorum: ya ben geriyim ve sorudan hiçbirşey anlamadım, ya da sen derdini anlatamadın tam olarak :( o kadar cok açık uc var ki, ney soylemek istedigin belli değil.

• Öncekileri Göster
    • peki ilk defa bindiği arkadaşının arabası dinelniyorsa ev telefonuna nasıl mesaj gidiyor telefonu numarasını nerden bulabiliyorlar ki

• belki de kadının çantasında cebinde vs dinleme cihazı vardır. telefon da olmadıgı kessin.dinlediklerine gore o kişiyi belli ki adını soyadını biliyorlar, e haliyle bilinmeyen numarallardan telefon numarasını almak cok kolay.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...