Cep telefonu kapalı iken dinlenebilir mi?

Cep telefonu kapalı iken dinlenebilir mi ?

Bataryasının çıkması mı gerekir dinlenmemesi için ?

Güncellemeler:
komşumuzun arabada konuştuğu tüm konuşmalar ev telefonuna mesaj olarak gelmişte ondan sordum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sinyal alamadıktan sonra dinlenmez canım...

Erkekler Ne Diyor 10

• bataryası sökülüp takıldığında senden saati ayarlamanı istemiyorsa açık kapalı batarya sökük farketmez :)

• evet bataryasınn çıkması gerekir çünkü program yüklendyse arka planda gizli bir şeklde çalışır mesajlar gönderr internete bağlanır arama yapar ruhun bile duymaz...

• valla dediginden bişey anlamadim

• O konuşulan telefona yazılım yüklenmiş yoksa mümkün değil. Piyasada herkesin rahatlıkla satın alabileceği bu tarz yazılımlar mevcut. Ve o yazılımların özelliği tam olarak anlattıgın şekilde çalışması

• hmmm ilginçmiş teşekkür ederim

• Cep telefonuna normal sms yolu ile farkedilmeden yükleme yapılabiliyor sabit telefona direk olarak yüklenmiyor. Daha sonra dinlemeleri sms leri falan yine dilediğin bir telefon numarasına aktarma yapılıyor

• ev telefonuna mı yükleniyor bu yazılım

• mit,cia,fbi,polis, hangisi peşinde?:SS

• Bataryası çıkarılmadığı sürece her telefon dinlenebilir Fakat herkes dinleyemez tabiki

• telefon kapalıyken, kimseyle görüşme yapamayacagın için o an dinlemede olsa nolcak ki, anlamadım ben :)

• belki de kadının çantasında cebinde vs dinleme cihazı vardır. telefon da olmadıgı kessin.dinlediklerine gore o kişiyi belli ki adını soyadını biliyorlar, e haliyle bilinmeyen numarallardan telefon numarasını almak cok kolay.

• peki ilk defa bindiği arkadaşının arabası dinelniyorsa ev telefonuna nasıl mesaj gidiyor telefonu numarasını nerden bulabiliyorlar ki

• e arabada dinleme cihazı vardır, cep telefonu dinlenmesi denen olay hatta girilerek dinlemedir, yani fiziki somut bir cihaz takılmaz. ama araba dinlenmesi dedigim olayda, arabanın içine dinleme cihazı koymuslardır, tahtakalede 25 tl ye bile alıyorsunuz. o şekilde kaydedilmiştir.

• Öncekileri Göster
  • niye istihbaratla mı çalısıyorsun...

• İsteyen dinler, polis, istihbarat eskidendi. 3-5 kuruşa satılıyor artık bu yazılımlar.

• daha neler...polis dinler oda öyle birşey yapmaz...

• hayır komşumuzun arabada konuştuğu tüm konuşmalar ev telefonuna mesaj olarak gelmişte ondan sordum.

• kapattım ve küfür ettim şu an duruma göre anlıyacağım bende

• Bende öyle duymuştum .

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...