En popüler kiz isimleri?

Bir kaç ay sonra dünyaya bir kız çocuğunuz gelecek! O'nun isminin ne olmasını isterdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duru, masal, cemre isimlerine bayılıyorum birini seçerdim.. yanlız unutmayın insanlar isimleriyle yaşar o yüzden seçtiğiniz isim onun karakterini etkileyecek mesela bora isimli çocuklar hırçın ve yaramaz olur nazlı isimli kızlar da nazlı:)

• Tesekkür ederim Masal ismi hosuma gitti:)

• bende en çok onu severim..masal gibi güzel olur:)

• bahtı güzel olsun, tekrar çok teşekkürederim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ülperi kendim ürettim ismi heralde beğendim:):)

• ulperi ismi hakkında yorum yapmak istemiyorum ama bir ismi kendiniz üretmeniz çok çok güzel!ve çok size çok teşekkür ederim,yaratıcı bir insanla tanışmakta çok güzel :) umarım bu konu hakkında yeni yeni isimler türettikçe bizimle paylaşırsınız! tekrar teşekkür ederim.

• Öncekileri Göster
    • Ülperi ne allasen, çok dalga geçerler ilkokulda.

• saçma olabilir ama kulaga hoş gelio söylenince birascık:D:D

• Aleyna, azra veya senem.

• 3 harfli isimler çok hoşuma gidiyo benim. Naz, Eda, Ela, Ece. Ama ismi ne olursa olsun,hayatı boyunca ismi onu değil o ismini anlamlı kılsın. :)

• eylül,ece,temmuz,ege...

• tesekkür ederim eylül ismi güzelmis!

• Efsun ismini çok seviyorum Berrin de çok hoş birde Duru sanırım.

• yardımın için teşekkürederim

• Çocuğum da olmayacak, evli bile değilim ama nedense bu soru beni çok heyecanlandırdı. Duru, Zümrüt, Ahenk, Deren, Beste, Biricik, Ecem, Ela, Göknur, Gülen, Hayal

• öncelikle cevap yazdigin icin cok tesekkür ederim, bu isimlerin herbiri birbirinden güzel! Özellikle "Beste" yani degerlendirmeye alinabilir!:)
      Tekrar tesekkür ederim.

• Rica ederim eğer yazdığım isimlerden bir tanesini kızınıza koyarsanız çok hoşuma gider :))

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...