En popüler kiz isimleri?

Bir kaç ay sonra dünyaya bir kız çocuğunuz gelecek! O'nun isminin ne olmasını isterdiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duru, masal, cemre isimlerine bayılıyorum birini seçerdim.. yanlız unutmayın insanlar isimleriyle yaşar o yüzden seçtiğiniz isim onun karakterini etkileyecek mesela bora isimli çocuklar hırçın ve yaramaz olur nazlı isimli kızlar da nazlı:)

• bahtı güzel olsun, tekrar çok teşekkürederim :)

• bende en çok onu severim..masal gibi güzel olur:)

• Tesekkür ederim Masal ismi hosuma gitti:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Aleyna, azra veya senem.

• 3 harfli isimler çok hoşuma gidiyo benim. Naz, Eda, Ela, Ece. Ama ismi ne olursa olsun,hayatı boyunca ismi onu değil o ismini anlamlı kılsın. :)

• eylül,ece,temmuz,ege...

• tesekkür ederim eylül ismi güzelmis!

• ülperi kendim ürettim ismi heralde beğendim:):)

• saçma olabilir ama kulaga hoş gelio söylenince birascık:D:D

• Ülperi ne allasen, çok dalga geçerler ilkokulda.

• ülperi ismi hmmm daha önce hic duymadigim bir isim!hem klasik bir isim hemde modern bir isim gibide duruyor!beni yanlis anlamaz ve alinganlik yapmazsaniz eger ve dürüst olmam gerekirse bulmus oldugunuz isim gercekten hosuma gitti,sicak bir isim ama amasi var iste!yani bilmiyorum begendimde diyemiyorum begenmedimde!galiba ilk defa böyle bir ismi duydugumdan kaynaklaniyordur!ama siz yeni yeni isimler üretmeye devam ederseniz cok sevinirim ve tekrar cok tesekkürederim!

• Öncekileri Göster
  • Efsun ismini çok seviyorum Berrin de çok hoş birde Duru sanırım.

• yardımın için teşekkürederim

• Çocuğum da olmayacak, evli bile değilim ama nedense bu soru beni çok heyecanlandırdı. Duru, Zümrüt, Ahenk, Deren, Beste, Biricik, Ecem, Ela, Göknur, Gülen, Hayal

• Rica ederim eğer yazdığım isimlerden bir tanesini kızınıza koyarsanız çok hoşuma gider :))

• öncelikle cevap yazdigin icin cok tesekkür ederim, bu isimlerin herbiri birbirinden güzel! Özellikle "Beste" yani degerlendirmeye alinabilir!:)
      Tekrar tesekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...