• Sor
  • Bence

Haşlanmış yumurta mı, yoksa yağda yumurta mı?

Hangisini seversiniz? Haşlanmış yumurta, yada yağlı yumurta!?

Güncellemeler:
Ben az önce, suçuklu - yeşil acı biberli , kaşarlı , yağda yaptım - iyiydi. baş parmak.
Yağda iyi pişmesi için,sarısının üstüne düzenli olarak orta kaşıkla yağı üzerine atarsanız,iyi pişer.

En İyi Görüş

• ikisinide severim ayrım etmem eyy yumurtaya can veren Rabbim nelere kadirsin

• Öyle...

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 9

• Tereyaginda koy yumurtasi ozellikle bakir tavada piserse hic bir seye degisilmez=)

• çift sarılı

• Ben iyice cirpiyorum beyazi kalmiyor hic yagi da azcik yakiyorum kopugu gidene kadar tuz atmiyorum yaninda guzel keci peyniri oluyor harika dogal beslenmek=)

• Yumurtayı sabahları kırıp sut veya portakal suyuyla karıstırılıp içtinmi besin degerlerı tavan yapar afıyet olsun ;)))

• NE hazırsa onu yerik hacı :D

• ayrıca haslanmıs yumurta yesıl soganla super oluyor hasla kıy ustune yesıl sogan at lımonu sık ustune sabahları super oluyorr ;))

• haslanmıs yumurtayı daha cok sevmeye basladım beyazı sarısı hıc farketmezzz ;))

• Göz olması tercihtir ama bu aralar yağdan uzak. Haşlanmış daha tercihimdir.Hem tok tutar..

• omlet ama yagsiz

• peki dereotumu ,yeşil biberlimi,maydonozlu mu ?

• Öncekileri Göster
    • Karışık sebzeli derken tarifi alalım :D

• 3 renk biber, biraz mantar, cok az ortalarindaki sulu kisim alinmis domates, bir tutam edam peyniri, hafif kekik+nane karisimi biraz sotelenip yumurta ile karistirilip ve yenir.

• İkiside illet gibi geliyor bana bazen haşlanmış yumurtanın kokusu beynimle midemin yer değiştirmesine sebep olur bazende kusasım gelir.

• Yumurta doğal proteindir

• hiç biri :))

Yükleniyor...