• Sor
  • Bence

Ukrayna-Odessa'ya gitmeyi düşünüyoruz bilgi verebilecek olan var mı ?

Arkadaşlar merhaba biz 3 arkadaş bu yaz Ukrayna-Odessa ya gitmeyi düşünüyoruz.Amacımız hem yeni yerler görmek hemde güzelliğiyle bu kadar ünlü olan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• daha önce 4 defa gittim arkadaşım oraya..güzel bi şehir..gece hayatı bütün karadeniz ülkeleri gibi çok iyidir..kültür amaçlı gitmediğiniz kesin..Palladium!a mutlaka gidin..şehirdeki en güzel club..2-3 gün sonra türk yemekleriini özlersenz Turkuaz restauranta gidin..sahibi Türk ve yemekler tanıdık.işin diğer tarafına gelince kontrolsüz şekilde sağa sola yazmaya çalışırsanız beklemediğiniz olaylar başınıza gelebilir..ayrıca ordaki insanlar (igorlar) bizdeki gibi acıma duygusu vs. yoktur..çok dikkatli olun..ve Polislerine bile güvenmeyin..kalacağınız otel için tavsiyem liman yanında olan güzel bi yapı var..dikktinizi çeker zaten..güvenilir bi yerdir..1 kişi için 600-700 dolar 1 haftaya yeter..

• Çok teşekkür ederim yorumun için :D Bu arada otelin adını hatırlıyorsan yazabilirmisin ? Malum insan kaldığı otelin güvenli olmasını istiyor.Birde böyle o bölgede tanışabileceğimiz takılabileceğimiz yoüun sayıda Türklerin olduğu mahalle-cadee vey acafe tarzı yerler var mı ? Birde barlarda kızızn biriyle konuşurken mesala erkekler gelip problem çıkarabiliyor mu ? Birde kız<alrın tahminen yüzde kaçı ingilizce biliyor ?

• Öncekileri Göster
    • Peki tekrardan çok teşekkür ederim gerçekten yararlı oldu.Zaman ayırdığın için sağol. :)

• rica ederim..iyi tatiller..bol şans ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir kizlar icin kalkip o kadar yolmu gideceksiniz :) ingilizce biliyolar tabi ama hepsi degil geneli rusca biliyor konusuyor...oralarda ne yenir..hmm domuz eti yiyolar genelde yani en cok..:)

• Teşekkür ederim yorum için :) Yok canım sadece kızlar için gitmiyoruz ama insan gerçekten merak ediyor :D Sen gidip gelmişsin sanırım.Kiralık evler falan varmış sanırım oralarda kalmak mı iyi yoksa otellerde mi ? Gezilecek yerleri falan nereler ? Biraz bilgi verebilirmisin :)

• kiralik evlerin fiyatini bilmiyorum malesef ama cok pahali degil diye duymustum..gezilecek yerleri kendiniz bulursunuz zaten:)

Erkekler Ne Diyor 4

• 1- Odessa'ya istanbuldan gidin onur air le, gidiş dönüş 140 euro falan tutuo.2- vizeyi orda havalimanında alıyorsunuz, tek giriş vize 14 günlük, 30 dolar.3- hatunlar artık olayı çakmış, direk anlıyorlar olayı. hatunlara o kadar aşırı nazik davranın ki, "are you sex?" diyen kıro hanzolardan farkınız olsun. öyle sanıldığı gibi rusyada ukraynada hatunlar bacaklar açık "ah bi türk gelse de beni s.kse" diye beklemiyor, TR'de herkes sanıyor ki oralar vajina cenneti. ama yok öyle dünya. hatun sevmediği hoşlanmadığı adama hayatta vermez. verenler de o*, para vermeniz gerekir.ben 11 günde hiç para vermeden 2 tane hatunla seviştim. işi bilmek gerekiyor. dediğim gibi hatunlarla bi kaç gün takılıcaksın, nazik olarak sakin sakin, sonra hatun senden hoşlandı mı bi kaç gün sonra yatağa girer.

• Odessa geleceklere ev bulma, gezme, havaalanından alma gibi konularda yardımcı olunur diye

• ben 4 yıl kiev'de yaşadım. odessa'ya da 2-3 defa gittim. çok güzel bir şehir. ingilizce bilen kız sayısına gelince:D oranın insanı pek ingilizce konuşmayı sevmiyo ama sana yaklaşmak falan isterse türkçe bile konuşur :D eğlence mekanlarını bilmem çünkü gittiğimde ailemle gittim ve 16 yasındaydım. 5500 dolar eğer uçak parası hariçse size hayli hayli yeter.

Yükleniyor...