Ukrayna-Odessa'ya gitmeyi düşünüyoruz bilgi verebilecek olan var mı ?

Arkadaşlar merhaba biz 3 arkadaş bu yaz Ukrayna-Odessa ya gitmeyi düşünüyoruz.Amacımız hem yeni yerler görmek hemde güzelliğiyle bu kadar ünlü olan kızları yerinde görmek insan gerçekten merak ediyor.Pasaportlarımız var zaten.Vize kalkmış sanırım.toplam bütçemiz 3 kişi 5.500 dolar.10 gün kalmak istiyoruz.Orada yaşayan yada gidip gelmiş olan arkadaşlar acaba oralarda ne yenir ? Nerde kalınır ? Kızlarla tanışma ortamları nerelerdir ? Yanlız İngilizce biliyoruz onların dilini bilmiyoruz İngilizce bilen kız sayısı azmı ? Güzel eğlence mekanları nereler ? Ortalama ne kadar tutar ?


0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

 • daha önce 4 defa gittim arkadaşım oraya..güzel bi şehir..gece hayatı bütün karadeniz ülkeleri gibi çok iyidir..kültür amaçlı gitmediğiniz kesin..Palladium!a mutlaka gidin..şehirdeki en güzel club..2-3 gün sonra türk yemekleriini özlersenz Turkuaz restauranta gidin..sahibi Türk ve yemekler tanıdık.işin diğer tarafına gelince kontrolsüz şekilde sağa sola yazmaya çalışırsanız beklemediğiniz olaylar başınıza gelebilir..ayrıca ordaki insanlar (igorlar) bizdeki gibi acıma duygusu vs. yoktur..çok dikkatli olun..ve Polislerine bile güvenmeyin..kalacağınız otel için tavsiyem liman yanında olan güzel bi yapı var..dikktinizi çeker zaten..güvenilir bi yerdir..1 kişi için 600-700 dolar 1 haftaya yeter..

  0|0
  • Şikayet

   Çok teşekkür ederim yorumun için :D Bu arada otelin adını hatırlıyorsan yazabilirmisin ? Malum insan kaldığı otelin güvenli olmasını istiyor.Birde böyle o bölgede tanışabileceğimiz takılabileceğimiz yoüun sayıda Türklerin olduğu mahalle-cadee vey acafe tarzı yerler var mı ? Birde barlarda kızızn biriyle konuşurken mesala erkekler gelip problem çıkarabiliyor mu ? Birde kız<alrın tahminen yüzde kaçı ingilizce biliyor ?

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   Peki tekrardan çok teşekkür ederim gerçekten yararlı oldu.Zaman ayırdığın için sağol. :)

  • Şikayet

   rica ederim..iyi tatiller..bol şans ;)