Odun nasıl yontulur, yontmak için nasıl bir yontucu olmak gerekir?

Sevgilin su katılmamış odunsa, sen de ne yaparsan yap bunu değiştiremiyorsan, sana sürekli anlamsızca bakıp böğürüyorsa (Böğüren odun) ne yapmalısın?

Güncellemeler:
Genel olarak sorularınızı cevaplayayım. Ben bu odun ya da manda ile 2 yıldır tanışıyorum, 1,5 yıldır evliyim ve bir de oğlum var. Kimse zorlamadı, severek evlendim. Odunluğu son zamanlarda ortaya çıktı.

Doğaya da salsam akşam sürüyle dönüyo bu evde danası var, uzaklaşamıyor. Bu durumda tavsiyelerinizi bekliyorum...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

 • şeymacan inşallah az önceki cevabımı yanlış anlamamışsındır ama bayıldım olayı anlatım tarzına. içinde mizah olan her derdin çözümü de vardır, yeter ki kendin için güleryüzünü yitirme sen.

  gelelim senin mandaya...

  şimdi bu modeller hem direkt komutla çalışırlar hem de o komutları ima ederek değil de doğrudan söylersen ataerkil dna'ları coştuğundan error verip işlem yapamaz hale gelirler. bu nedenle biraz daha meşakkatli fakat uygulamada acayip işe yarayan bir yöntem denemeni tavsiye edeceğim sana.

  yapmasını istediğin şeyi, sanki aslında bu onun zevki veya isteğiymiş gibi göster, hatta kakala!

  mesela dışarı çıkmak istediğinde 'şuranın yemekleri güzelmiş gidelim mi' yerine 'bak senin bayılacağın yemekler var menülerinde, şunu şunu şunu pek seversin' diye söyle. veya televizyon izlerken ayağını yiyecek içecek konan sehpaya koyup seni deli ettiğinde bunu söylemek yerine ayağının altına pufu uzat ve 'sehpada ayağın acır buna uzat ayağını' deyiver. arkadaşlarını habersiz tebersiz toplayıp eve getirdiğinde sana karşı düşüncesizliğini anlatmak yerine, kontrolsüz misafir ağırlamalarda mutfak masrafının ağırlaştığını ve onun üzerindeki fatura yükü arttığı için üzüldüğünü söyle... ne bilem bunlar şu anda aklıma gelenler, duruma göre bir şeyler uydur işte. ana hareket noktamız belli: onu, o hareketi aslında kendisinin istediğine veya onun için daha iyi olduğuna ikna etmek, hem de en anlayışlı eş madalyasını göğsüne takarak! yüzde yüz diyemem belki ama en az yüzde yetmiş işe yarayan bir yöntemdir empati yoksunu insanlar üzerinde, defalarca test edildi ve onaylandı inan bana.

  hatta ola ki ters teperse haber ver, iletişim üzerine yazdığım onca makalelerimi kahvaltıda tereyağı niyetine reçelin altına döşeyip yiyeyim ben:))

  5|1
  • Şikayet

   Korkmadım değil.

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   pekkomik işi çözmüş valla tamamen etkili yöntem ;)

  • aha bak evli olandan da aldım onayımı, referansım da elimde artık:D