Göğüslerim biraz büyük duruyor kilodan dolayı çok kilolu değilim 1.78 boyunda 75 kiloyum göğüslerim var sizce bunlar kilo verdikçe küçülür müü?

Gizli Üye
Göğüslerim biraz büyük duruyor kilodan dolayı çok kilolu değilim 1.78 boyunda 75 kiloyum göğüslerim var sizce bunlar kilo verdikçe küçülür müü? yoksa kas mı yapmalıyım
Göğüslerim biraz büyük duruyor kilodan dolayı çok kilolu değilim 1.78 boyunda 75 kiloyum göğüslerim var sizce bunlar kilo verdikçe küçülür müü?