Pasaport çıkartmak için gerekli evraklar ve fiyat nedir?

Arkadaşlar Pasaport çıkartmak için gerekli evraklar ve fiyat nedir? bilgisi olan yazsın lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Unuttum ama google diye bişi var.

1) Nüfus cüzdanının aslı (TC Kimlik numaralı)

2) Son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet biyometrik vesikalı fotoğraf (yurt dışı başvurular için 1 adet yeterlidir)

3) Varsa daha önceden alınmış pasaportlar

4) Pasaport cüzdan bedelinin yatırıldığına dair dekont (yurt dışında, başvurulan konsolosluğa yatırılmaktadır)

* (İl Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubesi'nden veya İlçe Pasaport ünitelerinden ücretsiz olarak temin edilebilir)

Not: google ' a pasaport yazdım 'için gerekli belgeler'i kendisi ekledi sayın @soran

• teşekkür ederim, konuşanı da yemiyoruz zaten :D

• içimden geldi canım arkadaşım demek :) konuşmadık hiç yani :) ama olsun canımsın <3

• kimsin sen?:D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• google den bakmıyormusun. pasaport çıkartmak çok kolay

• bakkalddan alınıyor, abi bi pasaport iki ekmek bir süt diyorsun resmini veriyorsun hemen hazırlıyorlar. unutma şifre 2 ekmek 1 süt. sakın unutma.

• Yahu kızcak şimdi bazıları, sanane soru sormuş, istemiyorsan cevap verme diyecek ama vallahi pes diyorum bu kadarına.. Arkadaşım pasaportum emniyet müdürlüğünden alındıgını biliyorsun eminim ki. googole emniyet yazsan direk emniyet müdürlüğü sitesi çıkıyor. orda en alt maddelerine kadar aradıgın cevabı bulursun.

• emniyet müdürlüğüne ve sicil kaydı kağıdını almak için adliyeye erken saatlerde git.sabahın köründe git hatta.

• valla 3 sene önce giderken istemişlerdi benden :D tipimdede bi kaçakçı yok hani :D

• sicil kaydı 2 sene önce yoktu. yeni mi koydular?

• link buyur buradan bak bi zahmet

• kaç sene cıkaracagına bağlı fiyat,fotoğraf lazım,ikametga kağıtı,aile nufus örnegi,18yaş altıysan baban noterde kagıt imzalıcak ben cıkarttıgımda bunlar istendi bide ziraat bankasında 50tl yatırıcan!

• bi 250 tl yi qözden cıkar bence yok ev mev bankada para mara hepsini boşveret sadece masrafın gidicek bi başka bişi yok!

• onu bilmiorum 1yıl 150 200 tl arası sanırım

• daha önce hiç çıkartmadım, ilk çıkartışım olacak ama hiç param falan yok bankada, ya da evim falan ne olması gerekiyor? kaç param olması gerekiyor

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...