Ya nedir bu otobüste erkeklerin odaklanarak bakması ne tepki verilmeli bunlara sizce?

Gizli Üye
Bugün otobüse bindim çocuğun teki abartmıyorum gözünü bile kırpmadan bana doğru bakıyordu hatta yanımdaki adam bile rahatsız oldu o derece bakışlarını ayırmıyordu deli oldum şimdi ne bakıyorsun be desek çirkef kezban oluyoruz anasını iki arada kaldım en doğru ne yapılmalı bu durumlarda sizce sizin hiç başınıza geldimi? okadar rahatsız ettiki bu durum beni çocuk inince arabadan oh be dedim yanımdaki adamda güldü.
Ya nedir bu otobüste erkeklerin odaklanarak bakması ne tepki verilmeli bunlara sizce?