• Sor
  • Bence

KPSS sınavına girecem eğer kazanırsam hem okuyup hemde çalışma gibi bir imkanım var mı?

Cok acıl yardımmm benım ıcın onemlıbu yıl üniversite okuyorum 1. sınıf yazın kpss sınavına girecem eğer kazanırsam hem okuyup hemde çalışma gibi bi imkanım varmı acaba unide memur falan olsam olurmuki birinci öğretimim aile durumu normal kardeşimde üniye giderse çok yük olmak istemiyourm

Güncellemeler:
okurken memur olarakta calısabılıyomuyum?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• lise mezunu statüsünde girip kazanırsan aynen dediğin gibi hem okuyup hem memur olarak çalışabilirsin böyle yapan bir çok kişi vardı. Tabi ikinci öğretim olanlar daha rahat ediyor bu konuda

Erkekler Ne Diyor 2

• sadece mezun olabilecek durumda olanlar sınava girebiliyorlar..senin için umut yok...

• lıse duzyınden gırcem gırebılıyorum sorun su okurken calısabılıyomuyum memur olarak

• Okulunda devam sıkıntısı olmayacaksa sorun olmaz.

• 40gün

arkadaşlar ben üni öğrencisiyim ortaöğretim kpss ye girdim devlet beni okuduğum yere atar mı yani biyere bildirsem?

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabi okuyabiliyorsun ama çok zorlanırısn.

• Ikinci ogretimde olsan kolay da bu sekilde cok zorlanirsin

• evet okurkende memur olarak çalışabiliyrsn. devlet sana o hakkı veryr

• 40gün

devlet nasıl bir hak veriyor biliyo musun ben okuyorum beni okuduğum yere atar mı?

• 13gün

o konudan emin değilim ama o durumda sanırım önce 1 sene gidip çalışırsn okulunu dondurarak sonra atnmak için başvurursn. ama emin değilim bu tahmin. sen araştr

• benim harita mühendisi bir arkadasım dedigin sekilde atandı. ama dikey gecisti. tekniker olarak atandı üstünü okuyor hala. eger hocaların seni idare edebilecekse yapabilirsin tabi. yoksa devam alamadıgın dersten kalırsın zaten. bir de o dedigin cok zor oluyor. arkadasım hala bitiremedi okulu. hadi devamı bir sekilde hallettin ama bunun vize final zamanı gelecek. bakalım calıstıgın kurum sana o haftalar icin izin verecek mi? ama gene de sansını dene derim ben. lise mezunu olarak girersin. lisansı bitirince de kurum içi gecis vs yapabilirsin belki. sanstır.

• üni gündüz öğretimine gidersen çok zor bunun için ikinci öğretim de okuman gerek gündüz memur olursun

Yükleniyor...