% kaç ciddiyim diyebilirsiniz?

Kızlar soruyor u ciddiye mi alıyorsunuz yoksa dalga mı geçiyorsun?Sorulan soruları cevaplandırırken % kaç ciddiyim diyebilirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• soru soranlar ciddi ciddi cevap verenlere değilde dalga geçenlere daha çok rağbet gösterdiğinden,doğal olarak dalgaya vuruyoruz çoğunlukla.Genellikle,önemli bir sounu olmayanlara karşı işi makaraya vururum.Zaten hepimiz dalga geçmek için girmiyor muyuz buraya?

• ben dalga geçiyorum mesela :(

Erkekler Ne Diyor 26

• Ciddi cevaplarım %95,şakalar %5

• duruma göre değişir. bir bakarsın lakayt takılırım , bir bakarsın psikopat olmuşum.

• relax takılıyorum yuzdem yok.

• :))) inş..

• amin amin inş. :)

• rica ederim ne demek :))) açılış benden bereketi allahtan :))

• Öncekileri Göster
  • %85

• Ciddiyet paymı keyfim belirler.kimseye doğru bir tek kelime söylemedim bu zamana kadar

• ben de :( çok eğlenceli.

• %100ciddiyim begenmedigim eglenmedigim sorulari cevaplamiyorum zaten :))

• bi git ya niye böyle beni aptal yerine koyuyorsun:( şimdi anladım o ara aşırı yüklenmeden beynim durmuş pis adam :(

• Sanirim okudugunu anlama problemin var defalarca okursan ne demek istedigimi belki anlarsin

• sadece bildiğin konularda konuşmanı takdir ettim doğrusu :)

• soruya göre değişiyor ve soranın zeka seviyesine göre :))

• bildin bu sefer bildin.tebrikler sana birincilik teli veriyorum :(

• şaka yapıyorum hemen asma yüzünü zeki kızsındır sen ya :))

• niye öyle dedin ama :(

• Öncekileri Göster
  • %10 luk bır cıddıyet payı bırakıyorum

• yaaaaaa :(

oldu mu ama şimdi...dişi bir özneye yakışmıo kiiiiiiiii :(

• ;_;

• sen bır kızsınnn gülmelisinnn hep gülmelisinnnnn, yakışmıyor bu hallerinnn :(

hadi gül bi tane...

• Öncekileri Göster
  • %75

• %85 ciddiyim

Sorusuna göre genelde. Bazen dalgasına yazsam da genel de dalgasına yazmak yerine cevap vermemeyi tercih ediyorum.

• Sorusuna göre muamele yapıyorum, bazen de üyesine göre, mesela 36-45 yaş aralığında bir adam, kalkıpta acaba kadınlarda orgazm olabiliyor mu diye soruyorsa, bir de kalkıp bazı KS atmaca yavruları gibi, ille de kızlara soruyorum, sadece kızlara diye ekliyorsa... çok ciddi şekilde gayriciddi olurum

• peki ,teşekkür ederim .

• eğer size de yapılırsa, ve taciz olarak nitelendirebildiğiniz bir davranış olursa, yönetime bildirin, en azından bu konuda çok yardımcı oluyorlar.

• iyiymiş bu da ilk sorum kendime yapılmış bir şey yüzünden değil ama gördüm yani.neyse teşekkürler.

• Öncekileri Göster
  • Soruya göre değişiyor.ciddi soruya ciddi abuk soruya subuk cevap prensibim.

• Gerçek hayatta sorulsa aynı cevapları veririm o bakımdan ciddiyim ama hani saçma sorulara dalga geçerek de cevap veriyorum o da anlaşılıyo zaten :)

• sorunun ciddiyetine göre. yarısı saçmasapan sorular. o yüzden cevabım %50

• soruya göre ciddi oluyorum ciddi olma oranımı sorunun ne olduğu belirliyor ben %33,3 olasılıkla cevaplamaya başlıyorum.. bazen cidden bazı sorular oluyor bayanların sordugu insanın içini burkuyor olabildiğince yardımcı oluyosun ama bazen soru sormak için soru soran bayanlar oluyor onlara da %66,6 olasılıkla saçma sapan cevap veriyorum..

• % 91.8

• hı hı avatarı kasdetmiştim :P

• başkasyla karştrdın herhalde burda sadce 1 kez espri yaptm verdğm "rakamı" saymıyorsan

(avatarmı kast ettysen o başka :D)

• esprisine gülünmeyen adam esprisini tekrarladı :( şaka şaka içimden gülmüştüm :)) anladık herhalde :)

• Öncekileri Göster
  • %76,4

• peki bülent hanım :( yalnız benzetmeye bittim :))

• önyargı iyi değildir."bülent" ismini düşününce hepimiz bülent bey diyoruz;ama bülent ersoy buna çok kızıyor.

• nickin öyle demiyor ama :(

• Sorusuna göre değişir bu cevabımda %100 ciddiyim mesela

• :) rİCA EDERİM

• soru %100 ciddi diyorsun .teşekkür ederim :)

• fazlasıyla ciddiye alıyorum ve beni ciddiye alanlar da var farkındayım. ve içime doğuyor sanki kısmetim burada

• kısmet mi? burada mı? :(

• belli bir yaş aralığındaki insanların ciddi cevaplar verdiği aşikar, birde bazı sorular var soru olsun diye sorulmuş, bunları genelde tiye alıyor millet, bana sorarsan ben ciddiyim ama sorusuna göre

• anket yaptıktan sonra çıkan yüzdeyi yazarım

• kendini bil işte :(

• belki ciddi sorularda vardir belki dalga geçmek amaçli sorulardar vardir belki haz duymak için sormuşda olabilir yani herşey olabilir.

• ama ben yüzde 50 onu yazmayi unutmuşuk yaşlilik işte

• %99 ciddi ve dobrayım. %1 ise saçma gördüğüm sorulara dalga şeklinde yaklaşmamdan.

• laçkalaştırmayı seviyorum.

• look like me ? hmm yes its beautiful .

aha öyle işte.

• me too.

• çok ciddiye alıyorum hayatımı buraya göre şekillendiriyorum

• o kadar diyorsun ha..

• çok ciddiyim

Kızlar Ne Diyor 19

• %75 :)

• genelde dalga geçiyorum, %2 lik bi bölümde ciddi cevaplar vermişimdir %1 bile olabilir hatta...

• bazen öyle sorular soruluyorki ciddiyet ucuyor gidiyor :) misal az önceki soru gibi arabada hiz yaparken oral yaptinizmi :)))) gelde ciddi cevap ver ahahah

• Ciddiyeti sevmem.

• Soruya ve ruh halime göre değişiyor

• %50

• fifty fifty

• Burada %25 ciddiyim gerçek hayatimda %95

• aynen :)

• ciddiyet sorunu yasiyorum

• salla gitsin

• ben de...daha dün çok ciddi bir insandım şimdi bahsetmek bile istemiyorum.

• Keyfim nasıl istiyorsa o şekilde açıkçası.

• iyiymiş :)

• soran ne kadar ciddiyse bende o kadar

• Sorusuna göre değişiyor fakat genel olarak ciddiye alıyorum soruları, yüzdeye vurursak %98, %2 esprili sorular..

• Teşekkür ederim :)

• tebrik ediyorum o zaman seni :)

• sorudan soruya değmez mi sence ? (: Saçma sapan sorulara ciddi cevaplar vermek birazcık konumu aptallaştırır gibi. (: Ve tam tersi ciddi sorulara da saçma sapan cevaplar vermek tabi (:

• :)

• Farkına vardıysan düzelirsin tatlım (:

• ben de onlardanım inş. düzelirim :(

• Öncekileri Göster
  • Değişken.

• %60 ciddiyim...

• evet

• ciddimisin ? :)

• %95

• Sorusuna göre değişiyor.

• valla sorulan soruya göre değişiyor,gerçekten yardıma ihtiyacı olan biri kendini belli ediyor,fikrimi söylüyorum. ama dalga geçen kişide kendini belli ediyor bende dalga geçiyorum karşılıklı yani:)

• ben birini gördüm yardım istemiş birir de sıktı artık bu sorular yazmış. çok acıklı duruyordu.

• bazen % 100, bazen de % 0.

Yükleniyor...