Hayata dair hoşunuza giden anlamı derin olan cümleler

Mesela ben şu cümleyi seviyorum: Kısa cümleler kuran insanın uzun yorgunlukları vardır. Sizin de aklınıza gelen anlamı derin olan cümleleri yazar mısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Ben yolun tam ortasında iki tarafı birden özlüyorum,nereye aidim bir fikrim yok.."

• Güzelmiş. Teşekkür ederim. . .

• rica ederim..

• tesekkur ederim..

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatındaki insanlara çok değer verirsen giderler. Değer vermezsen de giderler. Yani insanlar gider... Çok uğraşma...Giderler yani...

• Hüzünlendirici olmasa da eğlenceli olmuş . :)

• ama bazıları vardır ki, hayatı boyunca yanında kalır
      değer versen de
      vermesen de

• ölümün sonsuzluğunda ,güzel bir rüyadır yaşam

• Yaşam, herkes için güzel bir rüya olmuyor ama yaşamı kabus olanın ölüm sonsuzluğu güzel olurmuş. Bu da güzel bir söz teşekkür ederim. . .

• seninkide güzelmis:)

• Tekrar teşekkür ederim.

• "ben seninle mutsuzluğa da varım"

• Bu çok iddialı. Günümüzde pek rastlanmasa da özlem çektiğimiz içeriklerden biri.

• benden sonra bir erkeği daha sev adını beraber koyalım...

• 28 yaşındaydı ve tedirgindi.cüme değil ama bir kelime kazınmıştı aklıma. onu da yazayım. timshel.

• Okuduğun bir romandan aklında kalmış olabilir mi ? Sanki korku içerikli bir romanda geçen metinlere benziyor. :)

• Öncekileri Göster
    • Tamam teşekkür ederim. Yavaş yavaş kızıyor gibisin. :)

• :) yok yok, ben biraz karıştırdım.

Erkekler Ne Diyor 4

• E yani lezbiyendir, Sevmediyse o kız beni. Bu sözü seviyorum

• Hayat her şeye rağmen güzel değil...Hayat bir hatalar bütünüdür. Ölümde “Keşke daha fazlasını yapsaydım” demektir...Herkesin bir zaman makinesi vardır… Bizi geçmişe götürenler anılarımız, geleceğe götürenler ise umutlarımızdır…Hayallerinin peşinden koşmadıkça, hayalden hayale gezmenin ne anlamı var?Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu; hayatın ‘sen bakarken soyunamıyorum’ deme şeklidir...Hayat nefes aldığımız anların toplamından değil, nefesimizi kesen anların toplamından oluşur...Bu hayat sana karşılıksız verilmiş bir hediye. Zamanı gelince, yine karşılıksız geri vermen gereken...diye diye diye... gider bitmez sonu gelmez

• Müthişti bunlar. Kombinasyon yapmışsın. Bazılarını duymuştum ama genel anlamda bilmiyordum bunları. Teşekkür ederim. . .

• daha müthişleri var ;)

• sen neyi arıyorsan o sun

• hile ile belki kazanabilirsin ama asla kaderini değiştiremessin...bir de 4 s kuralı var o da fena deıl

• Dürüstlüğün önemini vurgulayan modern yüzyılda sık sık vurgulanması gereken güzel bir söz. Teşekkür ederim. . .

Yükleniyor...