Hoşlandığım çocuk benden 4 yaş küçük ne yapmalıyım?

Geçtiğimiz haftalarda arkadaş ortamında tanıştığım çocuktan hoslandım ama tam 4 yaş küçük benden ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevdiğim kız bana abi demiş :) link Şimdi senin iş de sevdiğim çocuk bana abla demiş ((=Büyük yaşta kızla küçük yaşta oğlan evlenir de çok laf söz olur be. Çok dağları taşları aşmanız gerek, olmadı sen oğlanı kaçır ((= (Not: Ünlüler aleminde de bu tarz çok evlilik oldu ama lanet böcekler yok mu ? :) Hoplar zıplar çapkınlık yapmaya kalkarlar, boynuz yersin falan )

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç sorun değil. En azından bi' tanı. Belki 30 yaşında bir erkekten daha olgundur. Belki de hâlâ 14 yaşındadır. Denemekte fayda var.

• kadınlar erkeklere göre daha çabuk olgunlaştığı için bir problem olmaz

• juanita durum tam tersi olsaydı dediğin doğruydu. Senin yorumuna göre aralarında uçurum var.

• 4 yaşş büyük sandımmm onuu pardddoonn olmaz o zaman :D yürümez o

• yapacak bişey yok sende hoşlanıyorsun bence hiç mesele değil ilerisini düşünüyorsanız

• yapacak bir şey yok...gönül ak'ada konar...keyfine bak...problem olmaz...

• zaten kadınların yası erkeklerinden küçük olmalı 4 yas uygundur

• büyük olan benım

• Öncekileri Göster
    • bu farklı

• kac sevgilin var ki senin

• Beden yaşı -4 !... Karekter yaşı?

• ıyı =))

• ...Mutluluklar.

• Akıl yaşta değil baştadır.Klasik yaşı benden küçük, onla çıkmam durumu yapma.Hoşlanıyorsun, arkadaşça tanış, konuş, eğer kafanız uyuyorsa çıkarsınız.Eğer kafanız uymuyorsa zaten yapılacak birşey yok. Yaşından ziyade nasıl biri olduğu önemli.

• tanıstık bır haftadır mesajlasıyoruzz ama aklıma takılıyor yası ben 24 ken o 20

• erkek 30dan önce genelde aynı akıl yaşında kalır :)
      eğer anlaşabiliyorsan beden yaşına bakma. Çünkü düşünce tarzı yaşıyla orantılı olmayaiblir. Başkaları ne der diyede düşünme. Sen karakterine bak, çünkü onun doğum tarihini değil ruhunu seviyorsun. Kafaya uyuyorsa, ortak zevkelriniz, ilgileriniz varsa, seni mutlu ediyorsa sorun olmazki yeşı. Hem unutma, sen 18yaşındasın ve artık hep 18de kalacaksın, o senden 2 yaş büyük aslında :D

• bence senden kucuk olmasi tanistiktan sonrasi icin problem olacak emin ol cunku fikirleri dusuncelri onu tanidikca sana itici gelecek zamanla goreceksin demek istediklerimi yinede sen bilirsin ama bence yurumez kendinden buyuklere bak derim esitlik olmasi bakimindan istisnalar soyledigim kaideyi bozmaz...

Kızlar Ne Diyor 9

• ben 3 yaş küçük bi çocukla çıktım. ve harbi harbide sevdim onu biliyo musun. unutmam 5 ayımı aldı. kendimden küçük biriyle hayatta çıkmam diyodum ama oldu. ayrıldık.ama çocukca hareketleri falan yoktu gayet iyiydi. olabilir

• buda cok ıyıdı ama sıldım artık

• düşünceleriniz uyuşuyorsa umursamasevgilim benden 2 yaş küçük ama mutluyum ilk adımı ben attım bile diyebilirim

• bundada ılk adımı ben attım nosunu verdı sonra basladı ıltıfatlara :D

• ee tamam işte eğer insanlar sizi gördüğünde ıyyy ne kötü çift demiyorsa her şey güzel olur. benim durumumda çocuk okula ilk geldiğinde 1.sınıf olduğuna inanamamıştık gerçekten büyük gösteriyor o yüzden sorun olmuyor

• aşkın yaşı yoktur gerçekten hoşlandıysan kimseyi takma.

• Sadece hoşlanıyosan ilermesin bence olmıcak duaya amin denmez.Fikirler çok ayrı olur bi zaman sonra seni begenmez anne gibi gelirsin

• düşüncelerımız aynı tatlım

• yaşlarınız kaç

• benım 24 onun 20

• Öncekileri Göster
    • haklısın bu aksam bulusma teklifi etti ama gitmeyeceğim

• en doğrusu bence.

• hoşlanıyorsanız umursama , tabı ılerde ben senden küçüğüm ciddi düşünemem bu yüzden demıyecekse ,

• Bi deneyebilirsin.ama ben olsam istemezdim., erkekler zaten geç olgunlaşıyorben 20 yaşındaysam, 24 yaşında biri benle anca uyuşuyorya da ben 18 ken o 22 anca eşit (olgunluk bakımından)bir de küçük olmasını düşünemiyorum

• cocugum gıbı kalmasın :D

• bilmemem görünüşüne bağlı ama 20 yaşta cok kücükmüs bence erkek ıcın.
      onu büyütmek ıcın ugrascagına salla gıtsın

• güzel cevaptı :

• hoşlanmışsan zaten senin dengin bir insandır. yaş her zaman çok önemli bir unsur değil. dert etme.

• kız ilişki içinde yazıyor profilinde nasıl hoşlanıyorsun :S anlamadım

• canım ya senin burcun ne..çok tatlı birine benziyorsun..yani çok doğalsın..merak ettim..bana yapdığın yorumlardada bunu farkettim..:))

• Öncekileri Göster
    • @souldancer, seni anlıyorum. İtiraf etmem gerek ki, mizah anlayışın oldukça iyi. Ama konu aşk acısı olunca, işin içine duygu girince mizah görecek hal olmuyor. Burcummm bana hak verecektir.

• ılıskım var zaten bu farklı :S

Yükleniyor...