Hayat neden bu kadar boş ki?

yaptığımm her şey çok boş gelioo hiç bi şeyden keyiff almıorum ..bazen çok istediğim şeyleri yaptığım halde bilee hiç bi duygu uyanmıoo neden kii?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Psikolojik birşey bu kendini öyle şartlamış gibisin iyi birşey yaparken bile negatif yüklüsün isteksiz yapmıyorsun off çekmek alışkanlık olmuş sende sana tavsiyem böyle durumlar müzik dinle hareketli parçalar olsun dans et oyna ama yüksek seste veya sinemaya felan git kafanı dağıt bu alışkanlıktan kurtul.

• aynen söylediklerin gibi her şeyy ..:( yapıorum aama sanki kurtulmaya çalıştıkçaa daha çok batıorum:(

• olumsuz ve hala negatif olduğun için batıyosun :)))

• evt :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Yaşın kaç ki güzelim ? Ergen değilsen depresyondasın.

• yok ergen değilim ama deprosyanda olablrim .

• boşu doldurmak senin elinde

• haklsıınn ..:(

• Hayatının bir anlamı yokta ondan, hiçbirşey boş değil, aksine herşeyin bir anlamı var, etrafında var olan herşey de bu anlama bir anlam daha katıyor, görmesini ve algılamasını bilen fark edebiliyor. Hayat müthiş bir deneyim ve etkileşim.

• onaa şüphe yokk..ama gell gör kii bunu keşfetmk başlı başına bi sorunn :( herkes başaramıoo bende onlardanım .!

• Öncekileri Göster
    • bende öyle umuorum inş. :)

• işallah o:)

• ışık ve pamuk :)

• ^_^

• :)

• depresyon :(

• bende ölee tahminn ediorum.nasıl geçeerr peki bi fikrin var mı?

• Öncekileri Göster
    • anlaşlan bu durumn uzun bir geçmşi var... artk bna o kadar alşmş benmsemşsn ki düzelmesni istemyorsun... vakit kaybetmemelsn!

• son 3 haftadır böleyim sanırım ..ayrılık sendromu olsa gerek ..yada depresyon..ya da bunalım ..vs işte :(

• Neden çünkü doğdugumuzdan beri hep koşullandık gerek ailede gerek evde ve okulda,işte vs..önümüzü bir yaşam konuldu bizden onun gibi yaşamamız istendi sürekli bir yarış içindeyiz insanlık olarak...herkes bay doğru ve bayan doğru olmak istiyor bunu istemezse de diğerleri tarafından yadırganıyor...güzel yaşam için bir ev bir araba bir yazlık çocuklara ev bunlar zorunluluk gibi şuan bunları yapamayanlar hayatta başarısız...gerçekten boş bir dünya gelip geçici

• evet..herkeste boş bi telaş varr ama ortada ne varr koca bi hiç ..yaptıkları herşyy gelip geçici ve anlmasızz...

• umarım atlatırsın sevgi,aşk,mutluluk bunlar hep seninle olur inş..herkeze olur bu belli zamanlarda

• inş. çok teşk. ederim .evet geçecek bunu biliorum ama ne zamn bunu bilmiorum.

• You tube den hz.mehdi nin çıkış alametleri yaz orda çıkanı izle faydası olacaktır nden boş bi hayat sürüyoruz biraz anlarsın

• olur bi günn izlerim ..

• peki hayat değil de ya sen boş isen?

• o zamn sorun daha büyüktürr ;)

• Öncekileri Göster
    • küçük şeylerden pay cıkarıp kendini mutlu hissetmeye çalış :)

• öncee öyleydim ..şimdi deniorum amaa sonuç negatif..

• ben seni çok iyi anlıyorum. Sen bazı şeylerin farkına varmaya başlamışsın. Demişsin ya "bu aralar böyleyim" hayır bu aralar böyle değilsin aslında hep böyleydin ve sadece bastırıyordun. Bu belki bir hafta sonra geçecek ama sonra yine gelecek. Kaçar yok :) Psikoloji okuyan birisi olarak dertleşmek isterim:) Sen de ben gibi FLEGMATİK olma yolunda ilerliyorsun. Geçmiş olsun :D

• yok kendmii tanıorum ve sadece bu aralar böylee olduğumu biliorum :) evet birazcık zamndan sonraa geçecek vee evet yinee gelecek çünkü hayat dünden,bugünden,yarından ibaret ;) olur bendee dertleşmke isterim :)

• ya bi git işine insanların ne dertleri var biuliyormusun bende dahil birde hayat bosmus sağlığın yerindeyse ailen varsa dert tasa yoksa -varsa da şükür at haline ne insanlar var ----lan bu gençlik ölmüş ya

• haklsınn ..ama elde değil iştee ..

• ya ben problemlerimi söylesem sana intihar edersin be-- herseye rağmen hayat güzel - her nefes bayram :)

• haklısınn ..ALLAH ' a ne kadar şükretsem az bunu çok iyi biliorum .!

• yüreğinin sızlatacak kimse yok

• olması gerekmioo zatenn sızlatan sızlattıı yeterince.

• Öncekileri Göster
    • üzülme zamanla geçiyor :) dicem de standart olacak

• zmaann ..!

• hayat mı boşlukta duran yoksa biz myizi boşluk dolduramayan

• biz...

• dolu tarafına bakıorum sende bak.

• var mı öyle bi tarafı yada nasıl bakılıoo ?

• Öncekileri Göster
    • telaşa gerek yok relax relaxx :D

• :))) seni f 5 lemek lazım ;)) relaxm hanımfendi ;))

• Bi Ah almış olabilirmisin ?

• sanmamm..

• hayat boş falan değil. sen zevk almasını bilmiyorsun.sende birazda manevi boşluk var sanki. dua etmeyi yada ezberlemeyi dene istersen.

• yok ..işte o yok çok şükür. asıl onun yokluğunu vermesin ALLAH .!

• büşracım aslında hayat boş değil...sadece bu bardağın boş kısmını görmekle alakalı:)) hayat boş eğlen coş kısacası :))

• ahhh nerdee ..eğlenip çoşmak hııı ? benden uzak çoookk hemde .bu aralar.

• bak gör sen.birazdan her şey ne kadr d aiyi olacak.güldüreyim seni biraz :))

• pek sanmıorum bence yorulma .

• kendi akışına bırak hayatı bak bakalım ozaman herşeye hayır dediginden olabilirmi ? yani dene bir gün karşına cıkan ilk şeye evet de emin ol işe yarıcak

• akışınaa bırakabilirsemm gerçkten güzel olurr bunu biliorum ama gel gör kii o akışaa bi türlüü bırakamıorumm ..!

• Öncekileri Göster
    • sen çok tatlı bişisin :) öyle böyle değil

• nasıl anladınn bunu :)

• O yaşlarda öyle oluyor.. Araba kullanmayı bilmediğin halde araba kullanmaya çalışmak, arabadan nefret ettirir ve hevesini kaçırır ya hani?Onun gibi bir şey anla abicim sen..

• anladım güzel bi açıklama teşk. ederim ..ama tuhaf olan hep zor şeyleri sevdim vee istedim ..şimdi zor bi ruh halindeyim aşamıorum ufacık bi sıkıntım var çok şükürr onudaa yenemediğim içinn kendimlee küsüorum :((

• bosch yaşam için teknoloji diyor yateknoloji bizim yaşantımızı boş yaptı

• çok bağımlısı olanlar için yüksek bi ihtimal ama benm için geçerli değil..

• depresyona girmişin

• bende öylee düşünüorum :( kahretsin.

• Öncekileri Göster
    • O zaman biraz dinlen. Sürekli bir şey yapmalıyım her an mutlu olmalıyım diye şartlama kendini. Hayatın monoton anladığım kadarıyla?

• evet.. stabil,sıkıcı ve boşş herşeyy..

• hayata dair ne yaşamışsın ki sorgulamaya başlamışsın.

• kiminee göre çok şey kimine göree hiç bi şeyy .

• demekki daha bütün parçalar yerine oturmadı ve daha yapacak çok şeyin varken sen yerinde sayıyorsun

• evtt aslında yapacak çok şeyim varr ama bunları yapmak içinn hiç bi istek yookkkkk ..!

• çünkü sahip olduklarınla yetinemiyorsun hep daha fazlasına daha iyisine eğilimlisin

• yokk içimdekii acı geçsin fazlasındaa gözüm yokk..!

• hayat boş çünkü hayatın kendisi bu

• önce neden böylee değildi o zamn?

• 18 yaşındaysan ve liseliysen hAyAt cHoK boSh :/

• yok 20 yaşında vee üniversitelyimm ;)

• Öncekileri Göster
    • ikimiz beraber mi düşelim uçurumdan ozaman :/

• olurr..aynı ruhh halinde bi arkadaşa hayır diemem ..

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayat boş çalkala coş

• kolaydı ..

• Bende öyleyimmm. Zamanında bişeyler fazla yada hızlı mı yaşadın sende?

• eksikk yaşadım desek daha yerinde olur ..

• belkide ondandır..

• :(

• daha bu yasta bunları dersen ilerde napıcaksın

• bu da çok düşündüğüm bi mesele saol :)

• başına kötü şeyler gelmeden yaşadığın hayatın değerini bil ve sahip olduğun hayata boş filan deme..

• haklsıın evett bu aralar çok nankörlük yapıorum ..ama kısaa yoldan dönerim inş.

• Öncekileri Göster
    • dönecem inş. aklım başıma gelirr hemn inş.

• başıma geldiği için biliyorum, yaşadığın hayatın değerini bil kuzum..

• üretken ol mesela resim yap yada müzik yada tiyatro siirde yazabilirsin el işine elin yatkınsa oda olabilir bişiler üret kendine bi hobi edin ve hiç kimsi için bunu bırakma zamanla herşey anlam kazanacak ama cokta anlama takma sevdiğin ve istediğin gibi yasa hayatın başka anlamı yok

• haklsınn ..biraz zamanda ihtiyacım var galiba.

• cunku herkes bos canım hersey para maddıyat olmus.paran varsa sevıyolar seni.paran yoksa senı sevende yok.oturup dertlesebılecegın adam akıllı kımse yok.yalancı hafıf ınsanlar kendı nı dusunuyyo senı dusunmuyo kı

• doğru söylüosun para bu devirde her şeye bedel oldu .

• evet canım kımse senın yanında olmuyo.bu yuzden saygıyı hakeden kısıler hayal kırıklıgına ugruyo.

• aynen öylee ..adam gibi kimsee yok..hepsinin bi çıkarı hepsinin sevgisinn altında yatan bi pislik varr..!

• hayat boş eğlen coş beyb <3

• oldu tamam :)

• Dünya fani olunca hayatta insana bos geliyor tabi, ne yalan soyliyeyim benim aklima da geliyordu eskiden arada sirada, kabul etmesekte aslinda hafif bunalimda oluyor insan. Bunun bence en büyük nedeni de iman eksikliginden kaynaklaniyor! Kendi düsüncemi söylüyorum... Bol bol dualar oku, hayir islerinde yardimda bulun :)

• belkidee ..

• depresyona girmişsin doktora git

• kimseylee konuşmak istemem hele de doktorla..

• depresyona mı girdin ne

• sanırımm ..

• herkese olur bu bazen merak etme ilerde kendine gülersin

• o ileri çok mu uzakk pekii?

• yok canm yakın yakın :D

• inş. :))

• duygularin bozulmus ):

• bilmemm öyle mi kii? :(

• kimbilebilirki ):

• offfffffffffff offffffffffffffff ..

• içinde bi aşk acısı varki ne zaman mutlu olmaya kalksan canını acıtıyo dimi?

• aynen öyle ..kahretsin zaten hepsi onun yüzündenn..bırakmıoo yakamı.!

Yükleniyor...