• Sor
  • Bence

Kadınlar dünyadan bir anda yok olsa erkekler ne yapar?

evli yemek yapmayı bilmeyen erkekler ne yapar? nasıl yaşarlar?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 40

• erkekler olmasa asıl kadınlar bu dünyayı 24 saat içinde yokederler:DDDDD

• Aaaa niyeymiş o! :D

• yemeksepeti.comyemek konusunda bi kadına muhtaç değilim!

• +1 mükemmel bir site hergün ordayım :D

• yemek faln sorun değilde..gene mi manuel..

• kadın ve erkek birbirlerini tamamlıyor ama her ikisinden birisinin olmama durumunda erkek daha az sıkıntı çekersekssabırmetanetduygu kontrolüentrika aşkve buna benzer duygular olmayacak düşünsenize ne kadar güçlü ve dinç kafada oluruz

• tek seksin olmamasi bile yeter erkeklere.hepsi intihar eder :) bence tam tersi. kadinlar duygusaldir ve birbirlerini anlarlar. renkli bi dünya olurdu.savas olmazdi. ama tabi ayni sorunlari yasardilar bu yüzden zaten cift yaratilmisiz;) erkeksizde olmaz kadinsizda

• seks olmadan hanginiz dayanır?

• seks meks ayıp günah şeyler bunlar ama

• ne yalan söliiym onlar olmadan evin keyfi çıkmyr iyikii varlar :))

• +1 dürüstlügüne. siz erkeklerde vazgecilmezsiniz ya ne kadar odun olsanizda vazgecilmezsiniz bizim icin:)

• Derin bi ohh çeker sigaramı içe içe meyhaneye doğru yol alırım,ardından sokağa çıkar rahatça bağıra bağıra söver sayarım.Hayat o zaman güzel ya,ama öyle bişey imkansız tabi :D

• mastrbasyon =)

• bunu gibi erkekler çoğalır :D link

• parasıdamı yok döner+ayran 1.5 tl uğrastığına değmez :)

• Aslında 2 tarafta birbirine muhtaçtır. Sadece kadın tarafından bakmamak gerekir. Eğer böyle olsa idi gelecek için nüfusun yok olması demek. Dünyadaki insan varlığının sonudur.

• bende yok olurum kadınsız bir dünya düşünülemez hehehe...

• böyle bi ihtimali düşünemiyorum

• Çoğu erkek zorno arşivlerini açmaya başlar asadadasad :D

• gün düzenleyip dedikodu yapar :)

• böyle saçma bir sorumu olur ya kadın yoksa erkek nasıl olacak üreme olmazsa insann denen ırk yok olur ikiside olmalı doğanın dengesi bu

• 1 gün kaybolacaklar allahm ya sanki adam her dk sex yapıyor

• malesef gerçek bu...ayrıca abartma lütfen üreme dedim süsekli sex demedim ...mastırbasyon yaparak doğmadık herhalde:))

• Birşey olmaz aç kalmaz hertarafta restaurant dolu aşcıları bayanmı :) Erkek olmasa dünyada olmazdınız unutmayınki ilk yaratılanda erkekti.

• dişe diş kana kan olurdu kan gövdeyi götürmeye başlardı hepimiz bakımsız birisi olurduk küfürler havada uçuşurdu bütün içimizdeki pislikle dışarıya çıkardı

• en iyi ahcilarin erkek oldugundan haberin yok sanirim?

• benim varmı git en iyi ahçıyı getir

• ahaha kızların verdikleri cevaplara şöyle bir baktım da, yok iflas bayrağını çekiyormuşuz da yok çıldırıyormuşuz.Enteresan bir ego var Türk kızındaİşi, arabası, evi ve iyi de bir geliri olan erkek evlenip ne yapsın zaten? Bir sürü kadınla hayatı paylaşmak varken, tekiyle neden zamanını geçirsin ki? :-)

• kendimize kadın üretiriz..japonların robot teknolojisi sağolsun

• Yardımcım var. temizlik, çamaşır vb. işleri yapıyor sağolsun. Yemek de yapıyor ama her zaman değil. Zaten yemeklerini pek sevmiyorum.Yemeksepeti sağolsun. Bekar erkeğin, yemek konusundaki en iyi yardımcısıdır. :-)

• Şu yemek sepetine bende bir bakim

• İlk defa mı duydun ? :S

• ne sizsiz nede bizsiz nolmaz nolamaz kadınsız bi hayat nayırrrr :))

• Önce Bayram Eder Sonra... Sonra Ziyan Oluruz... Siz Bizim Sebeplerimizsiniz.. Hem Yaşama Sebebi Hem Çıldırma :)Olsun ikiside Güzel... olunda yeter..

• kımseye muhtac olmadan yaşarız canınızı sıkmayın

• İşyerlerinde dedikodu ve entrikalar sıfıra düşer.Haksız yükselmeler ve tak tuk devasa topuk sesleri kesilir.

• en çok dedikoduyu yapan erkeklerdir.

• Onu gel benim CV'me anlat :(

• elzabet elanor derken yuvarlanıp gideriz :)

• çoğalamayız neslimiz tükenir başka bişi olmaz.açlıktan ölecek halimiz yok yumurta kırmayı öğrendik

• kadınlar sadece yemek yapmak için mi varlar. cevaplar ilginç.

• yemek yapilir da seks ne olacak yahu!

• erkekler olarak okadar şanslı değiliz.. ne güzel dırdır yok kafa rahat yok aşk mış falan o dertler ortadan kalkar ve bi sürü bunun gibi yararlı şey :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...