• Sor
  • Bence

En çok okuduğunuz kitap türleri nelerdir?

Arkadaşlar sitede arama yaptım bu konuyla ilgili soru görmedim, eğer varsa şimdiden özürlerimi belirtirim. Merak ettiğim bir soruyu sormak istedim.... Daha Fazla

Güncellemeler:
bu arada ben hangi turleri okudugumu belirtmeyi unutmusum pardon :)) bende Roman + bilisim dergileri bilimsel makale ve kitaplar en cok sevdigim ise roman turunde edebiyat romanlari edebi dille yazilan romanlarkonularir bilindik olsada anlatim uslubu cok guzel oluyor benim dusuncem bu yonde ...

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne kadar kibarsın tşk ederım :))Ençok biyografi romanlarını severim.

• rica ederim o sizin inceliginiz :)) guzel secim .

• tarih, biyografi , gerilim başta olmak üzere her tür kitap :)))

• aşk entrika birazda macera :D

• 1-)Son Truvalılar(Truvalılar Türk müydü? Truvalılar,Türkler ve Atatürk)Sinan Meydan2-)Suların Getirdiği Padişah: 2. Selim (Ciltli)Cahit Ülkü3-)Sakın Aldanma, İnanma, KanmaRefik Halid Karay4-)Hürrem SultanFeridun Fazıl Tülbentçi5-)İstanbul Aşk Ekmek HayalTevfik Yener6-)Pargalı İbrahim Paşa Kanuni'nin Düşü, Hürrem'in KabusuCahit Ülkü

• evet sana katiliyorum cok gzuel kitap turleri tarihi olmasi dolasiyle tebrikler ...

• tşkler..

• ben ask kitaplarini cok seviyotum romantik böyle icinde dramada olcak on numara

• En iyi cevabı seçmişsin aslında..Yine de yazayım :)Klasikler, korku ve gerilim(bu aralar pek değil),araştırma-tarih, anı biyografi ve okuyabildiğimce bilimsel kitaplar :)

• kusura bakma gec kaldin merakli kedi :) seninde okudugun kitap turleri en azindan bir kaci guzel fakat biraz agir turden takiliyorsun biyografi korku gerilim onun disindakileri bende okuyorum ve sanada katiliyorum ama en guzel cevap hakikaten oydu haketti yani dogruya dogru ...

• Yok onun için demedim zaten :) Hani seçmene rağmen cevap veresim geldi soruya:) Kitap dendiğinde akan sular durur :))
      Zevkler ve renkler göreceledir zaten :)

• gerilim - polisiye :)

• polisiye kimleri okuyorsun?

• Jean Christphe Grange, Maxime Chattam

• Şiir, kişisel gelişim, biyografidünya klasikleri haricinde roman pek sevmem

• roman + bilimsel makale + programlama kitapları

• dünya klasikleri, türk klasikleri ve felsefik romanlar dikkatimi çekiyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Nadiren roman okurum. Bana vakit kaybı gibi geliyor roman okumak. Tarih, siyasi, araştırma, ekonomi ve bazen kişisel gelişim kitaplarını tercih ediyorum.

• Eskiden çok okurdum tarihle ilgili uzun zamandır okumuyorum.en son okuduğum kitap en iyisiydi sanırım ahtapot isimli bir kitaptı

• Bilimsel kitapların yanısıra pskiloji ve felsefe kitapları okuyorum, pek romanlarla aram olmadı benim.

• bende bu tur kitaplar okuyorum ama dun yazmayi unutmusum dip not olarak belirteyim istedim psikoloji turunde tarih turunde cok kitap okudum fakat felsefe kitabi okumayi denedim fakat beni sarmadi :) dogruyu soylemek gerekirse...

• felsefe seni açmıyorsa, absürd düşünceler seni boğuyorsa evet felsefe kitapları sıkıcı :) ya da bazıları çok ağır geliyor.. Ama düzenli okuma alışkanlığım yok :(

• Tarih ağırlıklı bazende polisiye okurum dizileri pek takip etmediğim için kitaplarla gideriyorum bu heycanımı :)

• zaten kitaplarin yerini tutmasini bekleyemzsin dizilerin dizilerde zaten kitaptan alinti degilmi ayrica kitaplar insani alir kendi hayal dunyasinda olusturdugu kahramanlarla baska diyarlar goturur dizler oylemi degil dolasiyle kitaplar benim vazgecilmezim :)

• Öncekileri Göster
    • Evet ama artık fazla kalmadı mesela ben bazen uzun süre okuyamıyorum hatta bu aralar okuyamıyorum :) özlüyorum kitabcı onünden gecerken cocuk gibi bakıyorum :) Cok güzel bir alıskanlık aslında ve ben 2 3 sene oncesine kadar asla kitap okumazım sevmem derdim ama bir kere baslamak yetiyor insana :)

• buna inan bende cok sevmezdim yillar once bundan 7-8 sene once bir edebiyat romaniyla basladm baslayis o baslayis o gunden beridir asigim kitaplar ufak bir kutuphanem var gunde en az 15 -20 sayfa okumaliyim okuyamazsam rahat edemiyorum kutuphanem oksuz kalmis hisisne bende kapiliyorum ne yalan soyleyyim

Yükleniyor...