Facebook'um çalınıp duruyor ne yapmalıyım?

demin çalındı facem işte tekrar girş yap dedi geri güvenlik soruları çıktı neyse şifremi değiştirdim şimdi yine kırmışlar ya kafayı yiycem ne yapmalıyım telefonuma onay kodu göndericeklermiş bundan önce verdm numaramı şimdi de vericemde şu şifre olayını nasıl düzeltebilirim acil yardım edin ya

Güncellemeler:
değiştim msn şifremi güvenlk nedeniyle hesabın kitlendi diyor

sonrada resimelr çıkıyor bu kim diye o da saçma sapan kişiler çıktı yani mesela birini öyle bir karktr etiketlemişler onlar çıktı bn nerden blym onları yanlış yapmıştım onda şimdi de resimlere geçmeden Şu anda kullanabileceğin hiçbir doğrulama yöntemi bulunmuyor. Lütfen daha sonra geri gel. yazıyor sanırım hiç açamıycam facemi :'(
kardeşim giriyor facesne sorun yok ama benimkinde oldu bu ya

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• diğer arkadaşların dediklerine ek olarak ve daha büyük bi ihtimal bilgisayarına keylogger girmiş olabilir.

bilen birisine kontrol ettir, gerekirse yardımcı olabilirim.

• en iyi cevap senndi zaten :)

• rica ederim, combofixi haftada bir kullan ve tanımadığın bilmediğin mailleri dosyaları açma:)

en iyi cevap için teşekkürler.

• çok teşekkr ederim ya :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 12

• Gizli sorunu değiştir ve de başka yerden birileri girdiği için oluyor o.

• polise git bence

• şifreni çok sağlam yapman lazım

• zorlama..yoksa bloke süresi uzar..72 saat sonra aynı şifrenle dene..vefaceden gelen yönlendirmelere göre denileni yap..hesap doğrulama ve arkadaş sorgulama yapılabilir

• Adam gibi şifre koy. Güvenlik önlemlerini arttır. Facebook güvenlik yardıma başvur. Az çok anlarım bu işlerden. Yine olursa bana ulaş. Kıranı bulur bizde kırarız hacı :D

• senin face'in çalınmıyordur yahu sakin ol. farkında olmadan bi kaç kez yanlış şifre giriyorsundur o yüzden oluyordur. işini garantiye olmak için mailinin de face'inin de şifrelerini değiştir. sayı ve harf kombinasyonu olsun. bi de sana tavsiye kullandığın her üyeliğin (mail, bu site, face, twitter) hepsinin şifrelerini farklı yap.

• bilgisayarında keylogger vardır..yazdığın herşeyi karşı tarafa gönderiyordur..format attır..ve iyi bir antivirüs ve zemana anti logger kurdur..ve bilmediğin bir resmi.mp3ü.videoyu..programı asla açma..açarsan gene yüklemiş olabilrsin keyloggeri

• Hacı avira nasıl antivirüs sence. 2 kişi pcme girmeye çalıştı beceremedim. Ne keylogger ne başka bişey :D

• mail adresinin de sifresini degistir.

• faceni kapat calınmasından kurtulmus olursun...

• mail adresinin şifresini biliyo büyük ihtimal o şahıs onu değiştirmediğin sürece hep çalacak :D

• şu feyzbuk bitmedi gitti

• Çaldıklarını nerden biliyorsun ?

• Facebook'a takılmam ama gizlilik / ayarlar bölümünde profiline login olan cihazlar ve saatler kaydedilir. Orayı incelersen anlarsın.

- Güvenlik soruları profilinin çalındığı anlamına gelmez. 10 kere giriş yapmayı denersen senin bir robot olmadığını test etmek için gelir.

Çalındığını sanmıyorum.

Mail şifreni, Facebook şifreni değiştir yine de...

• güvenlik soruları geliyor hesabın çalındığı anlaşılıyor yani

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...