Adobe photoshop cs5'i yüklemek istedim bunu yüklemek ücretsiz mi ve nasıl yüklerim?

adobe photoshop cs5 i yüklemek istiyorum yardımcı olun lütfen..

Güncellemeler:
artı bunu yükledikten sonra belli bir süre mi var 1 aylık falan mı kullanabillirim yoksa ömrü boyu mu.d
yükledim ve seri no istiyor ne yapıcam :( yardım edin

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• senin indireceğin 30 günlük trial yani 30 günlük deneme sürümüdür bu süre bitince senden serial şifresini isteyecektir sen yükle ben sana serial numarası veririm.noy:grafikerim.

• evrenseleglence sen beni engellemişsin mesaj yazıcam yazamıyorum .şifreyi biliyor musun acil yardım lazım

• :D Vay grafikersin. Anlar mısın koddan phpden cssden :D serial yerine crack atsa daha iyi değil mi

• yaaa direk seri numarası istedi bu :( öff daha önce kullanmadım ki napıcam yaaa lütfen yardım et

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Programın orjinali 750 dolar. Deneme sürümleri bir aylık ve onlar ücretsiz. Geri kalanı yasadışı

• torrent indir hem full bulursun hemde çabuk indirirsin :D

• Bak cs5 kullanmak bilmiyorsan ağır gelebilir. En iyisi cs4 tür. Normalde adobe sitesinden indirince deneme sürümü oluyor. Yani bir ay dolunca kullanamıyorsun. Ama full bulunabilir. Bende şuna cs4 türkçe full var. :) İstersen sana bulabilirim..

• :) Programlamak değilde html ve css bilirim. Phpye başladım. Ayrılmaz ikili. Photoshop-Dreamweaver.

• kodlamak programlamak ve programlama dilleri az bir bilgim var ama şu seneyi atlatabilirsem onlara başlamayı düşünüyorum.

• yakalanmana bağlı

• verilen linkteki deneme sürümü olmalı ful sürüm için rapidshare.com adobe photoshop cs5 diye aratarak indirmen lazım (ya da hotfile.com hangisini istersen) veya programı satın alabilirsin.

• link tıkla indir bakalım.

• en zor kısımda burası işte :)

• anlasam :D

• 30 günlük süreleri var onlarıda halledebilirsin biraz araştırırsan.

Kızlar Ne Diyor 3

• Ürününün Trial kullanımı vardır mutlaka o süre içinde ücretsiz kullanabilirsin link vermek yasak olduğu için alenen veremiyorum

• yasak değil yardımcı olucaksın bana link herkez atabiliyor

• ücretsiz değil. 30 günlük deneme sürümleri var, ya da internette serial numarasını bulabilirsen ücretsiz hale gelebilir.

• internetteki serialleri dene bi.
      ya da bi arkadaşında varsa adobe ondan alırsın

• işte ben bulamam ücretsiz olanınu :/ çünkü hiç anlamıyorum ama bu programı istiyorum yaaa

• şimdi internetten indirmek ücretsiz ama 30 günlük kullanım süresi var.
      Senden sürekli serial numarasını girmeni isticek.
      Serial numarası da orjinallerde oluyor sadece, yani parayla. Ama internetten bulabilirsen sitelerde bazılarında yazabiliyor, onu girersen 30 günlük sınır kalkar.

• Öncekileri Göster
  • gezginlerden indir ücretsiz

• normal indiriyorum ücretlimidir ki.

Yükleniyor...