Erkeklerde bacak tüyleri nasıl alınır?

erkeklerde bacak arkası kıllarını alan varmı?Ve de erkeklerden vücudundaki tüm tüyleri alan var mı?

En İyi Görüş

• kas gelişimini engellediği için sporcular alıyorlarmış diye duymuştum ama nasıl alıyorlardır bilemem.

• kas gelişiminden olduğunu zannetmiyorum. benim bildiğim 2 sebebi var. 1.si kas gevşetici kremlerin etkisini daha çabuk hissettirmesi bu kısım tıbbidir. 2.si ise tamamen güzel görünütü, kasları meydana çıkartmak içindir.

• Öncekileri Göster
    • yook yanlış anladın, ben sana kasıt birşey belirtmedim:) tamamen bilgi olsun, bilmeyenler ogrenmiş olsun diye ve bazı bayanların aşırı tepkisine karsı yazdım.

Yoksa tabi ki isteyen alır isteyen almaz, kimi vucudundaki kılların kötü gozuktugunu düşünür alır kimi sevgilisi kıllardan hoslanmıyor diye

ben de sırttaki koltuk altındaki, genital bölgedeki, aşırı coksa göğüsteki(kısaltmak,seyreltmek) omuzdaki, omuzla dirsek arasındaki kılların alınmasının temizlik için gerekli olduguna inanırım.

• yani çok haklısın. tamam babalarımız kıllı ama yeni nesil daha tüysüz yetişiyor ve tüyler görüşünüş bakımından da hoş durmuyor. dediğin gibi temizlik için alınması gerekir.