Erkeklerde bacak tüyleri nasıl alınır?

erkeklerde bacak arkası kıllarını alan varmı?Ve de erkeklerden vücudundaki tüm tüyleri alan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kas gelişimini engellediği için sporcular alıyorlarmış diye duymuştum ama nasıl alıyorlardır bilemem.

• yani çok haklısın. tamam babalarımız kıllı ama yeni nesil daha tüysüz yetişiyor ve tüyler görüşünüş bakımından da hoş durmuyor. dediğin gibi temizlik için alınması gerekir.

• yook yanlış anladın, ben sana kasıt birşey belirtmedim:) tamamen bilgi olsun, bilmeyenler ogrenmiş olsun diye ve bazı bayanların aşırı tepkisine karsı yazdım.

Yoksa tabi ki isteyen alır isteyen almaz, kimi vucudundaki kılların kötü gozuktugunu düşünür alır kimi sevgilisi kıllardan hoslanmıyor diye

ben de sırttaki koltuk altındaki, genital bölgedeki, aşırı coksa göğüsteki(kısaltmak,seyreltmek) omuzdaki, omuzla dirsek arasındaki kılların alınmasının temizlik için gerekli olduguna inanırım.

• sağol sayende öğrenmiş olduk. ama bu kadar yorum yapmana gerek yoktu. bir de ben alanları yargılamadım sporcuysa gerekiyorsa alsın..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 21

• kılsız adam mı olur ya yanında kendimi kötü hissederim ben :D

• slupp...carrrrrrrrrttttttttttttttttttttttt

• ağdayla al en iyisi 3 hafta rahat edersin

• Alan erkekler çok itici

• Soruyu yanlis mi sordun? Sanirim kizlarda demek istedin...

• vur ağdayı

• benim sevgilim ağdayla alıyor aslında vücudu ve bacakları fazla tüylü değil ama alınca daha seksi oluyor

• önce bi tane beze ağdayı sürüosn sonra yapıştır caaart die çek bu kdr problem?

• Almayın öyle çok seksi oluyonuz.

• tüy dökücü ile yada lazerle alınır :D erkek acıya dayanamaz

• pardon kız sandım seni :Daz önceki cevapta

• öle değilmi ama :D bi erkeğe ağda yaptığını düşün nasıl yırtar kendini :D

• hahah acıya dayanamaz ha :D +1

• Neden alıyorsun ?

• utandırma çocuğu ya :))

• tüy dökücü sprey sizin için kolayı bence

• almayın yahu...sadece sırtınızı alın :(

• erkeklere özel tüy dökücüler var onlardan kullan ağda yaparsan kadın gıbı bacaklara sahıp olursun benden soylemesi :D:D

• veetin soğuk ağdasından al

• almayınız efendim farkımız olsun

• Jiletle veya ağdayla alıyolardır heralde bilemedim şimdi.

• arkadaşım sporcu olduğu için alıyordu, tüy dökücü kremlerle alıyormuş kendileri :)

• Mudurnu tavuk gibi ?

• ne gerek varki böyle atraksiyonlara

• acılı sakız.

Erkekler Ne Diyor 30

• evet beyler bayanlar şimdi cok fazla isyan edende var etmeyende, bu sorun bende varki konuya baktım :D şöyle açıklayayıııım

fazlasıyla yakısıklıyım ve okulumda kendımce popülerim ancaak kumsala denize vs. gittiğmde utanıyorum erkek utanmaz evet utanmak ıstemıyorum ama bacaklarım maymun derisi gibi hep kıl dolu oyuzden yanls anlamayın amacımız bayanlar gibi ağda yapıp vicut bakımı değil lütfen sizde bizi anlayın -_-

• Bacak arkası üst kısmı derken baya parlak toto olursun.. Aman dikkat ! :D

• erkek kılsız olmaz bayanlar erkek kıllı olcak ki bayandan farkımız olsun... bayan vücütlu bir erkek düşünün parlak filan iğrenç ötesi olur harelde. erkekle bayan arasında kalmış biri gibi erkek kıllı olur... ben şahsen göğüs kıllarımdan dahi memnunum bügüne kadar birlikte olduğum bayan lar dahil olmak üzere çok hoş olduğunu duydum hep...

• erkek adam kıllarını alırmı hoca

• ağda ile alabilirsin

• Bende var ama almayı hiç üşünmedim

• çam sakızı çoban armağanı

• erkeklerin yorumlarının özeti: kendi kendini tahrik edersin, yapma ;)

• köpüğü sık vur usturaya tertemiz. :)

• vücut geliştirme için yapıyosan bulaşma ya.. karı gibi oluyo bacaklar..cillop falan..bozar erkek adamı :D ben yeminliyim bidaha yapmamaya :D

• tüy dökücü iksir :D

• ben almıyom tüy müğ falan.

• piiiiiiiiiiiiii

• En iyisi hamamotu (zırnık tozu). Bunu sür birkaç dakika bekle sonra duş al. Pamuk gibi parlak olursun. Ben yaptım.

Yanlız penisinin baş kısmı ve anal bölgenin çevresine sürme. Derinin ince olan yerlerini tahriş edebilir.

• özel makina al (traş makinası) sadece bacaklar için kullan ama kısalt hepsini kökten alınca kötü duruyor tro gibi... ucuz tüy dökücü kremlerde jilet etkisi yapar ama kaliteli olanlar tamamen yok eder dikkat :)

• Hamam otuyla aldım bacak bölgesini ,göğsü ağdayla almıştım.

• sac kesme makınalarının kucuklerı var onla duzenlı olarak alıyorum tavsıye ederım

• tuy dokucu ve jilet :) dusta kullaninca iyi oluyor

• dök benzini çak çakmağı yak kurtul ya :))

• ne o öyle kız gibi farkın olsun ya bırak kalsın :D

• hacı bu işin geri dönüşü yok yaa.. tamam sırtındaki, göbeğindeki tüyleri anlarım kötü görüntü yapıyor ama bacaklardaki bence erkeğe hastır yaa..

• sporcu isen spre-krem gibi şeyleri var onlarla al.kas gelişimini engellediği için alyor sporclar.Ama sporcu değilsen ve kılları alırsan hem kassız hem kılsız kadın bacağı gibi olur.Sokakta asılmasın eşcinseller sonra :D

• hacım biz onları almıyoruz yaa :)

• Tüy dökücü sprey yada krem

• permatikle :D

• apartmandaysan eğer kapıcıdan çim biçme makinasını isteyiver :D

• kıl almaya karşıyım

• kendi üretimim olan tüylerden 2 tane küçük sevimli yastık yaptım <3

• alma bence

• bikere aldım kadın bacağı gibi oldu ya bidaha dounmadım böyle daha iyi biraz tüy olsun

Yükleniyor...