Saç rengi nasıl açılır? Saç rengini açmanın yöntemleri nelerdir?

Ben hiç boya kullanmamıştım, hep peroksit kullanıyordum. Ve gerçekten saçlarım çok tatlı bir renk olmuştu. Doğal gibi gözüküyordu, herkes kendi saç rengim zannediyordu.

Sonra sıkıldım, saçımı koyu kahveye boyadım. Hafif siyah gibi oldu. Çok pişmanım, saç rengimi açmak istiyorum. Acaba açık kahve rengi yaptırsam saçlarımın rengini açar mı? Ya da %9 lük peroksit kullansam acaba kahverengi boyayı açar mı? Yardım edinnn ((


0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

  • bence kendin yapmanı önermem çünki saçın koyu bi renk olmuş birinden hatta bi kuaförden yardım al bence ..kendin denemek istiyorsan toz açıcılar satılıyor onlar 2 paket saçının uzunluğuna göre değişebilir. uygula önce saçın rengi kırmızıya döner sonrasında turuncu sonra sarı olur işte o zamn saçını yıka iyice daha sonrasında ise istediğin boya rengini uygulayabilirsin her renk olur artık.boya yaparken diplerden ama arkadan başlıycaksın .ve saçını açarken her yerine yedirmelisin tarak yardımıyla.tereddüt etme korkma ben çok denedim :D bu işlemden sonra saçların için sadece şampuan yeterli olmuyor saç kremi kullanmak zorunda kalıyorsun..

    0|0