Zor kızı nasıl oynayabilirim?

soru aslında gayet açık zor kızı nasıl oynayabilirim ulaşılmaz olup karşımdaki adım atsın istiyorum elinin altında imajı vermek istemiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ulaşılmaz derken ?

Megan fox gibi fiziğin ve yüzün mü var ?

Dünyanın en iyi kalpli insanımısın ?

Haddinden fazla sadık,dürüst ve namuslumusun ?

Zekimisin ?

Herşeyden anlarmısın ?

Evine bağlımısın? yaşına göre olgunmu düşünür ve konuşursun ?

Para harcamayı bilir hatta biriktirirmisin ? eşini zor duruma düşürmezmisin?

..

vs vs..

Ben böyle birine ulaşılmaz derim.Hatta ulaşılmaz değilde bu , bununda beğendiği bir tip vardır.Dolayısıyla ulaşılmaz olmuyor ulaşılabiliyor :)

Bu tavrınızı anlamıyorum, nasıl ulaşılmaz olurum :) gerçekten komik bir durum,bu bir nevi nasıl havalı bir tip olurum ? kusura bakma ama böyle yaparak zaten hoşlandığınız yada tam size göre biri çıktığında kaçıyorlar.

Bunlar bir erkekten duyduğun şeyler , ona göre hareket et bence.

Erkekler Ne Diyor 14

• Zor olunmaz zor doğulur, tabi bir de doğumun zor gerçekleşmesi var, neyse...

Bence doğal ol, karşındaki erkek zekiyse bunu anlar ve komik duruma düşersin.

• ELLETMEYEREK.

• Lütfen Yanlış Anlama Ama Erkek Arkadaşının İstediği Hiç Birşeyi Verme

• istersen brutali oyna bunu yaparak basit bir kız olduğunu belli ediyosun

• Zorluk derecen düşükse düz mantık der ki davranışlarının tersini yap . Lakin sevdiqinin gözünde zor olmak o adama ilqinç gelecek sekilde davransan belki yararı olur

• VAZGEÇMEYİ BİLİRSEN VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ UNUTMAA (:

• fazla strateji yapma elindekini de kaybedersin.

• oyun oynama doğal davran.

• zor kızı oynamaya çalışan kızlar kaybeder unutma sonuna kadar rol kesemezsin gerçek yüzün kısa sürede ortaya çıkar zor değilde aptal damgası yersin güzlm vazgeç bu işten kendin ol

• Hey tanrım son birkaç günde böyle sorularla doldu site. Yahu böyle şeyleri size kim öğretiyor? Öyle bir şey yok arkadaşlar, aksine rol kesmeye çalışırken sıkıp kaçıracaksınız çocukları. Yok öyle bir şey. Yıl olmuş 2012...

• Birisi bizim cevapları sıradan geçirdi. :) Ben de herkese + vereyim bari.

• Zaten emin ol kardeşim, bu tür soruları soranlar -18 ;)

• senaryo yazarına söyle senin için zor kız rolü yazsın

• Zor kızı oynadığın için gelmiyo zaten bırakın böyle şeyleri işleri b*k eder sadece bu yaptığınız...

• Bunu yaparken; erkeği tamamen kaçırırsın sen ve bir daha asla sana dönmez.Bunu unutma !

• facede konuşmasında hiç öyle değildi ama yaklaşmaya çalışıyo sanki ilgim hoşuna gidiyo gibiydi şimdi ne yapmalıyım peki tavrımı belli mi ediyim

• E ortada birşey yokken ve senden hoşlanmıyorsa ne diye konu açsın ki.Konu insanın aklına gelmeyebilir.Ya da sınıfta başka hoşlandığı vardır ve o yanlış anlamasın diye de seninle konuşmamıtr.

• şöyle anlatıyım çocuğun kitabı bende kaldı facede konuştuk gayet iyi samimiydi ertesi gün yüz yüze geldik hemde defalrca tanımıyomuş gibi davrandı hiç konu açmadı

• Öncekileri Göster
  • Ne gerek var böyle şeylere.

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyunlar oynayarak bunu yapamazsın, bu şekilde seni kazansa bile asıl yüzünü görünce o dakika bırakır seni.. Ama biraz ulaşılmaz olmak istiyorsan, hayır demeyi ve ağır olmayı deneyebilirsin.. Rol yapma, bunu isteyerek yap..

• sana sırılsıklam aşık değilse hiç uğraşma kaçar gider

• Zor değilsen bir yerde falso verirsin.Hiç yorma kendini bence.Gerçeğin neyse onu görsün en baştan.Dürüst olursan ilişkinde sağlamlaşır.Kaçan kovalanır deyimine hiç katılmıyorum.Şahsen kaçanın peşine düşmem yolu açık olsun:)

• Bence buna hic gerek yok.. Kendin ol..

• ağır kız gözleri üzerine çek ama umursama

fazlasıda bayar ama söylemesi benden

Yükleniyor...