• Sor
  • Bence

Doğruluk-cesaretlilik. Bu oyunu oynadınız mı?

doğruluk-cesaretlilik Bu oyunu oynadınız mı..? Oynarken zevk aldınız mı..? yada saçma mı geldi..? Ben neden sevemedim bu oyunu acaba..? :D Anlayamıyorum yani amacı nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• geyik amaçlı oyunlardan biri işte,gırgır şamata.kafa belden aşağıya doğru gider oyunun ilk 5 dk sından sonra zaten.

Erkekler Ne Diyor 15

• bu oyun çok saçma.

• doğruluk..cesaret zaten var?:D

• Oynadım,arkadaş abuk subuk şeyler istemeseydi gayet zevkliydi =)) hatta az önce birine tavsiye ettim =))

• saçma ama oyun işte=)

• sapikliktirrr :D

• Ah be yavrum bu oyun değil nimet nimet :D

• yakinlasmak icin oynanilan bir oyun bence...evcilik oyunu gibi bisey,buyukler icin

• oynamadım :(

• Erkek ve kız oynuyorsa işin içine cinsellikte girer. Ama bizim okulda kızlar sınıfta oynuyordu bir keresinde biri yanıma geldi seni vurmam gerekli dedi :D Vurmayı denedi :D Oyun işte.

• Gereksiz bir zımbırtı. Lisedeyken bir defa oynadım hoşlandığım kızı öptüm o kısma kadar gayet sevmiştim oyunu. Sonra hiç hoşlanmadığım nefret ettiğim bir kız da beni öpünce, hoşlandığım kız benden ben oyundan soğudum. O gün bu gündür oynamadım. Bu da böyle bir anımdır.. :)

• amacı dünya barışına katkı sağlamak

• aslında akıllı olursan karşındakine soru sorarak işine yarar şeyler elde edebilirsin ya da onun sorduklarından senin hakkında neleri düşündüğünü ya da onun gözünde ne olduğunu anlayabilirsin. tabi cesaretide seçeebilir -sin

• Ergenlerin birbirlerini daha rahat ummm ''sevebilmeleri'' için icat edilmiş bir oyun. :)

• ummm.

• Ohmmmm -_-

• oyun güzel doğrulukta birbirinin açığını arar ağzından laf almaya çalışılır genelde. O değilde soruyu öyle bir sormuşsunki birşey oldu herhalde diye girdim:)

• Tamamen cinsel beklentiler için oynanılan saçma bir oyun

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...