Hat değiştirme süresi kaç gün?

merhaba arkadaslar turkcell den avea ya gecicem bu işlem kaç gün sürer ? Ve bu süre zarfında ben turkcell hattımı kullanabilecek miyim ? Yoksa kapalı mi olacak ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1 haftada gececek o süre zarfında turkcell hattını kullanacaksın ve hattına mesaj gelecek avea sim kartını takın kullanmaya başlayabilirsiniz diye (avea simkartıda verecekler yanına) sonra turkcell o mesajdan sonra iptal oluyor zaten

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 hafta kullanabilirsin zaten mesaj gelir

• 2-6 gün arasında değişiyor. Bu süre zarfında kendi hattını kullanabileceksin sana diğer hattın açılmasıyla ilgili bilgi mesajı gelecek zaten

• araya hafta sonu girmezse en geç 4- 5 iş günü, ve o süre içinde de hattını kullanabiliyorsun, ta ki artık geçtiniz mesajı gelene kadar :))

• geçen sene martta geçmiştim turkcellden avea ya.6- 7gün sürüyor.turkcell hattın açık oluyor bu süre içinde.geçince zaten anlıyorsun aktif oluyor avea sim kartın.

• 1 sene önce geçtim 10 gün sürmüştü bu süre zarfında kullanmıştm turkcell hattımı zaten süresi bitince kendiliğinden gidiyo şebeke sana verilen avea hattını takıyorsun

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...