Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Hat değiştirme süresi kaç gün?

merhaba arkadaslar turkcell den avea ya gecicem bu işlem kaç gün sürer ? Ve bu süre zarfında ben turkcell hattımı kullanabilecek miyim ? Yoksa kapalı mi olacak ?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• 1 haftada gececek o süre zarfında turkcell hattını kullanacaksın ve hattına mesaj gelecek avea sim kartını takın kullanmaya başlayabilirsiniz diye (avea simkartıda verecekler yanına) sonra turkcell o mesajdan sonra iptal oluyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 1 hafta kullanabilirsin zaten mesaj gelir

0|0
    0|0
  • araya hafta sonu girmezse en geç 4- 5 iş günü, ve o süre içinde de hattını kullanabiliyorsun, ta ki artık geçtiniz mesajı gelene kadar :))

0|0
    0|0
  • 2-6 gün arasında değişiyor. Bu süre zarfında kendi hattını kullanabileceksin sana diğer hattın açılmasıyla ilgili bilgi mesajı gelecek zaten

0|0
    0|0
  • geçen sene martta geçmiştim turkcellden avea ya.6- 7gün sürüyor.turkcell hattın açık oluyor bu süre içinde.geçince zaten anlıyorsun aktif oluyor avea sim kartın.

0|0
    0|0
  • 1 sene önce geçtim 10 gün sürmüştü bu süre zarfında kullanmıştm turkcell hattımı zaten süresi bitince kendiliğinden gidiyo şebeke sana verilen avea hattını takıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...