• Sor
  • Bence

Erkekler neden ve ne zaman kız arkadaşlarını aileleri ve iş arkadaşları ile tanıştırır?

Bir erkek bir kızı ne zaman ailesiyle tanıştırır? Ya da ciddi düşünmediği bir kızı ailesiyle, iş arkadaşlarıyla tanıştırır mı?

En İyi Görüş

• Bir erkek bir kiza evlenme teklifi etmeyi düsünüyorsa bundan bikac ay öncesi ailesiyle tanistirir ve annesinin babasinin yorumunu dinler, kizi nasil buldunuz felan diye sorar. Eger aileylede iyi anlasirsan kisa zamanda erkek kiza büyük ihtimal evlenme teklifi eder. Seni cok seviyorsa eger arkadasinin dogum gün partysine mesela gittigi zaman senide ynainda götürür yani kiz erkek karisiksa, ama tek erkekeler olursa yalniz gider.. Yani arkadaslariyla tessedüfen gezerken felanda tanistirir bence bu cok güzel. aslinda tanisirmazsa icine bi süphe düssün bence.. Belki sen haric bi kisi daha var olabilir.. Ailesine belki ciktiginiz zamanda seni anlatmasi, hos bi davranis ciddiyetini anlarsin. cünkp hic bi erkek ciddi düsünmedigi bi kizi gidipte annesine babasina anlatmaz diye düsünüyorum..

• iste son cumlenzden yola cikarak sormustum bunu. yani ciddi dusunmedigi birini ailesiyle tanistirirmi? aile ortamina sokar mi?

• Hayir canim tanistirmazda anlatmazda..

Erkekler Ne Diyor 3

• yaa illa özel olarak aile tanışması olmayabilir spontene olarak da ailemle tanışabilir bir durum vesilesiyle..ama diyelim hiç bir nedenle denk gelmedi tanışılmadı kıza değer veriyorsam geleceğe dönük bişeyler olacağını düşünüyorsam hadi seni bizimkilerle tanıştırayım deyip götürüp tanıştırabilirim..yada önce o beni ailesiyle tanıştırmış olabilir o zman bende hadi sıra bizimkilerde deyip tanıştırırım..

• spontane dedin ya. olesine gorustugun bir kizi aile toplantisina gotururmusun mesela? yani son anda ailen (annen, abin, dayin, halan, vs) toplandilar ve seni cagirdilar, o gunde kiz arkadasin yaninda. olesine takildigin bir kiz, onuda gotururmusun yoksa gitmemeyi tercih edersin?

• zaten bir kızla öylesine takılmam o kız yanımdaysa ailemle tanıştırmaktan çekinmeyeceğim bir kişidir..eğer o da isterse ve sıkılmayacağı bir ortamsa tabiki götürebilirim..

• ben kız arkadaşımı o çok merak etmediği sürece ailemle tanıştırmamaya çalışırım çünkü bazı deneyimlerimden dolayı anladımki kız arkadaşım onların rakı sofrasında meze niyetine konuları oluyor. ancak ciddi düşünüyorsak tanıştırırım. arkadaşlarıma gelince öyle geniş bir grum yok zaten olsa bile teker teker belki tesadüflerle tanıştırırdım arkadaşlarımla tanıştırmaktan çekinmem en fazla beni rezil ederler :) öyle arkadaş ta olmaz zaten :)

• seninle ciddi düşündüğü, ileriye dönük(evlilik) bir ilişki istiyor demek. ben böyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• bence karşılaştırma olursa bu karşısındakine daha fzla güven verir...

• Arkadaşına ve ailesine gururla gösterirler genelde, bunun sebebi de seni çok sevmesidir doğal olarak :)

Yükleniyor...