Karaktersiz insanlara söyleyebileceğim sözler varsa paylaşır mısınız?

karaktersiz insanlara söyleyebileceğim güzel özlü ona ağır gelecek sözler varsa paylaşır misiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• söylediklerim / yaptıklarım fakir şahsiyetine sadakam olsun de...

• evet boyle daha iyi :p

• hee pardon ya unutmuşum dur bekle :D

• ennn iyi cevappp benim olmalı (o.o)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 15

• ne söylersen söyle boş suratına tükürsen yarabbi şükür der diye bi laf varya

• Ne kadar bilirsen bil anlatabildiklerin karşındakinin anlayabildiği kadardır.Bu lafım sanaydı. Umarım anlamışsındır.

• anladım tşkler :)

• mesela senin ananı avradını... gibi kelimeler olabilirmi?

• yüzüne tükürsen söz yerine geçer mi.

• Boşver takma karaktersizleri, bırak kendi yalanlarıyla kalsınlar. Sen onlar gibi basitleşme sakın, yaptıklarından utansınlar !

• karaktersiz olan insana hiçbiri agır gelmezki aksine daha laf yokmu diye yüzüne bakar (: sen konuşulacak laf söylenecek kadar insan degilsin de gitsin başka da lafa gerek yok

• karaktersiz insanla hiç muhatap olma. eğer olmak istiyorsa direkt ne diyon de.

• agzini burnunu sarkozy :)

• Adam olun.

• birileri kızmış sanırım

• uzak dur yeter.

• Coca colanın sloganı uyarmı? Sıfır karakter sıfır insanlık

• gİZLİ Kullanıcı bacı: HİÇ BİR ŞEY söylemem.çünkü BİR KÖTÜ KELİMEYE BİLE LAYIK değildir.

• =) ne olur tut ellerimi.

• =) sende alıp başını gitme ne olur..

• TŞK ederim.:)) Sesim de oldu, sessizliğimde.

• Öncekileri Göster
  • Sen bir karektersizsin diyebilirsin.

• Söylemeyiz, biz söyledikten sonra sen söylemiş olmazsın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Karektersiz insanları hayatıma dahil etmeyerek onların kareketersizliğine tanık olmakak için onlardan uzaklaşırım :)

• Önce söze bakarım laf mı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye...karaktarsizle işim olmaz .

• ortada bir söz düellosu varsa hiç uzatmam kendine yakışanı yapıyosun o yüzden beni anlayabileceğini sanmıyorum derim

• nazar boncuğu takda şerefsizliğine nazar değmesin (nokta)

• :)

• hey allahım ya, takıldıgın şeye bak :p

• sende başını alıp gitme 2. defada alıp kısmında bi dursammı sölesemm mi dmeişim=)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...