Yakışıklı olmak için ne yapmalı?

ben aslında yakışıklıyım kendime göre fakat sevdiğim kızın dikkatini tam olarak çekemiyorum çevremdeki çoğu kişiye görede yakışıklıyım ama bazen neden hala bi sevgilim yok ona şaşırıyorum.Kızlara göre neden yakışıklı değilimde ilgilerini çekmiyorum .Veya nerde hata yapıyorum da bu durum böyle oluyo.Giyinişim aman aman olmasada en azından apaçilere benzemiyor çok şükür.Yani nasıl yakışıklılığımı kullanırım da bazılarını etkilerim.Asıl soru böyle aslında.Veya nasıl belirginleştiririm.? İmajımda ne gibi değişiklikler yapmalıyım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yakışıklılık Allah vergisi onu doğru kullanmak kabiliyet.. Nice erkekler var tip yok ama karizma yıkılıyor..

Kızlar Ne Diyor 7

• Fotonu atta buna biz karar verelim

• kıyafetine duruşuna konuşmana dikkat et itici şeylerde bulunma

• imaj karizma falan değil ne biliyormusun konuşma tarzı önemli

• konuşmasını ve bakmasını ögren ;)

• sorun yakışıklı olmak veya olmamak değil arkadaşım, imaj değiştirmeye calısıp yanls seyler yaparsın en iyisi boşver. tek şey karizmadır. ilgi cekmeye calısma, belli etme. yani bence :)

• Valla bu allah vergisi birşey bence ne kadar uğraşsan olmaz.Bırak seni beğenen böle beğensin

• Ben tipe hiç bakmam hatta yakışıklılardan hep kaçmışımdır sebebini bilmiyorum ama :D Bence düşüncelerinle,fikirlerinde öne çık. Hiçbir kız mantıklı erkekleri reddetmez (:

• böyle yalanlarla insanları kandırmayın yahu hangi kız tipe bakmaz,bütün türk kızları yakışıklılığa bakıyor hatta başka hiçbir şeye bakmıyor buna emin ol !

• +1 aynı şeyi kızlara karşı düşünüyorum..

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye'de : paran varsa yakışıklısın türk kızları için.Avrupa ya da ABD'de : biraz kişisel bakım, biraz da doğuştan gelen yakışıklılık

• 190 boyunda olup kel olma... al sana yakışıklı.ya da "süreya" gibi zekan olsun.

• araya girdimde dün orta yaşların sonuna gelmiş gibi görünene kel bi adamın hatta kel bile dğeil hilal şekli almış^^ 10 numara sarışın bi hatun vardı. gel de isyan etme ^^

• kızların beğendiği kriterler belli kaptan eğer imaj istiyosan onlara uyucaksın...kısa saç kirli sakal atletik vücut ve uygun tarzda elbiseler...

• senin kafan çok karışmış:S

Yükleniyor...