• Sor
  • Bence

Yakışıklı olmak için ne yapmalı?

ben aslında yakışıklıyım kendime göre fakat sevdiğim kızın dikkatini tam olarak çekemiyorum çevremdeki çoğu kişiye görede yakışıklıyım ama bazen... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Yakışıklılık Allah vergisi onu doğru kullanmak kabiliyet.. Nice erkekler var tip yok ama karizma yıkılıyor..

Kızlar Ne Diyor 8

• kıyafetine duruşuna konuşmana dikkat et itici şeylerde bulunma

• konuşmasını ve bakmasını ögren ;)

• Valla bu allah vergisi birşey bence ne kadar uğraşsan olmaz.Bırak seni beğenen böle beğensin

• imaj karizma falan değil ne biliyormusun konuşma tarzı önemli

• sorun yakışıklı olmak veya olmamak değil arkadaşım, imaj değiştirmeye calısıp yanls seyler yaparsın en iyisi boşver. tek şey karizmadır. ilgi cekmeye calısma, belli etme. yani bence :)

• Ben tipe hiç bakmam hatta yakışıklılardan hep kaçmışımdır sebebini bilmiyorum ama :D Bence düşüncelerinle,fikirlerinde öne çık. Hiçbir kız mantıklı erkekleri reddetmez (:

• +1 aynı şeyi kızlara karşı düşünüyorum..

• böyle yalanlarla insanları kandırmayın yahu hangi kız tipe bakmaz,bütün türk kızları yakışıklılığa bakıyor hatta başka hiçbir şeye bakmıyor buna emin ol !

• Fotonu atta buna biz karar verelim

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye'de : paran varsa yakışıklısın türk kızları için.Avrupa ya da ABD'de : biraz kişisel bakım, biraz da doğuştan gelen yakışıklılık

• kızların beğendiği kriterler belli kaptan eğer imaj istiyosan onlara uyucaksın...kısa saç kirli sakal atletik vücut ve uygun tarzda elbiseler...

• 190 boyunda olup kel olma... al sana yakışıklı.ya da "süreya" gibi zekan olsun.

• araya girdimde dün orta yaşların sonuna gelmiş gibi görünene kel bi adamın hatta kel bile dğeil hilal şekli almış^^ 10 numara sarışın bi hatun vardı. gel de isyan etme ^^

• senin kafan çok karışmış:S

Yükleniyor...