Spor yapmadan zayıflarsam bacaklarımda incelme olur mu?

Hiç spor yapmadan yaklasık 7-8 kilo verirsem bacaklarımın alt ve üst baldır kısımlarında incelme olur mu ? ya da kaç cm olur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şöyle diyelim, spor ve diyet eküri ve ayrılmaz ikili ama kiloların nereden gideceği bambaşka bir olay.Vücudumuzda kodlanmış bilgiler var, nerelerin öncelikli depo olacağına dair. Bazı bölgeler daha kalıcı ve uzun vadeli depolar, bazıları daha kısa dönemli; ki oralar çabuk alınıp veriliyor.Sporun inceltme olayı, ordaki yağları yaklakla birlikte ordaki kasları şekillendirdiği için oluyor. Bölgesel kilo vermek, sporla bile tam sağlanabilen birşey değil.Böyle olunca, sadece diyetle baldırlarının zayıflaması, ancak vücudun baldırlarını geçici depo olarak kullanıp ilk oralardan yağ yakıyorsa olabilecek birşey.

Erkekler Ne Diyor 3

• spor yapmadan zayıfalaman ilerde büyük sorunlara yol açabilir.Bence hızlı değil de yavas yavas geniş bir zamna yayarak sporla beraber kilo vermeye çalış

• spor yapmadan nasıl zayıflıcan

• beslenme şekliyle

• olmaz çünkü bazı insanlarınbacakları odun gibi kalındır örnek hülya avşarın

Kızlar Ne Diyor 9

• Spor yap bunun faydasını görürsün.

• İncelir de yumuşacık olur ... link bosu yap da gör anyayı konyayı ...

• spor yapsan daha iyi olur zayıflaman yönünde

• 7-8 kiloyu vucudunda eşit olarak vereceksin o yüzden bacakların da biraz incelir ama öyle fazla fark edilecek bişey olmaz.

• merak ediyorum 7 8 kiloyu spor yapmadan nasıl vereceksin ? versen bile kısa sürede geri alırsın. çok değil günde yarım saat spor yapsan daha kolay kilo veririsin ve kilon kalıcı olur.

• bende bacaklarımı inceltmek için kalın esortman giyip 8 kat çıkıp iniyorum apartmanda bacaklarım yanıyo we yagların yandıgını hissediyosun tawsiye ederim 3 günden sonra yorulma azalıo alışıyosun

• Yuruyusle belki ama sanmiyorum.

• sadece beslenmesadece sporla zayıflanmaz ..bide ben uygulasam keşke aklı herkes veriyor demi:)

• yağlar orda toplandıysa pek şansın yok

Yükleniyor...