Dünyanın en güzel aşk hikayesi hangisi?

Birbirleri için ölümü göze alanlar, savaşlar çıkaranlar, 6 kez ayrılıp tekrar evlenenler, dağları delenler... Okuduğunuz, duyduğunuz en güzel aşk hikayesi hangisi? Şıklardan başka bir aşk hikayesi de ekleyebilirsiniz.

Anket Sorusu

• Romeo ve Juliet (ailelerinin baskısına dayanamayıp beraber ölümü seçtiler) A seç
  • Ferhat ile Şirin (Ferhat dağları deldi, yalan haberlere dayanamadı) B seç
  • Liz Taylor ve Richard Burton (6 kez evlenip boşandılar) C seç
  • Kanuni ve Hürrem (Kanuni sadece Hürrem'e boyun eğdi) D seç
  • Leyla ile Mecnun (Mecnun'un unutulmaz sözü: siz de ona benim gözümle bakarsanız anlarsınız) E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aşk sonsuzluğu ifade eder. birine aşıksanız o kişiyi asla tam olarak silip atamazsınız. sevdiğinizle geçirdiğiniz güzel günlere ne olursa olsun ahh ne güzeldi diyerek bakarsınızve ölüm sonsuzluğa ulaşmaktır; aşkı nihayet sonsuzluğa ulaştıran romeo ve juliet sorunun cevabı olsa gerek

• romeo ve juliet için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana göre en değerli AŞK, aşkları için ölümü göze alanların aşkıdır.. O nedenle, Romeo ve Juliet'in aşkı benim için en güzel aşkdır..

• tabii ki de romeo juliet...

• internette dolaşan bir yazı vardı tuzlu kahve diye bence çok güzel bir aşk hikayesi

• F) ben ve sevgilim

• bir şiirde mi diyordu şair en güzel aşk henüz yaşanmadı diye :) aklıma geldi şimdi :)

• Liz Taylor ve Richard Burton. zira başka biri ile mutlu olamıyorlar, sürekli başa dönüyorlar. sürekli cicim ayı:) şaka bir tarafa da çok tutkulu.İnsan sevdiğini öldürür... ''Oscar Wilde''en az 6 kere öldürdüklerini biliyoruz, bir araya gelmelerini de ölmek kabul edersek, yapar 12!

Erkekler Ne Diyor 4

• Abelard ve Heloise

• Bence ferhat ve şirin de bir aşk da olması gereken her şey mevcut ama kavuşamadan ölmeleri acı olmuş elbette gerçi bana göre birbirleri için ölmek yerine yaşamayı tercih etmek umarsızca dünyanın her hangi bir yerinde herhangi bir şekilde ama yaşayarak savaşmak daha anlamlı ölmek kolay olan kısım yaşamak daha zor gibi geliyor bana...!

• E: Leyla ile Mecnun (Mecnun'un unutulmaz sözü: siz de ona benim gözümle bakarsanız anlarsınız)

• Ferhat ile Şirin (Ferhat dağları deldi, yalan haberlere dayanamadı

Yükleniyor...