Çıkmaya başlamamızın 1. senesi, yıldönümü kutlaması için ona ne yapabilirim sizce?

Çıkmaya başlamamızın 1. senesi, yıldönümü kutlaması için ona ne yapabilirim sizce?çıkmaya başlamamızn 1. senesi ve ben ona güzel birşey ypmak istiyorum onu mutlu edeblcek neler yapılabilinir sizce

Güncellemeler:
tabikide romantk ayrıca saçma sapan yrumlar yazmayın lütfen::!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Abimn sevgilisi hediye olarak bir tane kalpli kutunun atına ikisinin resmini koymuş, için kalpli jelibonlar doldurmuştu üstnede küçk bir zarf içinde bi şey yazıyodu öyle bi hediye vermişti.Ayrılınca da ben yemiştim (: inşallah siz ayrılmazsınız (: sende jelibon yerine bi tane kutunun içine kartonları kalp şeklinde keserek onlara sizi anlatan,onu ne kadar çok sevdiğini anlatan yazılar yazabilirsin, hoşuna gider belki (:

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence güzel bir pasta yaptır.

• nereye cıktınız? merdiven? ağaç? bina? dağ? nereye cıktıysaniz bi numuna getir ver ona:D

• Küçük bir piknik organize edebilirsin, hazır havalar da güzel.Soğuk sandviçler, içecekler filan :) çok hoş gözüktü gözüme.

• Kırbaç al Milleti kamçılasın Dicem Sinirileniceksin biliyorum. En iyisi O akşama Al bi Dvd PAtlat mısırı kaynat çayı Sarılıp izleyin Ben bunu isterim erkek adam için en iyi hediye Sevildiğini bilmektir

• Öncelikle onun yapmasını bekleme öyle bir mantık yoktur.Belki oda birşeyler düşünüyordur bunu bilemeyiz , seninde ona birşey yapman iyi yani bir kızın bir erkeğe 1.yılı kutlaması için birşeyler yaması bence iyidir.Herzaman erkekten beklenmemeli , o yapıyorsa sende yap.Önerim : Erkek arkadaşın nelerden hoşlanır nasıl biri bilemeyiz ama , bir kız ev müsait ise , kendi elleriyle çörek,pasta vs. yapması ve evde film izlenmesi çok iyi olur.Ev müsait değilse , vizyondaki filmlerde en romantik bir film seç ona götür.Ek olark yine evde yaptığın bir pasta yada çöreği kaba koyup dışarda yiyebilirsiniz.(Bütçenizin kısık olduğunu düşündüğüm için bunları yazdım)

• Ya nerden sordun şimdi bu soruyu 10 dk oldu düşünüyorum acaba nasıl birşey yapsa diye:)) Aklıma bişey gelirse yazıcam ama.

• Kuru Fasülye yanına soğanda kırdın mı yemede yanında yat

• unutulmaz bir orgazm hediye her erkeği mutlu eder diye düşünüyorum. erotik bir öneri mi istiyorsun romantik mi olsun?

• hımmm romantikse bana pek uymuyo. yaa zaten kasma fazla romantizm erotizmin kardeşidir. hatta ikisi eromantizm adı altında birleşmeli bile.

• rmantk tabikide

• güzel bi saat alabilirsin

Kızlar Ne Diyor 3

• tabiki de tarçınlı kek :) birlikte hapur hupur yiyin sarılıp uyuyun :)

• :))

• :) dejavuuu

• Bu söylediğini , lise 1.sınıftayken okulda tiyatro yapardık.Tiyatroda romantik güzel bir sahne olması gerekiyordu bende bunu yazmıştım çokta hoşlarına gitmişti öğrencilerin :)

• onun şimdiye kadar sana söylediği senin de hoşuna giden cümlelerini küçük küçük kağıtlara yazıp kapsüllerin içine koy. Sanki ilaç veriyomuş gbi :DO onları kesfedip okusun. Çok mükemmel bişey. Daha sevgilim olmadığı için yapamadım ama kesinlikle yapcam.

• o yapsın.

• aynen birader baksana erkekler soru sorarken bile gizlemio kendilerini site kurmaya bile ihtiyaç duymamışlar :)

• o yüzden ayrılık bölümünde biçok kızı yakınırken görüyoruz :)

• yok bee kızlar düşünce sorma ihtiyaçları duymazlardı :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...