Oksijenli su saça nasıl uygulanır?

Saçlarım koyu kumral fakat ben bakır sarısı gibi bir renk almasını istiyorum. Bir arkadaşımın ablası saçına oksijenli su sürmüş ve rengi çok hoştu. Ama ben oksijenli suyu saçıma nasıl süreceğimi bilmiyorum. Bilen var mı?

Güncellemeler:
o zaman saçımın uçlarında küçük bir bölümünde deniyim güzel olmazsa oraları kestiririm ne dersiniz?
arkadaşlar saçlarımı yıkadım oksijenli suyla ama rengini istediğim kadar açmadı herkes saçların sertlrşir felan demişti ama hiç de sertleşmedi direk sürdüm vazelinle felan uğraşmadım saçlarınızın rengini açmak istiyorsanız kesinlikle öneriyorum :))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence hiç sevmediğin bir arkadaşın üzerinde hepsini uygula

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 16

• Saçlarını yıpratmaması için oksijenli suyla vazelin karıştırılmalı diye duymuştum ama hiç denemedim biraz araştır istersen.

• saçın koyu renkse koyu kızılımsı yapar,eğer daha açıksa açık kumral gibiyse turuncu veya bakır tarzı olur..çok kullandım ordan biliyorum

• 2ay

canım ya ben 18 yaşındayım saçlarım koyu kahve küçükken annem hep karataşta yazlıkta papatya sürerdi saçlarıma kardeşim kumral oldugu için o hep sarışındı hala da oyle gibi tam sarı değil ama benım saçlarımda nir gram açılma olmadı oksijenli su ilk kullanımda bır veya yarım ton açarmıs kotu durur mu sence açılsa hafiften uçlarına sürmeyı düşünmüyorum ben doğal durması için ortalardan tutam tutam yapıcam fikrinizi almak istedim deneyimlisiniz sanıyorum cevabınız için şimdiden teşekkürler:)

• mahvedersın saçlarını sakın yapma

• bence oksijenli suyla saçını açma doğal şeyler kullan papatya suyu da saçı açıyor mesela

• Rengi açılsa da saçı mahvediyor,Papatya suyuyla hem kimyasal olmadan doğal yoldan yapabilirsin..

• ben hiç önermiyorum belimdeki saçlarım yanık gibi kırıldı omzuma kadar kestirdim renk iyi oldu ama boyatarakda yapablrdm hemde yanmadan.zaten güneş ışını saçındaki oksijenle etkileşime giriyor yakarak açılıyor renk.zararlı.

• açıcı kadar saçı yakıyor mu

• saclarını yakmak ıstemıyorsan koföre gıt canım

• Arkadaşının ablasının saç rengi daha açıktır ondan hoş durmuş olabilir. Koyu kahve ve siyah saçlara kullanmasını önermiyorum. Saçların rengi turuncu gibi oluyor güneşte kınalı gibi :DGölge yerlerde açıldığı belli oluyor mesela senin koyu kumralsa açık kumral olabilir (çok güzel fakat gölgede :D ) ama güneşe bi çık turuncu gibi hiç hoş durmuyor. onun yerine papatya suyuyla açmayı dene daha iyi.Yinede yapmak istersen sen bilirsin oksijenli suyu alcaksın kafana boşaltcaksın :D Sonra güneşe çık kurumasını bekle , apaçık saçlarınla yeni güne merhaba.

• var canım ben kuaförüm ama evde yapmana karşıyım saçını yakma durunmum var bence en yakın kuaföre git :d

• oksijen her saçta farklı renge yol açar bende platin gibi yapmıştı bakır tonlarını kahve saçta bu yolla yakalamak istiyorsan papatya suyu denemelisin

• deneme turu yapman senin icin daha iyi olur bencede evet

• saclarini islatcaksin o suyla ama cok islatma yakar. islattiktan sonra da gunese cikiyorsun.ama hickimse onermiyor cok kiriyormus

• saçların boyalı ise çok kötü yapar oksijenli su rengini..doğal ise rengi papatya suyu ile aç güneşte otur ,deniz kenarında vs ..yada direk bakır ile sarı boyayı karıştır..

• sen kendin deneme bence :D kuaföre git :))

• olur :D

• saçmalama yaavvv :S saçlarını mahfedersin..kırılırlar yapısı bozulur..ayrıca Allah sana yakışan rengi vermiştir zaten.açmana gerek yok bence.

• herseye allahı katmayın a.q

Yükleniyor...