Siyah noktalarımı sıktım, lütfen yardım edin...

Alnımdaki bir kaç siyah noktayı sıktım ve sıktığım yerler kıpkırmızı oldu ve hafif şişti. jelle yıkadım ve tonik sürdüm mikrop kapmasın diye ama geçmedi kırmızılığı.. bunlar sivilceye dönüşür mü? kırmızılık nasıl geçer lütfen yardım edin...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Siyah noktalar için sıkmak çözüm değil.Onlar için ya cilt bakımı yaptıracaksın ya da maskeler var onları uygulaycaksın.Şimdi yapacağın en mantıklı şey hiç dokunmamak.Siyah noktaları gidermek için ne tür maskelerden yararlanabiliriz link siyah noktalar nasıl temizlenir link

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç elleme bundan sonra elklettir mede :D

• biraz bekle geçer onlar.

• 2 saattir geçmediler :(

• sen bekle dinlendikçe geçer o.

Kızlar Ne Diyor 9

• Siyah noktaları sıkmamak gerekiyor, içini tam olarak boşaltamadığın için muhtelemen sivilce çıkar.. Sıkma yüzünü, siyah noktayı, sivilceyi

• geçer geçer daha fazla oynama

• ertesi güne geçer üzülme sakına bunun için.cildin hassas ondandır.

• umarım geçer

• siyah noktaları sıkma nıvea sıyah nokta bantı kullan

• o gözenekleri çok genişletiyormuş

• Öncekileri Göster
    • alacağım en kısa zamanda, düşünmüyordum ama vazgeçirdin beni sağol :))

• rica ederm:)

• Geçer merak etme ama sıkma onları. Bant al eczaneden düzenli olarak kullan.

• bantlar hakkında hiç güzel yorumlar okumadım ondan kullanmıyorum, gözenekleri çok genişletiyormuş vs. gibi

• Sıkma iz bile kalabilir.

• bndede aynı sorn var sıkmanı önermyorm siyah nkta genelde yağlı ciltlerde olur ve sivlcede,bende yüzme mlynlarca şey denedm,ama en iyi gelen sey kükürtlü sabun oldu her gn mutlka yıkyorm yüzümü onnla iyi glyo svlceyede,syah nktayada.

• ben imex sabun kullanıyorum. kükürtlüyü de kullandım ama bu daha iyi geliyor sanki.

• Öncekileri Göster
    • doktora gittim o verdi ilaçları :)

• o zamn hc aksatmadn kullanmaya devm et ilaçlarnı yüzünüde pk fazla ellememeye çalış :)

• bayılırım siyah nokta sıkmaya

• gizli bi senin cevabını sevdim

• sen genelde de seversin beni zaten :D

• sakın bida sıkma gecer.

• ama siyah nokta sıkmayınca geçmiyor :S

Yükleniyor...