Hangi GSM operatör daha avantajlı?

avea, turkcell, vodafone? Hangisi daha avantajlı ve neden? Lütfen nedenini de belirtiniz..

0|0
272435

En İyi Erkek Görüşü

• bende heryöne 500 dk 1000 sms 1gb internet 19 tl avea kullanıyorum... yeni tarife cıkmış sanırım 500 dk heryöne 2bin sms sınırsız internet 30 tl buna geçebilirim:)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• turkcell iyi çekiyor ama kazık

Aveada her yerde çekmiyor ama avantajlı

Vodafon dan pek memnun olan duymadım reklamlarında avantajlı olduğunu görüyorum ama çektiğini pek sanmam

Ben avea kullanıyorum tavsiye ederim zöelliklede yeni nesil tarifesine geçmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 434

• Vodafone iyidir. 2 ay once 47 tl. kadar haksiz bir kaybim oldu. vodafone un kendi sitesinden sikayetler kismina yazdim. parasinda deilim aylik. ortalama en az 70 80 tl yukleme yapiyorum. isimden dolayi faturali. kullanamiyorum. sikayetimj vs unutmustum. 2 hafta gecmeden baktim hattima kaybim olan 45 tl civari parayi geri iade etmisler. digwr operatorlerde var mı duymadim bilen varsa yaZsin kaybi geri iade edilen. avea jet modem de 3 4 sene once daha borclu ciktik = ))) tlfn hatti olarak vodafonedan baskasini kullanmadim. 12 yil (telsim) bu arada reklam yapio sanilmasin valla hiç bir ilgim ve alakam yok. tamamen sade bir vatandasim. 😊😊😊

1|0
    0|0
  • Turkcell'dim vodafone'a geçtim 8 9 ay önce. İlk 2 ay güzel bir kampanyadan yararlandım.. Sonra sms ve dk ların gereksiz olduğunu düşünerek telefon kullanmamaya başladım :D

Telefonum genelde uçak modunda.. Wifi kullanıyorum sürekli. İnternet paketi de lazım olmuyor.. Telefonla konuşmayı sevmediğim için dk yapmıyorum.. 2 3 yıl önce ayda 13 bin sms bitirirdim.. Şimdi sms nedir unuttum :D

Ayda 4 5 gb wifi'den harcıyorum. Wifi olmasa batmıştım sanırım operatorlere para yetiştirmekten. :D

0|1
    0|0
  • avea biraz daha iyi

0|1
    0|0
  • hem avea kullanıyorum hem turkcell, biri özel biri şirket hattı..yok ıkısınınde bırbırınden farkı, bazen bırı cekmıyor bazen bırı cekmıyor, cok sukur ayrı hatlar tek telefonda oldugundan dıgerıne gecebılıyoruz, sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • 3 aydır kontör yüklemiyorum. Evde sınırsız internet var watsapp filan ordan konuşuyorum dışarıya çıkarsam mutlaka bir yerden beleş wifi buluyorum olmazsa bir Kafe'den şu alıp wifi şifresini isterim. Birini arayacağım zaman ödemeli atıyorum ama arkadaşlarımda fakir onlarda ödemeli atıyor 3 kere ödemeli atarsa otobüs durağındayım demek 2 kere atarsa otobüse bindim demek 1 kere atarsa sen nerdesin bana haber ver demek bende öğrenciyim bu arada şu anda yandaki Beleş internetten yazdım

0|2
    0|0
  • tüm hatları kullandım. hizmet standardı, hizmet kalitesi, avantajları uygunluğu türkcellden başkasında yok. vodafone kaliteli olmaya çalışıo. ikinci sırada gelir. tamam iyi kalitesi var ama turkcel kadar değil. ayrıca hizmet kalitesi sıfır sıfır sıfır. aveayı hiç konuşmak istemiorum sürekli hatalar yapıolar. kendilerini büyütmeden başka firmalara kendi alt yapılarını kullandırıolar. bim cell ttnet mobil gibi. HEEE turkcell pahallı diolar.. şu bi gerçek arkadaşım, hesabına uygun olan tarifeyi bul ve kullan cidden herkese uygun bişeyler var. hiç duymadığın kampanyalarını netten araştır turkcell com dan. ayrıca bukadar kal,ite kullanıosan bi bedeli olmalı dimi?

0|0
    0|0
  • Avea en iyisidir ama çekmiyor malisef bende hatıımı değiştirecem vodofone yapıcam en kazık olanı turkcell hiç tavsiye etmem vodofone orta iyidir sende ona geç

0|0
    0|0
  • vodafone

0|0
    0|0
  • Ben Turkcell kullanıyorum. Ama bugün vodefone'un önünden geçerken gördüm, 2 gb internet + 500 dk + 1000 sms 23 TL yazıyordu. Güzele benziyor.

0|0
    0|0
  • Kalite olarak turkcell
    Fiyat olarak avea

0|0
    0|0
  • Avea

0|0
    0|0
  • Avealiyim memnun olmadigim bir sey var cekmiyor serefsiz ama avea diger hatlardan bir numara yine de cok seviyorum paketti faturaydi cok iyi diger hatlar millete giydiriyor vodofobe gecmeyi dusunuyordum gecmiyecem vazgectim

0|0
    0|0
    • Yaa avea bir yerde çekmiyor bizimkiler avealı diye bende kalıyorum :/

• Himm senin isin zormus o zaman ama istersen yine de gecebilirsin ya sikinti olacagini sanmiyorum

• Vodafone.. her şeyinden memnunum...

0|0
    0|0
    • bende red kullanıyorum 79 liraya her bir halt içinde işte.. sms i interneti sınırsız hat içi ve sabit görüşmeler 2000 dk da diğer yönlere sanırım

• avea çekmiyo mu nerde kullanıyorsun sebnde çekmı sıkıntısı yok soruya döncek olursa hangi operatör iyi çekiyor yerine hangi tarife iş yapar ddim nese teşekkür ederim genede

• o zaman avea daha ucuzdur... onu tercih et üstat :)

• Türkcell kullanıyorum..
    ilk günden beri

1|0
    0|0
  • Avea

1|0
    0|0
  • Avea'yı Kullanıyorum Bir Kaç Yıldır Muamele Felan İdare Eder.

1|0
    0|0
  • A dedim

1|0
    0|0
  • Avea en ucuz ve en bedavasi bol ve bitmeyen interneti vardir 3g cekmedigi icin bitmez😄
    Vodafone aveaya gore birazdaha iyi ceker 3g si fena degildir ve konusma sms paket kamp uygundur.
    Türkcell 1. kalitedir gsm oparatorleri icinde en pahalisi diyebilirim digerlerinin bedavalari paketleriyle kiyaslanirsa, 3g si dehset hizlidir, heryerde çeker şebeke sorunu olmaz kolay kolay ve bence Türkcellden şaşmamali 👍

0|0
    0|0
  • Turkcell den memnunum zaten calistigim yerdede baskasi cekmiyor:D

0|1
    0|0
  • Vodafone

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    414

Kızlar Ne Diyor 271

• Turkcell sevmiyorum durduk yere ayda düşürüyor ve her yerde de cekmiyor yalan

1|0
    0|0
  • Turkcell. her yönden daha iyi bence ayrıca 30 tl ye her yöne 500 dk 1 gb artık hediye her yöne 1000 sms.30 tl yükledin diye de turkcelliler arası 1000 sms ve 100 mb daha ne olsun ayrıca günlük paketler var günlük 1 tl ye istersen 100 sms alırsın istersen 100 öb alırsın istersen 100 dk alırsın :D BIGUN Dk , BIGUN SMS , BIGUN MB yazmak yeterli :D :D neresi kötü ki :D :D

0|1
    0|0
  • 9 yıl boyunca Vodafone kullanıp Avea'ya geçme fikrim oldukça gerizekalıcaymış ki 2 yıl sonunda anladım bunu. Ne yazık ki mağazamda telefonum çekmiyor😂 4 bucak G'ye geçmeliyim😳

0|1
    0|0
    • Hangi operatör sence?

• Teşekkürler o zaman :)

• Ricalar o zaman.

• Turkcell

1|0
    0|0
  • Turkcell pahalı ama hizmeti iyi. vodafone hizmeti orda fiyatlarıda orta. avea ucuz hizmeti kötü

0|1
    0|0
  • Avea

0|1
    0|0
  • Avea da sebeke sorunu var

0|1
    0|0
  • Vodafone

1|0
    0|1
  • Vodafone. Aylık net paket kullanıyorm hic bitmiyor ama adil kullanım kotası diye bir zırvalığı var.

Bu kota sadece 1 günde video bile izlemedigim halde face ve ks ile bitebilen bir kota... 1 aylık internetin bu kadar kotası olur mu?

Sonrasında asiri yavasliyor video izlemeyi falan unut zaten. Ama en uygun internet de bu yavas falan ama sürekli internetim var en azından.

Fakat vodafoneun süper aşırı hızlı 3gsi olduguyla ilgili reklamlar cikmiyor mu? Hatti degistiresim geliyor.

0|1
    0|0
  • Turkcell müşteri hizmetleri çok iyi ben memunum :)

0|1
    0|0
  • Vodafone

0|0
    0|0
  • vodafone

0|0
    0|0
  • Vodafone koşulsuz şartsız.

0|0
    0|0
  • Vodafone iyi gibi

0|0
    0|0
  • Turkcel cok kazık ya.ama arkadaslarım turkcel oldugundan mecburiyet olmasa vodafon olurdum cunku guzel paketleri var.gerci turkcele gore iki operatorde iyi kendin girip sayfalarina bak bence

0|0
    0|0
  • turkcell kullanıyorum ama biraz kazık mesela aveanın paketleri falan çok iyi ama hiç çekmiyor vodafone denemedim

0|1
    0|0
  • Vodafone kullanıyorum ben. Paket olarak soruyorsan tavsiye edebilirim. 3 gb internet 500 dk 1000 sms 19 tl. Ayrıca atıyorum internet bitti. 1 aylık 3 gb interneti 10 tl ye alabiliyorsun yine. Diğerlerinde var mı bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Ciddi misin :O

• Evet gayet uygun.. ayrıca cep avansa ayda 60 kurusa abone oluyorum. Eksilere düşüyor 6 tl. İhtiyacım olursa kullanabiliyorum

• 1 ayda 10.000 sms bitirmiş bir insanım ben :D turkcell kullandıgım zamanlar :D
    amaa sımdı AT&T kullanıyorum

0|1
    0|0
  • Vodafone

1|0
    0|0
  • Turkcell

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    251
Yükleniyor...