Yabancı uyruklular banka hesabı açabilir mi?

meb bu sorum bankacı arkadaşlara gelicek,yabancı uyruklu türkiyede yerleşik olmayan Türkiye'ye gezi amaçlı gelen kişi nasıl türkiye deki bankalardan hesap açabilir?pasaport ve vergi dairesinden alınan vergi kimlik no yeterli olurmu acaba?bankalara sorduğumda hepsi farklı bişi diyor,kimisi sadece pasaport yeterli derken kimisi tc kimliği olmazsa olmaz diyor,birde adres teyit bilgisi gereklimi?arkadaşım çinde yaşıyor buraya geldiğinde nasıl banka hesabı acabilir neler gerekli yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Cevabın Var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum istede tek cavapsız senın soru kalmış.sahipsiz hissetme diye yazdım.ne deyim hiç sanmıytorum ama umarım cevabını bukulursun :)

• sağolasın kardeş,kaç gündür bankaları arıyorum soruyorum şubelerede uğruyorum her kişi farklı bişi diyor,arkadaş geldiğinde yüzümün kara çıkmasını istemiyorum inşallah yardımcı olan biri çıkar

• 2ay

Merhaba bende ayni dertten muzdaripim. Bende yabancı uyrukluyum ve Turkiyede yasamiyorum. Fakat Turkiye'de isim yuzunde banka hesabim olmasi gerekiyor. Acabiliyormuyuz. Ogrenebildinmi. Aynen dedigin gibi her kafadan farkli ses cikiyor.

• 2ay

Merhaba bende ayni dertten muzdaripim. Bende yabancı uyrukluyum ve Turkiyede yasamiyorum. Fakat Turkiye'de isim yuzunde banka hesabim olmasi gerekiyor. Acabiliyormuyuz. Ogrenebildinmi. Aynen dedigin gibi her kafadan farkli ses cikiyor.

Yükleniyor...